• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
KHRoN

sklep gram.pl (problemy techniczne)

Pytanie

Zamówiłem sobie to i owo, wybrałem "płatność z inteligo" i najwyraźniej serwis padł bo nie zablokował mi środków na koncie... ale zeżarło mi wPLN więc nie mogę ponowić zamówienia (w dziale "moje zamówienia" nic nie ma :( )

pytanie brzmi - co zrobić żeby nie stracić zamówienia ani wPLN? ;]

BTW następnym razem zapłacę "kartą" - nauczka na przyszłość... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

762 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Mail nie jest żartem. Ci, którzy go nie otrzymali, a powinni na pewno nie zostaną pominięci. Prosimy o troszkę cierpliwości.

Pablo.. chyba masz ciut za wysoki ten statusik, co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ehh, a ja nie dostałem żadnego maila, a jutro o 13 miną 72h ;p Czy naprawdę trzeba dużo pisać na forum o swoim problemie z zamówieniem, lub dzwonić żeby otrzymać odpowiedź ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.10.2005 o 20:17, Soleila napisał:

Mail nie jest żartem. Ci, którzy go nie otrzymali, a powinni na pewno nie zostaną pominięci. Prosimy o troszkę cierpliwości.


Pablo.. chyba masz ciut za wysoki ten statusik, co?:)

Dobry wieczór Pani Justyno. :)) plizzzz.. już milczę...zabralem głos nawet w paru kwestiach traktujących o "technikaliach" gier. Pomogłem lub nie.. ale zabrałem żeby nikt nie powiedział że . .tylko o przesylkach dyskutuję. ;-). ;-) Dobrze.. już milczę.. idę się "realizować" a nie tylko net. ;-) Ale . .wieczorkiem zajrzę.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja tez mialem maly problem, poniewaz moej zamowienie nie zaktualizowalo sie od razu, tylko dopiero na nastepny dzien(mam nadzieje, ze wiecie o co mi chodzi), ale juz jest ok i moge sie cieszyc zamowionymi gadzetami ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Skoro tyle osób jest już zadowolonych, to ja też bym chciał. :(
Bo teraz to nie wiem co jest grane...moje zamówienie znikło z listy i nie dostałem żadnego maila...Wysłałem dwa z formularza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.10.2005 o 22:57, Draghmar napisał:

Skoro tyle osób jest już zadowolonych, to ja też bym chciał. :(
Bo teraz to nie wiem co jest grane...moje zamówienie znikło
z listy i nie dostałem żadnego maila...Wysłałem dwa z formularza...

Wejdż w zakladkę "sklep".. poniżej tej czerwonej "beleczki" bedziesz miał "moje zamówienia" z lewej strony.. na górze. Wejdź tam i powinno być twoje zamówienie. Rzaem z opisem na jakim etapie realizacji się znajduje. Przypuszczalnie będzie w dziale "niewyslane" też tak mialem i już jutro będzie wysyłka :) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.10.2005 o 23:46, Draghmar napisał:

Jest tak: "wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana do 7 października 2005"
Złożyłem zamówienie 6.10...ciekawe,
prawda? ;)

Mam tak samo jak Ty;-)
Wcześniej nie miałem potwierdzenia, więc poczekałem pare dni. A następne wysłałem maila do DOK-u (11.10 w godzinach wieczornych). Otrzymałem odpowiedź 12.10 co biorąc poduwage 48 godzinny termin + liczbe maili dobry wynik.

Płatność została zweryfikowana, lecz pojawił się ten lekko absurdalny zapis o wstrzymaniu wysyłki. Rozumiem, żeby ten napis "wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana do 7 października 2005" został wygenerowany 6.10. to by było wszystko ok, ale on pojawił się 12.10.
Jeszcze 12.10 w godzina popołudniowych była data kiedy przesyła zostanie dostarczona w moim przypadku było by to 10-12.10.
Mam też coś takiego:
"Data realizacji (wysyłki) zamówienia: 7 października 2005."

Zakładając wariant optymistyczny: Przesyłka nie została wysłana 7.10 (bo winna już dojść) lecz, 12.10. więc teoretycznie powina być wczoraj lub dzisiaj (choć bardziej obstawiałbym dzień wczorajszy, gdyż chodzi o jedno miasto). Dlaczego 12.10? Bo w tym dniu została teoretycznie zweryfikowana płatność.

Wariant pesymistyczny. Przysyłka nie została wysłana. Aczkolwiek w systemie przynajmniej w tej części którą widzi CDP, funkcjonuje jako wysłana. Bo skoro system 12.10 rzucił hasło, że ""wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana do 7 października 2005" zamiast wrzucić, że wysyła została wstrzymana do 13.10 ( bo szczerze wątpie, aby zostało wysłane 12.10 bo winna być no teoretycznie jest 1 dzień, ale żeby paczka szła 3 dni w ramach Wawy? wątpie) Idąc dalej pesymistycznym krokiem. W godzinnach pracy CDP, ktoś przeczyta tego posta, tudzież maila, którego wyśle rano jeśli będę miał czas. I pójdzie sprawdzić o co chodzi z tymi przesyłkami. I okaże się, że X paczek nie jest wyłanych, idąć jeszcze bardziej pesymistycznym tropem część zamówień nie będzie mogła zostać zrealizowana, gdyż brakuje towaru).
W ramach wariantu pesymistycznego, przy dobrych wiatrach przesyłka pójdzie dzisiaj czyli będzie poniedziałek -wtorek.
Przy troche groszych wiatrach pójdzie w poniedziałek i będzie we wtorek-środa(niby 3 dni ale w ramach jednego miasta to w rzeczywisości 1 dzień)

Ponieważ pora jest późna/wczesna* ide spać i życze sobie jak również innym osobom w sytuacji podobnej jak ja spokojnej nocy.


*niepotrzebne skreślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jestem cierpliwy - nadal czekam.
Szumi morze, płynie rzeka.
Paczka nie przyszła i nie wiem czy przyjdzie
Z tej rewolucji nic wam nie wyjdzie
Na mail też nikt wciąż nie odpowiada
Choć odpowiadać na maile wypada
Cierpliwym mam być powiadacie
A cóż innego powiedzieć macie
Skoro to wszystko na żart zakrawa
Klęska w mych oczach to nie sława


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja dostałem paczke w terminie, a nawet dwie chociaż poprzednią jeszcze z cdprojekt.info kurierem :)))


A tą z gram.pl przez poczte Ijak uroczo zapakowana była, że pani na poczcie nie wiedziała jak ją mi podać przez okienko :P. No, nie zmienia to faktu że jest i to się liczy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.10.2005 o 23:46, Draghmar napisał:

Dzięki. :)
Jest tak: "wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana do 7 października 2005"
Złożyłem zamówienie 6.10...ciekawe,
prawda? ;)

U u mnie też jest że wstrzymana ale do...10... i info o wstrzymaniu ukazało się dopiero wczoraj czyli..13. :) Lecz wczora jdostałem maila z przeprosinami od Pani Justyny z DOK (P.S. Pozdrowienia Pani Justyno:) ) i podanym terminem reazlizacji wysyłki paczki jako dzisiejszy. Jeśli dostałeś też maila to jest jest zobowiązujący i nie ma sie co stresować. :) Dodatkowo w wieczornych godzinach (kilkanaście minut po 18 kolejny mail od Tuddrussela tez z przeprosinami i dodatkowym bonusie od firmy w postaci darmowej gry z NeK(do wyboru) i na koszt CDP. :) Powinieneś też otrzymać takie dwa maile a jeśli jeszcze nie to dziś na pewno. Tak sądzę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.10.2005 o 11:04, stalker14 napisał:

A ja maila nadal nei dostałem :-( Ja chce NXK :-)

Nie przewidziany drugi pościk pod rząd. :D Masz wyjątkowego pecha..ale to kiedys musi minąć.;-) Pewnie dziś już dostaniesz.. tak sądzę. :D A tamta już doszła na którą czekałeś? :) Mój Constaninek wczoraj w samo południe - jak w westernie. Dokładnie 12:00 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja dostałem SWAT4 :-) Zajebioza ! Mniam. Jak klimat :-) Jestem na drugiej misji a myslalem ze sie posram w gacie :-) Bo na koniec misji w takiej komorce byly marte półrozłożone ciała kobiet ! Myslalem ze zawalu dostane :D A mam nadzieje ze dzisiaj tego maila dostane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wysłałem już trzeciego maila i znów czekam na jakąkolwiek odpowiedź... Wygląda na to, że będę musiał napisać jakiś program wysyłający maile co 48h jeśli tak dalej pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.10.2005 o 11:22, stalker14 napisał:

Eee tam. Taki programik bardzo prosto zrobić w PHP. Jak bedziesz chcial to ci zrobie :D:D

---> Przecież nie napisałem że trudno ;-) Mam tylko nadzieję że nie będę musiał tego robić i w końcu coś sie ruszy w sprawie mojego zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No dobrze... przyznam się że do tej pory "wychwyciłem" wszystkie gry po 0,90( tylko żebym mial jeszcze czas na nie, nie tylko przejście ale nawet na instalkę nie mam go) Moż ena emeryturze będzie mi dane popykać we wszystko. :). :D Do tego jeszcze pakiet "Czerwonego Wiedźmina" w tej samej cenie. Własnie dzisiaj ma nastąpić realizacja opóźnionych "Tribes" + Wiedźmin. Ciekaw jestem czy ta podkładka Wiedźmina ułatwi mi życie i pomoże mi przetrwać w FPS`ach czy też tylko w... erpegach? :-/ Skoro jest "wiedźmińska" to może być tylko do nich. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.10.2005 o 12:15, jarken napisał:

Czyli jak, jeszcze Tribes nie został NIKOMU wysłany? Przecież mi pisze, że zamówienie zrealizowano 2 dni temu :/

E nie.. przejrzyj tematykę. Ktoś już założył Tribes kto dzisiaj dostał. Ja mam mieć przesyłkę dziś zrealizowaną (wysłaną) czyli w Poniedzialek powinienem dostać. Czyli już ktoś ma ten produkt. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować