Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2007 o 17:00, JogaTv napisał:

Pewnie rosyjska =] To masz szczęsicię :P

P.S eyesofglass2 ey to musisz miec patcha do polskiej wersji albo grac w rosyjską.


Widze ze czytanie ze zrozumieniem i nie jest twoja najmocniejsza strona, skoro była premiera amerykańska to istnieje tez wersja po angielsku. A samego stalkera nie zamierzam nawet tykac kijem, bo nie lubie FPP, czepiam sie tylko miesiecznego opoznienia premiery ale w polsce to norma jest, i uwazam ze gdyby ktos przeciwko temu protesotwal to moze by sie cos zmienilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 17:00, JogaTv napisał:

Pewnie rosyjska =] To masz szczęsicię :P

P.S eyesofglass2 ey to musisz miec patcha do polskiej wersji albo grac w rosyjską.


umiejętność czytania ze zrozumieniem powoli zanika a i ze znajomością geografi tez nie jest najlepiej, skoro była premiera w USA to albo w pudełku jest mały rosjanin co im tłumaczy amerykanom rosyjski na angielski, albo, ale to mniej realne gra wszysła w wersji angielskiej. Powiem szczerze ze Stalker nie rusza mnie wogole,wole RTSy ale według mnie oburzającym jest fakt ze polski konsument jest traktowany jako ktos niższej kategorii, niż np. konsument angielski, francuski czy hiszpański. Uwazam ze nalezy o tym mowic bo inaczej sytuajca nie zmieni sie nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ty chyba masz problemy... ale nie jestem na tym forum od kłucenia a po drugie jak nie masz zamiaru jej kupywac to najlepiej nie pisz w tym temacie my sobie poradzimy bez ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 17:28, JogaTv napisał:

To ty chyba masz problemy... ale nie jestem na tym forum od kłucenia a po drugie jak nie masz
zamiaru jej kupywac to najlepiej nie pisz w tym temacie my sobie poradzimy bez ciebie.

Zakładam oczywiscie ze słowo o które ci chodziło brzmi kupować, i nie mow mi co mam robic a czego nie robic bo nie poto jest to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie wina sprzetu - jak dotad jestes jedyna osoba ktora twierdzi ze demko jest be i sie wiesza i twierdzisz ze to nie wina sprzetu - jesli masz kompuiter spelniajacy wymagania gry to musi wszystko dobrze dzialac. Jesli nie dziala to znaczy ze masz cos skopane w systemie w hardware

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozatem nie trujcie tyłka, że miesięczne opóźnienie i miesięczne opóżnienie (+ miesięczne opóźnienie)! Jeszcze nawet dwa tygodnie od premiery nie minęły, więc nie macie podstaw by z góry zakładać, że będzie miesięczne opóźnienie :) Jak już pisałem, myślę że będzie w kwietniu i może nie będzie miesięcznego opóźnienia.

Outlander - przykro mi, ale to wina sprzętu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem demko ktore sciagnalem jest jakeis kiepawe bo moj komp spelnia moinimalne wymagania a nawet je sporo przewyższa (praktycznie wszystkie nowe gierki chdza mi w max detalach, komp kupowany w zeszlym roku). Bklikam liste serwow i klikam utworz serwer. NIby sie laduje mapa ale sie zwiesza stalker a nie komp w sumie tylko nie da sie wyjsc, nie dziala ctrl+ alt +del, alt+F4 , nic... więc to na pewno nie wina sprzętu, nie wiem co jest żle , zapewnie demko, może się żle ściągneło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sciagnalem i gralem tylko w rosyjskie :) innych juz nie sciagalem bo i po co :P dziala wysmienicie - o wiele stabilniej niz beta (tj nie mialem zadnego bledu x-ray engine co zdarzalo mi sie w becie) jednakze strasznie malo fpsow mam -ok 14 gdzie przy bedzie mialem dwa razy wiecej

@Outlander-pro
a moze masz jakis konflikt miedzy stalkerem a programami chodzacymi w tle ? ew z jakims programem zainstalowanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 17:57, KannX napisał:

Pozatem nie trujcie tyłka, że miesięczne opóźnienie i miesięczne opóżnienie (+ miesięczne opóźnienie)!

Outlander - przykro mi, ale to wina sprzętu :)

Zawsze jest, i zdziwie sie jezeli bedzie inaczej(CoH,WH40K:DC)...


A moze nie sprzetu, tylko sterownikow dajmy na to. Outlaneder masz najnowsze sterowniki do karty? aa i jeszcze jedno komputer na ktorymn chcesz odpalic ta gre nie jest laptopem ze zintegrowana karta graficzna prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie odpalam grę na kompie a sterowniki są nowe (nie najnowsze ale z całkiem niedawna) w każdym razie dałem sobie spokoj ze stalkjerem i go zdezinstalowałem bo i tak nie mialem klucza bety a nie chcialo mi sie samemu biegac po mapach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt rosyjskie chodzi dobrze natomiast ang to porażka. Właśnie rozwaliłem jakiegoś Stalkra headshotem ale się później na mnie 5 rzuciło, ehh a tak się cieszyłem. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja obejrzalem intro z wersji angielskiej jakis czas temu i po tym co uslyszalem zdecydowalem od razu ze angielskiej wersji na pewno nie kupie - wole polska z rosyjskimi speechami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolę jak gry są w wersji angielskiej (nie licząc polskiego), ale w tej grze język rosyjski oddaje klimat. Jak dla mnie bomba (nigdy nie zapomnę tego zmysłowego głosu panny, która odlicza czas do rozpoczęcia gry w multi =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 21:09, otc napisał:

To, że jak gra będzie wydana w języku rosyjskim z polskimi napisami?

Tak. Gra jest ze wschodu to i oryginalna ścieżka dźwiękowa jest rosyjska a nie angielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować