Zaloguj się, aby obserwować  
POZDRO-Grizzly

Battlefield 2

6482 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2007 o 14:58, kuko7 napisał:

Nie chodziło mi tu za bardzo o jakieś recenzje, bo już pare czytałem, ale o odczucia płynące
z gry.
Jednak stwierdziłem, że jakbym kupował to najpierw Europejskie siły zbrojne, a to dlatego,
że Pancerny atak to praktycznie tylko starcia pojazdów, a muszę przyznać, że wolę tradycyjną
zabawę jako piechota. :)
Poza tym zastanawiam się też nad kupnem Battlefield 2142 tylko ta cena trochę odstrasza. ;)


Szczerze Ci odradzam te Booster Packi. Mało ludzi w nie gra i tak w sumie to...są słabe. Cena też jest zbyt wygórowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka
Daruje sobie czytanie 82 stron waszych wypowiedz, bo to "troche" by zajełoi, wiec jak taka odpowiedź już była, to sorka, nie bijcie mnie ;p

Mianowicie, jestem świeżo po formacie, i gre zainstalowałem na Win XP z SP 1, ale gdy zainstalowałem SP 2 komp mi w ogóle nie widzi płyty w napedzie, kreci nia i na tym sie konczy (przed formatem miałem to samo)/ Gra jest oczywiście oryginalna, a moj naped to DVD LG GDR-8162B. Co możnaby zrobić, ale zaczeło mi wykrywac ta płytke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkjich... odrazu chce powiedziec ze jeszcze nie mam tej gry ale zamowilem ja w pon i gdzies tak do konca tygodnia powinienem ja miec(oczywiscie deluxe z dodatkliem)
Mam pytanie czy fajnie sie w to gra? bo czytalem ze to masakrta wiec zamowilem xD
Chciałbym sie zapytac co to w ogole za rangi sa? jak je zdobywac? co one daja i czy jest cos innego na muli oprocz miesa armatniego i wszyscy w siebie naparzaja z tego co jest pod reka? bo czytalkem ze rowniez jakies misje w multi...gra w drozynie (z czego jest4eem najbardziej ciekaw) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdej rundzie zdobywasz punkty - za zabicie przeciwnika, za przejęcie flagi, za leczenie/uzupełnienie amunicji/naprawę. Rangi odpowiadają poziomowi punktowemu. Im więcej punktów, tym większa ranga.
Rangi pozwalają odblokować nowe bronie i dodatki, takie jak flashbang.
Gra w drużynie jest częścią "naparzanki" - tworząc drużynę stajesz się jej dowódcą, masz do 5 kompanów. Gdy zginą, mogą się respawnować w pobliżu dowódcy - oczywiście o ile ten żyje.
Oczywiście multi nie polega tylko na walce między sobą - trzeba przejmować flagi, których przejęcie powoduje, że to przeciwnikowi szybciej spada liczba punktów. Za te punkty można się respawnować, tak więc zabawa polega na tym, by drużyna przeciwna traciła je jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz poczekać, czasem aktualizacja kont może trwać kilka/kilkanaście godzin. Nie raz tak miałem, parę razy zdarzyło się, że punktów i odznaczeń mi nie dodali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 22:13, Arclight napisał:

Musisz poczekać, czasem aktualizacja kont może trwać kilka/kilkanaście godzin. Nie raz tak
miałem, parę razy zdarzyło się, że punktów i odznaczeń mi nie dodali.


Tylko że czekam już 2 dni i się trochę denerwuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 dni. Prawdę mówiąc jeśli po 24 godzinach statystyki nie są zaktualizowane, to w zasadzie już się nie zaktualizują :-P

Przynajmniej tak było jak ja grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest identycznie. :)
Ale nie masz się co przejmować. Wczoraj grałem na jakimś polsim serwerze i mój kolega z drużyny mówił, że podobnie server''y od rankingów padły. Nie wiem czy przez ten czas punkty są naliczane, czy też nie. Pewnie niedługo naprawią tą awarię, bo przez ten czas zgromadziłem już ''trochę'' punktów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam następujący kłopot. Kupiłem Battlefielda 2 Deluxe Edition i chcąc grać w aktualnej wersji ściągnąłem patch. Okazuje się, że podczas próby instalacji patcha 1.4 (EA - 1.4 Full Patch) jak i patcha 1.3-1.4 (EA - 1.3 > 1.4 Patch) wyskakuje komunikat o błędzie. Macie dla mnie jakieś rady jak sobie poradzić z tym problemem ??

20070620200833

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum EA znalazłem tylko to :
Battlefield 2
Special Forces
1.41 Full Patch
Czyli najpierw instalujesz BF2, potem Special Forces a potem 1.41 FULL Patch. Nie widziałem jeszcze full 1.41, ale być może rzeczywiście taki jest ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W lutym zeszłego roku też miałem problem z BF2. Napisałem do EA Polska. Odpowiedzi do dziś nie otrzymałem :/

http://www.battlefield.pl/

Wejdź na ich forum i poszukaj, ja właśnie tutaj znalazłem rozwiązanie mojego problemu. Jeśli nic nie znajdziesz na ten temat - to zapytaj, na pewno ktoś pomoże.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie...czemu mimo ze gram na serwerach rankingowych to nie nalicza mi zadnych punktow? w statystykach nadal mam wszedzie 0 i w ogole? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować