Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2007 o 17:11, xDeuSx napisał:

> e tam ta gra jest naprawde kijowa niewiadomo o co chodzi do bani możne tam sie szczela
ale
> counter-strike każda wersja według mnie jest trzy razy Zajebi.....Fajna:) COUNTER-STRIKE

> JEST SUPER!!!!

Poziom argumentów naprawdę mnie dobił. "To gra jest kijowa, dlaczego? Bo jest!"...

Wracając do tematu. Dziś rano ok. godz 9:30 stałem się szczęśliwym posiadaczem S.T.A.L.K.E.R.-a
:D

Do tej pory grałem ok. 3,5 godz. gra bardzo mi się podoba, co prawda brakuje mi nieco pojazdów,
ale i tak poziom jest naprawdę bardzo wysoki ( ostatnio takie wrażenie zrobił na mnie tylko
Gothic 3 ).

Mam tylko pytanie:

Jaką wersję ma sklepowy S.T.A.L.K.E.R.? 1.0000 czy może jeszcze inną? Pytam ponieważ mam problem
z Multiplayer''em. Gdy wchodzę na server z wersją 1.0001 pojawia się komunikat "Zła wersja".
Natomiast gdy łączę się z 1.0000 gra zawiesz się ( właściwie to cały czas chodzi, ale połączenie
trwa baaardzo długo ).

Pozdrawiam Stalkerów :P



Mam ten sam problem - jest podobno jakaś komenda do spr wersji, ale nigdzie nie mogę jej znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 17:16, przemo0304 napisał:

witam!
wie ktos czy mozna juz sciagnac spolszczenie do STALKERA

Ściągnąć można, z półki sklepowej +gra gratis. ironia... ale jakże na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 18:39, oOreVenOo napisał:

Obcinaj cytaty z łaski swej...

Stalker jest w wersji 1.000 trzeba patchować samemu do 1.001. Pamiętaj po spatchowaniu save
nie działają.



Tak, jakby Tobie się nigdy nie zdażyło zapomnieć o skróceniu cytatu.

Swoją drogą - ktoś z Was natknął się już może na "złotą kulę"? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli w obecnej chwili nie można nic zrobić, żeby pozbyć się polskiego lektora?? Gra przyszła na czas, bez problemu ruszyła, pełna euforia, a potem taka niemiła niespodzianka, psująca nie tyle klimat, co i samo granie...:(
Nie rozumiem też, czemu pisze się o tzw. wersji kinowej, skoro taka dziwaczna hybryda nie ma nic z nią wspólnego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego przeszkadza ci ten lektor. Mi pasuje i w ogóle nie psuje klimatu. Beż niego nie wiedziałbym o co chodzi nie raz (niestety nie znam tak znanego języka jak ruski). Ale nie każdym musi wszystko pasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tez lektor jest swietny, przynajmniej w pierwszym filmiku (tylko tyle udalo mi sie obejrzec, dalej sa tylko zaciachy:)). Idealny do klimatu gry, nadaje jej "filmowosc". Tlumaczenie tez jest dobre. Coś a''la "nie moze byc" po rosyjsku zostalo przetlumaczone na polski jako "bez jaj" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marilla, czyli widzę że się zgadzamy ja również jakoś nie przepadam za lektorem. Prawda jest taka że dużo lepsze były by napisy niż ten cały lektor no ale jak zwykle CDP musi być oryginalne i zabłyszczeć kolejnym głupim pomysłem, denerwuje mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uff, znalazłam plik polskiej wersji językowej i po jego "zamrożeniu" mam to, co chciałam - jednolitą wersję, hurra :) I zanim wsiąknę bez reszty w Zonę tylko odpowiem, że oczywiście nie mam nic przeciwko lektorowi, czy dubbingowi - de gustibus...- ale jeśli chodzi o gry, powinien być przynajmniej wybór między nimi, a oryginalną ścieżką dźwiękową, a takiego nie ma się z poziomu interfejsu Stalkera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz każdy lubi coś innego są gusty i guściki(czy jak to tam było xD)Jak dlamnie on nie psuje klimatu choc narazię słyszałem go na filmikach:) A teraz do rzeczy mam już stalkera jakies porady itp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większośc beczy, że gra im nie chodzi. Jak nie chodzi to kupuje się kartę graficzną firmy ASUS zrobioną pod S.T.A.L.K.E.R.''a
http://www.computerbase.de/news/hardware/grafikkarten/nvidia/2007/april/asus_nvidia_geforce_8500_8600/

-----------------

Dalej, fotka "Prawie jak stalker". :)

-----------------

Jakoś mnie nie dziwi, że najwięcej do powiedzenia o polskiej wersji językowej mają Ci co tej wersji nie mają...

20070413212652

20070413212823

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wam panowie jeszcze dzisiaj dam linki do filmów ze Stalkera co je na youtubie właśnie umieszczam. Oczywiście, filmiki mojego autorstwa. Po prostu są to fragmenty z mojej gry. Gra cudo. Fajnie wygląda wersja kolekcjonerska, dzisiaj w MediaM widziałem tylko droga 170zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 21:25, JogaTv napisał:

A teraz do rzeczy mam już stalkera jakies
porady itp.?


Przede wszystkim, myśl że walcz na pałę używaj tego co matka natura dała, unikaj pocisków, chroń się, oszczędzaj amunicję, używaj trybu pojedynczych strzałów (lepsze headshoty, zaoszczędzisz amunicję, wolniej broń się psuję), nie walcz z wieloma mutantami nie są takie łatwe, zbieraj artefakty i sprzedawaj, noś przy sobie zawsze jedną konserwę (poprawia znacznie zdrowie i używaj jej wtedy jak pojawi się znacznik głodu), noś przy sobie około 20 bandaży, wódki nawet nie bierz za dużo waży i bezużyteczna, noś tylko 2 bronie jakiegoś kałacha najlepiej z lunetą oraz albo coś a''la Shotgun ale nie sprawdza się to za dobrze lepiej jakąś snajperkę lub drugi karabin. Nie noś pistoletu szkoda miejsca.

@Vormulac

Karty specjalnie pod gry nie odznaczają się dobrymi osiągami oraz komentarzami ich użytkowników więc ja raczej bym z dystansem pochodził do tego typu produktów, poza tym każda karta NOWA jest dobra pod grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mulitplayer trochę mnie irytuje. Przeciwnicy skacza żabką. To przyśpieszenie powinni wyłączyć. Strzelanie sprawia wrażenie jakby było tam więcej szczęścia niż umiejętności... Chyba jednak za dużo tego CS S, patrzę na inne gry przez jego pryzmat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 22:03, oOreVenOo napisał:

> A teraz do rzeczy mam już stalkera jakies
> porady itp.?

Przede wszystkim, myśl że walcz na pałę używaj tego co matka natura dała, unikaj pocisków,
chroń się, oszczędzaj amunicję, używaj trybu pojedynczych strzałów (lepsze headshoty, zaoszczędzisz
amunicję, wolniej broń się psuję), nie walcz z wieloma mutantami nie są takie łatwe, zbieraj
artefakty i sprzedawaj, noś przy sobie zawsze jedną konserwę (poprawia znacznie zdrowie i używaj
jej wtedy jak pojawi się znacznik głodu), noś przy sobie około 20 bandaży, wódki nawet nie
bierz za dużo waży i bezużyteczna, noś tylko 2 bronie jakiegoś kałacha najlepiej z lunetą oraz
albo coś a''la Shotgun ale nie sprawdza się to za dobrze lepiej jakąś snajperkę lub drugi karabin.
Nie noś pistoletu szkoda miejsca.

@Vormulac

Karty specjalnie pod gry nie odznaczają się dobrymi osiągami oraz komentarzami ich użytkowników
więc ja raczej bym z dystansem pochodził do tego typu produktów, poza tym każda karta NOWA
jest dobra pod grę.


Wódka bezużyteczna ?? wódka leczy skutki promieniowania i to w całkiem dobrze. Pozatym jest fajny efekt po spożyciu 5 butelek:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować