• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
KHRoN

sklep gram.pl (problemy techniczne)

Pytanie

Zamówiłem sobie to i owo, wybrałem "płatność z inteligo" i najwyraźniej serwis padł bo nie zablokował mi środków na koncie... ale zeżarło mi wPLN więc nie mogę ponowić zamówienia (w dziale "moje zamówienia" nic nie ma :( )

pytanie brzmi - co zrobić żeby nie stracić zamówienia ani wPLN? ;]

BTW następnym razem zapłacę "kartą" - nauczka na przyszłość... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

762 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 17.08.2006 o 16:56, NyGgA MiLy napisał:

Ach,sorry,zle przeczytałem.Może byc legitymacja??

A czy paczka była na Twoje nazwisko? Jeżeli tak, to chyba może. Ważne żeby był tam adres zameldowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.08.2006 o 16:57, Abi Dalzim napisał:

> Ach,sorry,zle przeczytałem.Może byc legitymacja??
A czy paczka była na Twoje nazwisko? Jeżeli tak, to chyba może. Ważne żeby był tam adres zameldowania.



Zamówiłem na moje nazwisko,a na legitymacji adrez zamieszkania jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak wchodze do zakładki PS2 to w "Najpopularniejsze produkty w dziale PLAYSTATION 2:" jest..."World of Warcraft - karta pre-paid" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

CDP mógłby zrobić jakieś specjalne promocje np Diablo 2:LOD przez 2 dni można kupić o 20 wPLN taniej albo przez krótki okres czasu można kupić jakiś gadżet za wPLN. Przecież mało kto wydajeteraz wPLN :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.08.2006 o 15:50, Marcinos07 napisał:

CDP mógłby zrobić jakieś specjalne promocje np Diablo 2:LOD przez 2 dni można kupić o 20 wPLN
taniej albo przez krótki okres czasu można kupić jakiś gadżet za wPLN. Przecież mało kto wydajeteraz
wPLN :D:D


cdp nie ma żadnych korzyści z wydawania przez graczy wpln - za to bardzo sobie cenią wydane złotówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dlugo nic nie pisalem wiec musze troszke nadrobic ;)
Najpierw wazelinka za sprawnie dzialajaca obsluge sklepu i blyskawiczne rozwiazanie problemow z zamowieniem. Na tym polu zawsze mieliscie u mnie duzego plusa. Tak trzymac.

A teraz musze niestety troche ponarzekac. Chodzi mi o jakosc opakowan, w ktorych wysylacie gry.
Karton jest zbyt miekki i zbyt lamliwy moim zdaniem. Za kazdym razem gdy dostaje przesylke jest ona zgnieciona i jesli w srodku jest kartonowe pudelko z gra (szczegolnie przy starych wydaniach, ktore zamawialem na wyprzedazy) to ono takze jest troche zgniecione. Pamietam czasy gdy zamawialem gry z "Wirtusia" czy jeszcze wczesniej z "Wirtualnego Swiata" - tam opakowania byly wzorowe a pudelko z gra ze srodka wygladalo jakby dopiero zjechalo z tasmy.
Ostatnia przesylka, ktora dostalem (w srodku bylo 5 gier + smycz do kluczy) to juz troszke przegiecie. Karton byl bardzo dziwnie zlozony a po zgnieceniu z boku byly wyrazne dziury. Dziwie sie, ze smycz nie wypadla ;)
Oczywiscie w srodku duze kartonowe pudelko z Lionheartem takze zgniecione :/
Wiem, ze poczta takze rozne cuda wyprawia z paczkami ale porzadne kartonowe pudelko na pewno jest lepsze niz ten wasz bubel :P Za cene przesylki, ktora placimy moglibyscie sie troszke bardziej postarac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie rozumiem sytuacji,która mi sie przytrafiła...Zamówiłem gre Mx vs. Atv Unleashed w wakacyjnej promocji.Przychodzi gra,a gdy zaglądam do pudełka,nie moge znależć karty rejerstracyjnej!A instrukcja jest całkowicie po Angielsku...tak jak gra....dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam mały/duży problem. Otóz chce włozyć do koszyka Dark Messiah EK. NWN 2 EK, Świątynia Pierowtnego Zła Fajna cena(za 13,99) (Gothic 3 pózniej jak bedzie EK:]). No to problem. otóz, gdy do koszyka pierw wkładam DM EK i NWN 2 EK to nie mogę włozyć ŚPZ, i na odwrót, gdy wkładam pierw ŚPZ to nie mogę pozniej włożyć DD EK i NWN 2 EK. Czy to błąd sklepu czy mojego konta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pytanie do Soleili: dostalas mojego maila odnosnie klucza do Auto Assault?? jeśli tak to kiedy moge się go spodziewac??:) Sorry za to, że tak zawracam Ci tym tyłek ale tak już mam, że nie moge się doczekac:)

PS. Nie moge ściągnąc żadnych dodatków do XKN bo wyskakuje mi błąd, że login lub hasło są nieprawidłowe a jestem przecież zalogowany na swoim koncie(sprawdzałem jak ktoś nie wierzy:P) Co z tym mogę zrobic bo chciałbym sobie ściągnąc jakieś tapetki albo ścieżkę dźwiękową:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Proponuje, zeby dalo sie placic za pre-ordery wczesniej niz 5 dni przed wyslaniem... Wlasnie zamowilem CoH i chcialem od razu zaplacic, bo wyjezdzam, a takto musialem uruchomic rodzicow, zeby zaplacili jak przyjdzie mail...
Dosc niewygodne.
Ale coz, wazne, ze zamowione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować