• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
KHRoN

sklep gram.pl (problemy techniczne)

Pytanie

Zamówiłem sobie to i owo, wybrałem "płatność z inteligo" i najwyraźniej serwis padł bo nie zablokował mi środków na koncie... ale zeżarło mi wPLN więc nie mogę ponowić zamówienia (w dziale "moje zamówienia" nic nie ma :( )

pytanie brzmi - co zrobić żeby nie stracić zamówienia ani wPLN? ;]

BTW następnym razem zapłacę "kartą" - nauczka na przyszłość... O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

762 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

małe bo małe, ale jednak denerwujące strasznie!
Imo w etui ToCa3 plastiki pęknięte podtrzymujące grę ;(- powoduje rysowanie płyty
a takto super zawartość jakby nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie, dlaczego w wiedźmińskim sklepie widnieje cena za podkładkę około 20 zł a jak przychodzi do kupowania to cena wynosi 30 zł ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam!!!

Być może zabrzmi to nieco komicznie ale moi znajomi nie potrafili mi pomóc w tej kwestji...

Mam problem związany z formularzem adresowym... Sytuacja wygląda następująco: mieszkam na wsi, w której nie ma ulic a urząd okolicznej poczty mieści się w innej miejscowości a nie w mieście...
Postąpiłem następująco: w polu "Ulica" wpisałem nazwę swojej miejscowości a w polu "Miasto" nazwę miejsowości w której mieści się urząd poczty... Nie jestem jednak pewien czy tak należałoby postąpić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.03.2008 o 12:55, Zgodo napisał:

Witam!!!

Być może zabrzmi to nieco komicznie ale moi znajomi nie potrafili mi pomóc w tej kwestji...

Mam problem związany z formularzem adresowym... Sytuacja wygląda następująco: mieszkam
na wsi, w której nie ma ulic a urząd okolicznej poczty mieści się w innej miejscowości
a nie w mieście...
Postąpiłem następująco: w polu "Ulica" wpisałem nazwę swojej miejscowości a w polu "Miasto"
nazwę miejsowości w której mieści się urząd poczty... Nie jestem jednak pewien czy tak
należałoby postąpić...


Ja też mieszkam na wsi i też tak zamawiam i zawsze przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.03.2008 o 13:38, Rafcio03 napisał:

Ja też mieszkam na wsi i też tak zamawiam i zawsze przychodzi.


Dzięki!!! Naprawdę dużo mi to pomogło! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Może to nie jest problem techniczny ale błąd w opisie gry. A konkretniej wymagania Quake Wars. Pisze, że gra wymaga karty zgodnej z DX9.0 i karty dźwiękowej zgodnej z Direct X. :> Afaik wszystkie gry ze stajni ID ba robione na OGL i OAL? Q2, Q3, Q4, QW to wszystko jedzie na OpenGL przez co gra na linuxie jest bezproblemowa, nie mylę się, prawda? :)

Wymagań gry to nie zmieni ale błąd to błąd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

siema zapłaciłem za battlefield 3 w czwartek i nadal mam oczekiwanie na płatność
i napisałem do pomocy technicznej ale dopiero w poniedziałek odpiszą a w poniedziałek ci co nie zapłacą maja usuwane pre ordery mam się martwic bo już raczej powinno być opłacone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.10.2011 o 07:31, Bezio15 napisał:

Witam nie dostałem żadnej wiadomości w sprawie odbioru battlefielda w punkcie premiera
była 3 dni temu i nadal nic
Pomocy!


Sprawdź na sklep.gram.pl/sklep_mojezam.asp status przesyłki tam powinna być informacja, co się z nią dzieje.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chciałbym zgłosić błąd na stronie gram.pl w dziale sklep. Sklep SFERIS w Tczewie jest siecią sklepów GO24 w której można odebrać przesyłkę ze strony gram.pl. Potwierdziło mi to biuro obsługi, oraz potwierdziło, że błędem jest to iż Tczew od pewnego czasu nie występuje już jako punkt odbioru zamówienia (1 klient odebrał tam grę jeszcze dzisiaj). Proszę o szybkie naprawienie tego błędu ponieważ muszę zamówić grę właśnie do Tczewa, i potrzebuję ją na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jest taki problem:

Przy próbie zamówienia gry(pre-order) wywala komunikat, że są problemy z certyfikatem. Gdy go akceptuję to moje zamówienie nadal jest w koszyku(a nie w "Moje zamówienia"). Najlepsze jest to, że jak się wyloguję to nadal mogę wejść do koszyka i usunąć zamówienie(tak dla bezpieczeństwa to usunąłem tą grę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam,
Wczoraj złożyłem zamówienie w sklepie gram.pl, dziś dostałem maila, że paczka została wysłana kurierem DB Schenker. Otrzymałem numer listu przewozowego oraz link, gdzie mogę sprawdzić status przesyłki, jednak na tej stronie wyskakuje mi komunikat "Brak wyniku poszukiwania". Czy to jakiś normalny problem ze śledzeniem przesyłek w tej firmie, czy tylko u mnie coś jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam jeden problemik ze sklepem gram. Chcę napisać recenzję gry i wystawić jej ocenę (w gwiazdkach) - okienko się otwiera, jak piszę reckę, wszystko sprawdzam, klikam na dodaj i okienko się zamyka. Recenzji nie ma, ocena nie ma i tak do isranej śmierci! Czy teraz wszystko na gram.pl to totalna prowizorka?

ps. Chodzi o grę Rayman Origins.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie. Chciałem zamówić 4 sztuki punktów Bioware w wersji pudełkowej. Po dodaniu do koszyka i próbie przeliczenia (wpisałem sztuk 4 i nacisnąłem przelicz) wyskoczył komunikat, że nie mogę zamówić więcej niż jedną sztukę! Z ciekawości sprawdziłem czy to samo będzie w przypadku kodu online. I co? Oczywiście w przypadku kodu online mogę zamówić 4 sztuki. Więc ja się pytam co to ma być? Podwójna "moralność" - traktowanie kogoś kto chce kupić fizyczny towar jak klienta drugiej kategorii? Nie sądzę, żeby miało to coś współnego z tym, że łącznie kupiłem u was 3 sztuki punktów bioware w pudełku (w ostatnim roku), bo kupowałem u was też kody online - 2 sztuki. Więc teoretycznie powinienen mieć możliwość zamówienia tylko 2 sztuk. Nie chcecie moich pieniędzy? Wasza strata. 4 sztuki punktów bioware w pudełku zamówiłem w sklepie 3 kropki. Proszę o wyjaśnienie tej sprawy. Chyba sklep gram.pl nadal żyje w PRL-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Fajny newsletter dostałem od was. Buehehe. Już nawet z tym macie problemy :


newsletter

body {
background-color: white;

background-repeat: no-repeat;
background-position: center 8px ;
}
a {
color: #00699d;
font-weight: bold;
font-size: 11px;
font-family: Arial;
}
a:hover {
color: #c11a1a;
}
a.bold, a.bold:hover {
color: #000;
}
span.zakladka {
color: #999;
font-size: 10px;
font-family: Arial;
}
.po {
color: #e53b1b;
font: normal 10px Arial Narrow, Arial;
position: relative;
margin: -1px 0 0 2px;
}
a, a img, img {
border: none;
outline: none;
}









 














 











Far Cry 3: Edycja Szaleńca (PC) [PRE-ORDER]

Far Cry 3 - Edycja Szaleńca - zawartość:


- ekskluzywne opakowanie

- szalona Vaas Wahine - Wahine o wysokości 12 cm z podskakującą głową Vaasa

- przewodnik z grafikami i informacjami, dzięki którymi przetrwasz na szalonej wyspie

dodatkowa zawartość... więcej...




Nasza cena: 249,90 zł








______________________________________________________________












Far Cry 3: Edycja Szaleńca (360) [PRE-ORDER]

Far Cry 3 - Edycja Szaleńca - zawartość:


- ekskluzywne opakowanie

- szalona Vaas Wahine - Wahine o wysokości 12 cm z podskakującą głową Vaasa

- przewodnik z grafikami i informacjami, dzięki którymi przetrwasz na szalonej wyspie

dodatkowa zawartość... więcej...




Nasza cena: 329,90 zł








______________________________________________________________












Far Cry 3: Edycja Szaleńca (PS3) [PRE-ORDER]

Far Cry 3 - Edycja Szaleńca - zawartość:


- ekskluzywne opakowanie

- szalona Vaas Wahine - Wahine o wysokości 12 cm z podskakującą głową Vaasa

- przewodnik z grafikami i informacjami, dzięki którymi przetrwasz na szalonej wyspie

dodatkowa zawartość... więcej...




Nasza cena: 329,90 zł








______________________________________________________________












Epoka Lodowcowa 4 Wędrówka Kontynentów: Arktyczne Igrzyska (PC) [PRE-ORDER]

Epoka Lodowcowa 4 Wędrówka Kontynentów: Arktyczne Igrzyska to zręcznościowa gra familijna, która powstała w oparciu o film animowany Epoka Lodowcowa 4 Wędrówka Kontynentów. Gracze, współpracując ze swoimi ulubionymi postaciami znanymi z dużego ekranu... więcej...




Cena sugerowana: 119,90 zł Nasza cena: 109,90 zł








______________________________________________________________












Epoka Lodowcowa 4 Wędrówka Kontynentów: Arktyczne Igrzyska (360) [PRE-ORDER]

Epoka Lodowcowa 4 Wędrówka Kontynentów: Arktyczne Igrzyska to zręcznościowa gra familijna, która powstała w oparciu o film animowany Epoka Lodowcowa 4 Wędrówka Kontynentów. Gracze, współpracując ze swoimi ulubionymi postaciami znanymi z dużego ekranu... więcej...




Cena sugerowana: 199,99 zł Nasza cena: 179,90 zł








______________________________________________________________












Epoka Lodowcowa 4 Wędrówka Kontynentów: Arktyczne Igrzyska (PS3) [PRE-ORDER]

Epoka Lodowcowa 4 Wędrówka Kontynentów: Arktyczne Igrzyska to zręcznościowa gra familijna, która powstała w oparciu o film animowany Epoka Lodowcowa 4 Wędrówka Kontynentów. Gracze, współpracując ze swoimi ulubionymi postaciami znanymi z dużego ekranu... więcej...




Cena sugerowana: 199,99 zł Nasza cena: 179,90 zł








______________________________________________________________












Inversion (PC) [PRE-ORDER]

Inversion jest trzecioosobową strzelaniną nastawioną na rozgrywkę w trybie kooperacji. Została ona stworzona przez Saber Interactive , które ma na swoim koncie między innymi TimeShift. W poprzedniej grze wspomnianego studia mogliśmy manipulować... więcej...




Cena sugerowana: 99,90 zł Nasza cena: 84,90 zł








______________________________________________________________












Inversion (360) [PRE-ORDER]

Inversion jest trzecioosobową strzelaniną nastawioną na rozgrywkę w trybie kooperacji. Została ona stworzona przez Saber Interactive, które ma na swoim koncie między innymi TimeShift. W poprzedniej grze wspomnianego studia mogliśmy manipulować... więcej...




Nasza cena: 229,99 zł








______________________________________________________________












Inversion (PS3) [PRE-ORDER]

Inversion jest trzecioosobową strzelaniną nastawioną na rozgrywkę w trybie kooperacji. Została ona stworzona przez Saber Interactive, które ma na swoim koncie między innymi TimeShift. W poprzedniej grze wspomnianego studia mogliśmy manipulować... więcej...




Nasza cena: 229,99 zł








______________________________________________________________












The Amazing Spider-Man (360) [PRE-ORDER]

The Amazing Spider-Man to gra akcji ukazana z perspektywy trzeciej osoby, która powstała w oparciu o film pod tym samym tytułem. Ponownie mamy okazję wcielić się w Petera Parkera, czyli Człowieka-Pajaką, a naszym teatrem działań tym razem jest... więcej...




Cena sugerowana: 229,99 zł Nasza cena: 199,99 zł








______________________________________________________________












The Amazing Spider-Man (PS3) [PRE-ORDER]

The Amazing Spider-Man to gra akcji ukazana z perspektywy trzeciej osoby, która powstała w oparciu o film pod tym samym tytułem. Ponownie mamy okazję wcielić się w Petera Parkera, czyli Człowieka-Pajaką, a naszym teatrem działań tym razem jest... więcej...




Cena sugerowana: 229,99 zł Nasza cena: 199,99 zł








______________________________________________________________












Dark Souls: Prepare to Die Edition (PC) [PRE-ORDER]

Dark Souls to duchowy następca Demon''s Souls , czyli jednego z najbardziej wymagających cRPG-ów wydanych na konsolę PlayStation 3. Wersja pecetowa Dark Souls z podtytułem Prepare to Die Edition zawiera dwóch dodatkowych bossów... więcej...




Cena sugerowana: 139,90 zł Nasza cena: 119,90 zł








______________________________________________________________












Prototype 2 - Edycja Radnet + bonusy! (PC) [PRE-ORDER]

Prototype 2 - Edycja Radnet oferuje kod uprawniający do pobrania 55 cyfrowych dodatków. Gracze otrzymają nowe misje, bonusowe mutacje dla głównego bohatera do wykorzystania w kampanii, wyzwania, przedmioty dla awatara, dynamiczne motywy oraz filmy... więcej...




Cena sugerowana: 149,90 zł Nasza cena: 139,90 zł








______________________________________________________________












Sims 3: Diesel (akcesoria) (PC) [PRE-ORDER]

The Sims 3 Diesel- akcesoria to kolejny dodatek do bestsellerowej symulacji ludzkiego życia zatytułowanej The Sims 3 .


The Sims 3 Diesel- akcesoria wprowadza nowe ubrania i elementy wyposażenia wnętrz, które powstały... więcej...




Cena sugerowana: 59,90 zł Nasza cena: 54,90 zł








______________________________________________________________












London 2012 - The Official Video Game of the Olympic Games (PC) [PRE-ORDER]

London 2012: The Official Video Game of the Olympic Games to oficjalna gra sportowa, przygotowana z okazji Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Gracze mogą spróbować swoich sił w jednej z wielu konkurencji dostępnych w trybie kariery, a także... więcej...




Cena sugerowana: 99,90 zł Nasza cena: 79,90 zł








______________________________________________________________












Scania Truck Driving Simulator (PC) [PRE-ORDER]

Scania Truck Driving Simulator to kolejny symulator samochodów ciężarowych autorstwa studia SCS Software. Tym razem producenci oddali do dyspozycji graczy możliwość pokierowania pojazdami marki Scania. Przed przystąpieniem do właściwej... więcej...




Cena sugerowana: 49,90 zł Nasza cena: 44,90 zł











 














 











Konsola PlayStation 3 Slim 320 GB + 2 x Pad + Gran Turismo 5 Limited (PS3)

PlayStation 3 Slim 320 GB to udoskonalona wersja konsoli PlayStation 3 , która charakteryzuje się przede wszystkim mniejszą wagą (o około jedna trzecią), mniejszymi wymiarami, mniejszym poborem mocy (pracuje znacznie ciszej niż poprzedni model)... więcej...




Cena sugerowana: 1399,00 zł Nasza cena: 1189,00 zł








______________________________________________________________












Konsola PlayStation 3 Slim 320 GB + PlayStation Move + PlayStation Eye + DanceStar Party (PS3)

PlayStation 3 Slim 320 GB to udoskonalona wersja konsoli PlayStation 3 , która charakteryzuje się przede wszystkim mniejszą wagą (o około jedna trzecią), mniejszymi wymiarami, mniejszym poborem mocy (pracuje znacznie ciszej niż poprzedni model)... więcej...




Cena sugerowana: 1399,00 zł Nasza cena: 1189,00 zł








______________________________________________________________












Konsola PlayStation VITA WiFi + 3G + MotorStorm RC + karta pamięci 4 GB + karta SIM Play (PSV)

PS Vita to przenośna konsola do gier nowej generacji firmy Sony. Dzięki niesamowitej mocy urządzenie jest w stanie generować wysokiej jakości grafikę, porównywalną do tej znanej z PlayStation 3.

PS Vita zostało wyposażone w ekran dotykowy oraz... więcej...




Cena sugerowana: 1499,00 zł Nasza cena: 1229,00 zł








______________________________________________________________












Konsola PSP E1004 + LittleBigPlanet + Gran Turismo (PSP)

PSP 1004 to nowy model przenośnej konsoli firmy Sony , umożliwiającej nie tylko granie, ale także słuchanie muzyki, oglądanie filmów oraz zdjęć. Nowa wersja jest lżejsza i bardziej smukła od poprzedniczki, charakteryzuje się szybszym wczytywaniem... więcej...




Cena sugerowana: 549,00 zł Nasza cena: 449,00 zł








______________________________________________________________












Msi GeForce GTX 560Ti 1024MB DDR5/256bit DVI/HDMI PCI-E (950/4200) (wer. Oc - Hawk) (wentylatorami Twin Frozr III)

... więcej...




Nasza cena: 1029,00 zł








______________________________________________________________












Sapphire AMD Radeon HD6850 2048MB DDR5/256bit DVI/HDMI/DP PCI-E (775/4000)

... więcej...




Nasza cena: 669,00 zł








______________________________________________________________












Evga GeForce GTX 560Ti 1024MB DDR5/256bit DVI/HDMI PCI-E (850/4104) (wer. Oc - Fpb Free Performance Boost)

... więcej...




Nasza cena: 959,00 zł








______________________________________________________________












Słuchawki Z MIKR. Creative 3D tactic Alpha gaming

... więcej...




Nasza cena: 145,00 zł











 





______________________________________________________________




gram.pl sp. z o. o.03-301 Warszawa, ul. Jagiellońska 74Wiadomoœć wysłana zgodnie z regulaminem serwisu gram.pl.Nadawcą tego listu jest firma gram.pl. Jeśœli nie chcesz otrzymywać od nas newsletterów kliknij tutaj, aby się wypisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.11.2006 o 00:23, Destro napisał:

W TYM TEMACIE PROSIMY ZGŁASZAĆ TYLKO PROBLEMY / UWAGI / PYTANIA DOT. DZIAŁANIA SKLEPU.


WSZYSTKIE INDYWIDUALNE SPRAWY DOTYCZĄCE ZAMÓWIEŃ (PYTANIA, PROŚBY O ZMIANĘ/ANULOWANIE)
PROSIMY KIEROWAĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE DO DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA SKLEPU GRAM.PL
-
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4.


Fajnie tylko mogliby odpisywac na wysłane zapytania lub odbierać telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować