Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Właśnie myślałem że tam ma być miniaturka broni czy coś, a tam nic nie ma, raz też nie wczytała mi się minimapa, wrzucę pliki jeszcze raz to zobaczę, albo najwyżej zmienię hud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widok broni jest tylko z pierwszej osoby i w inventory. Po prostu nie grzeb w tych plikach, nie wiem po kiego grzyba potrzebny ci ten lektor jak masz napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak grasz na panoramie to być może konieczne będzie wgranie stosownego fixa bo będziesz pokaszanione inventory. W corze moda nie ma po co grzebać zbytnio bo lubi się wykrzaczyć przy kombinowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, wgrałem drugi raz i dalej nie mam czegoś w tym dolnym rogu.

A np. podchodzisz do Sidorowicza, i on coś mówi że dobry toware, i masz tam napisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2014 o 18:57, zerohunter napisał:

Heh, wgrałem drugi raz i dalej nie mam czegoś w tym dolnym rogu.

Zrobiłeś wszystko dokładnie wg instrukcji? Wypakowanie plików do gamedate, zmiana ltx na ''true'', wgranie fixa do szerokokątnych ekranów [ zakładając że potrzebujesz ]?

Dnia 21.05.2014 o 18:57, zerohunter napisał:

A np. podchodzisz do Sidorowicza, i on coś mówi że dobry toware, i masz tam napisy?

No tak. Muszą być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, dobrze mam, a ten ficzer robi coś konrktnego?

Aha i np. tłumiki obniżają parametry broni, czy można chodzić spokojnie otłumikowany we wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2014 o 20:11, zerohunter napisał:

Tak, dobrze mam, a ten ficzer robi coś konrktnego?

Czyli już masz wszystko okej, tak? Fix przystosowuje grę do panoramek, jak go nie będziesz miał to [ przynajmniej tyle zauważyłem ] napisy i grafiki w inventory będą popieprzone.

Dnia 21.05.2014 o 20:11, zerohunter napisał:

Aha i np. tłumiki obniżają parametry broni, czy można chodzić spokojnie otłumikowany
we wszystkim?

Wiesz co - szczerze mówiąc nie wiem. Przez sporą jak nie większą część gry [ jak się już zacznie spotykać / kupować tłumiki i inne dodatki do broni ] korzystałem z tłumika i nie zauważyłem znaczącej różnicy podczas grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2014 o 20:11, zerohunter napisał:

Aha i np. tłumiki obniżają parametry broni, czy można chodzić spokojnie otłumikowany
we wszystkim?

Za stalkerowskim wiki:
- obniża obrażenia o 20%
- obniża prędkość pocisku o 20%
- zwiększa rozrzut pocisków o 20%
- zmniejsza odrzut o 20%
Oczywiście te dane są oparte o "czysty" ShoC. W modach jak jest - nie wiem, ale z tego co zasłyszałem, to tych parametrów tłumika nie zmieniono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym okienku to ma być detektor anomalii, ja nie miałem go wcześniej dlatego miałem je puste, tylko że mimo wgrania moda na poprawkę inwentarzu detektor mam poza ramką.

I też jakiś bug natrafiłem, żołnierze Powinności trochę mnie zdenerwowali swoimi odzywkami, to rzuciłem w nich granatem i uciekłem, jak wróciłem to bramkarze byli martwi, a reszta neutralna, i mogłem ich jeszcze nożem podobijać, i dalej byli neutralni, myślałem że po prostu nie widzą jak dźgam ich kolegów, czy coś, no i wbijam do Baru, a tam do mnie strzelają, i mimo posiadania gdzieś 40k rubli jestem za biedny żeby zmienić nastawienie, ile tego potrzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2014 o 19:21, zerohunter napisał:

W tym okienku to ma być detektor anomalii, ja nie miałem go wcześniej dlatego miałem
je puste, tylko że mimo wgrania moda na poprawkę inwentarzu detektor mam poza ramką.

Na pewno wgrałeś fixa dotyczącego panoramicznych ekranów? U mnie folder gamedata ma 2,02 GB na dysku i albo 4553 lub 4554 plików [ o jeden więcej prawdopodobnie dlatego że ustawiłem sobie ogromny, nierealny limit wagowy bo nie chciało mi się biegać w te i nazad by opychać fanty ]. Tak to wygląda u ciebie? A jak nie to najprościej jest zgrać sejwy, wrzucić moda raz jeszcze [ po instalce gry wgrać patche, dalej moda i fixy ].

Dnia 24.05.2014 o 19:21, zerohunter napisał:

I też jakiś bug natrafiłem, żołnierze Powinności trochę mnie zdenerwowali swoimi odzywkami,
to rzuciłem w nich granatem i uciekłem, jak wróciłem to bramkarze byli martwi, a reszta
neutralna, i mogłem ich jeszcze nożem podobijać, i dalej byli neutralni, myślałem że
po prostu nie widzą jak dźgam ich kolegów, czy coś, no i wbijam do Baru, a tam do mnie
strzelają, i mimo posiadania gdzieś 40k rubli jestem za biedny żeby zmienić nastawienie,
ile tego potrzeba?

Po pierwsze to nie atakuje się Powinności - zwłaszcza jak nie jesteś pod koniec gry [ zresztą imho nie ma sensu z nimi zadzierać choćby dla dealu z ich handlarzem ]. Powinność jest w Barze, chce ci się zawsze z nimi tłuc jak tam wpadasz? To bez większego sensu. A co do kwoty to Barman ci przecież mówi ile potrzeba, nie pamiętam ile ale to chyba było 70.000k. Sprawdź w dialogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak jak mówiłem - odinstaluj grę, wywal wszystkie pliki i pozostałości, najpierw gra, potem patchowanie do wersji 1.05, Dimas, modyfikacja pliku ltx i fixy. Musi śmigać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2014 o 22:45, Tyler_D napisał:

Zrób tak jak mówiłem - odinstaluj grę, wywal wszystkie pliki i pozostałości, najpierw
gra, potem patchowanie do wersji 1.05, Dimas, modyfikacja pliku ltx i fixy. Musi śmigać.



Nope, dalej mam to gdzieś obok zniekształcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2014 o 10:06, zerohunter napisał:

W prawym dolnym rogu, ale to nieważne, od tego kasowania popsuły się save''y ;/


Całe szczęście że autosave działa, już myślałem ze klapa, chodzi mi o takie coś jak na screenie:

20140525101610

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować