• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
KHRoN

sklep gram.pl (problemy techniczne)

Pytanie

Zamówiłem sobie to i owo, wybrałem "płatność z inteligo" i najwyraźniej serwis padł bo nie zablokował mi środków na koncie... ale zeżarło mi wPLN więc nie mogę ponowić zamówienia (w dziale "moje zamówienia" nic nie ma :( )

pytanie brzmi - co zrobić żeby nie stracić zamówienia ani wPLN? ;]

BTW następnym razem zapłacę "kartą" - nauczka na przyszłość... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

762 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Moim zdaniem wszzystko jest ok ale jest jeden durzy błąd w systemie:). Wiadomo że kurierzy nie kursują w wekendy i w święta ale jak złożysz zamuwienie np w czwartek potwierdzenie dostaniesz w piątek potwierdzisz w piątek to wyskoczy że przesyłka zostanie dostarczone w sobote lub niedziele choćnaprawde dopiero w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam, wystąpił problem podczas składania mojego zamówienia (z mojej winy). Napisałem już o tym do Działu Obsługi Klienta, jednak zależy mi na czasie i może ktos spotkał się już z taką sytuacją i byłby w stanie mi pomóc. Zamawiałem gry, chciałem zapłacić przelewem ("Płacę z Inteligo"), zalogowałem się na stronie banku, jednak przy ostatecznym potwierdzeniu, kiedy poproszono mnie o numer z karty kodów, nie mogłem go wpisać, ponieważ byłem poza domem (zapomniałem o potrzebnym kodzie). Po prostu wyłączyłem okno banku i myślałem, że zamówienie będzie anulowane. Jednak dostałem maila z potwierdzeniem zamówienia i Statusem: "oczekiwanie na weryfikację płatności". Pieniądze nie dojdą, bo nie potwierdziłem przelewu, ale zamówienie istnieje. Chodzi mi o to, czy mogę po prostu jeszcze raz dokonać tego samego zamówienia, a tamto anulować z pomocą działu OK, czy muszę czekać na anulowanie tamtego i dopiero wtedy realizować kolejne. Zależy mi na czasie, więc pytam. Dziękuję z góry za odpowiedź. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.11.2005 o 18:47, au_rel napisał:

Chodzi mi o to, czy mogę po prostu jeszcze raz dokonać tego samego zamówienia, a tamto anulować z pomocą działu OK, czy
muszę czekać na anulowanie tamtego i dopiero wtedy realizować kolejne.


Możesz śmiało złożyć drugie zamówienie. Poprzednie, jak sam słusznie napisałeś, nie może już zostać zapłacone więc tym samym nie wjedzie do fazy realizacji (powinno samo zostać anulowane po kilku dniach, ale polecam napisać w tej sprawie do Działu Obsługi Klienta - http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.11.2005 o 19:08, Destro napisał:

Możesz śmiało złożyć drugie zamówienie.


Dzięki, złożyłem już kolejne zamówienie :) Mam nadzieję że wszystko pójdzie dobrze i że nie namieszałem za wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dwa dni temu zlożyłem zamówienie w gram.pl. Dokładniej to :
Guild Wars - > przesyłka kurierska
Częśc kwoty zapłciłem w wPLN. Problem w tym, że do tej pory nie dostałem maila potwierdzającego zamówinie, a dział obsługi klijenta milczy i nieodpowiada ;( Skutek taki, że przesyłka nie została wysłana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.12.2005 o 18:18, Aramil Smocza Krew napisał:

Dwa dni temu zlożyłem zamówienie w gram.pl. Dokładniej to :
Guild Wars - > przesyłka kurierska
Częśc kwoty zapłciłem
w wPLN. Problem w tym, że do tej pory nie dostałem maila potwierdzającego zamówinie, a dział obsługi klijenta milczy i nieodpowiada
;( Skutek taki, że przesyłka nie została wysłana :(


Witam,

Aramilu - mail z odpowiedzią i wyjaśnieniem został do Ciebie wysłany. Posiadasz konto mailowe "gazeta.pl". Od pewnego czasu wiadomości ze sklepu gram.pl nie dochodzą na te konta. W ciągu najbliższych dni Dział IT wyjaśni tą sprawę.

Proszę zwrócić uwagę, że potwierdzenia zamówienia można też dokonać w zakładce "Moje zamówienia".

Pamiętajcie też, iż w przypadku wątpliwości, czy braku odpowiedzi (jak w Twoim przypadku) zawsze można skontaktować się z nami telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 02.12.2005 o 18:29, Soleila napisał:


Aramilu - mail z odpowiedzią
i wyjaśnieniem został do Ciebie wysłany. Posiadasz konto mailowe "gazeta.pl". Od pewnego czasu wiadomości ze sklepu gram.pl
nie dochodzą na te konta. W ciągu najbliższych dni Dział IT wyjaśni tą sprawę.

Proszę zwrócić uwagę, że potwierdzenia
zamówienia można też dokonać w zakładce "Moje zamówienia".

Pamiętajcie też, iż w przypadku wątpliwości, czy braku odpowiedzi
(jak w Twoim przypadku) zawsze można skontaktować się z nami telefonicznie.


Ok dzięki. potwierdziłem zamówienie na przez www, teraz pisze, że przesyłka zostala wysłana 1 grudnia i ma być 2 grudnia. Ciekawe ;) No a zamówinie najwyraźniej nie zostało dodane do trackingu, bo w Masterlink nie mogę sprawdzić. Może dlatego, że jest sobota ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


Mam małe pytanko. Czy jeśli zamówię więcej gier naraz w sklepie gram.pl, czy będę musiał zapłacić za jedną przesyłkę? Trochę głupio by było jakbym musiał bulić za każdą grę osobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Takie pytanie mało ważne raczej, ale jednak byłbym wdzięczny za odpowiedź ;)
Złożyłem zamówienie na gre dziś około 19, przesyłka pocztą kurierską cyzli niby jeden dzień, czy gry mam się spodziewać jutro czy w sobotę czy dopiero w poniedziałek, z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanko. Czy zamawiając kilka gier ze sklepu każdorazowo placę za przesylkę, czy tylko raz?. Wiem z doświadczenia że wysyłając kilka gier w jednej paczce koszty przysyłki relatywnie spadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.12.2005 o 15:51, KHRoN napisał:

płacisz za jedną - bo opakowane są jako jedna bryła, i kurier wciąż dostaje jeden (duży ;]
) przedmiot ;]


tylko w przypadku kuriera, a jak bym chciał pocztą polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.12.2005 o 15:59, Minsc i Boo napisał:

tylko w przypadku kuriera, a jak bym chciał pocztą polska?


to tak samo ;] pod warunkiem że nie weźmiesz 100 gier zajmujących więcej niż 1m^3 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

acha - i że zamawiasz je "za jednym zamachem" - jak zamówisz 10 gier to ok, ale jak zamówisz 10 razy po jednej nawet tego samego dnia to będzie to 10 zamówień i 10x opłata za pakowanie i wysyłkę... ale to chyba jest w miarę oczywiste? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 10.12.2005 o 16:02, KHRoN napisał:

to tak samo ;] pod warunkiem że nie weźmiesz 100 gier zajmujących więcej niż 1m^3 ;]


Dzieki za rozwiązanie problemu, w takim razie idę na zakupy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.12.2005 o 18:35, Vaxinar napisał:

No właśnie już zauważyłem. ;)


ciekawostka... drugi tydzień z rzędu, budzi mnie w sobotę (o 12 punkt ;] ) listonosz poczty polskiej... lol :)
dziś mi przyniósł pierwsze wydanie eRy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jakiś bug w sklepie się zapodział :)
Miałem w koszyku dwie gry - W40k: DoW i W40k: WA. Po "wyrzuceniu" z koszyka pierwszej z nich pojawiło mi się to co na obrazku w załączniku.
Zwracacie kasę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować