Zaloguj się, aby obserwować  
Robson79

Morrowind kontra Gothic - w co grało wam się fajniej?

5114 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2007 o 12:37, PREDATOR X napisał:

Podobno jakis koleś z USA skończył Morrowinda w 14 minut :P


Tak chyba w śnie to robil.To jest niemozliwe nawet takich kodów niema żeby to przejść w 14 minut.

Dnia 10.03.2007 o 12:37, PREDATOR X napisał:

PS: chodzi o gildie złodzieji, zabójców, magów, itp. ?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 12:37, PREDATOR X napisał:

Podobno jakis koleś z USA skończył Morrowinda w 14 minut :P
PS: chodzi o gildie złodzieji, zabójców, magów, itp. ?


O ile dobrze pamiętam, to skończył go w 7 minut, ale mogę się mylić. I tak chodzi o gildie magów, wojowników, złodzieji i wszelkie inne organizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 12:42, PREDATOR X napisał:

no seryjnie :P czytałem w CDA :P może oni coś przekręcili



W jakim numerze?
Ale jakim cudem on to mógł zrobić?! Przecież zanip przejdzie do innych miast itd , powiem jedno NIEMOŻLIWE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 12:46, PREDATOR X napisał:

przeczytaj post Mrocznego Reva!
On tez o tym czytał! i nie pamiętam co to był za numer



O jeju , CDA robilo sobie "jaja" albo ktos puścił plotę , a w we wszystko wierzycie :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 12:47, Mroczny Rev napisał:

Gdzieś w sieci jest filmik z tym wyczynem, wystarczy poszukać, prawdopodobnie jest też gdzieś
na youtube.


No ale co mam tam wpisać? W wsyzukiwarke możesz dać link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domon - nie znasz się, to się nie odzywaj.
To jest możliwe, sam widziałem, mam filmik na płytce, wrzucić go nie wrzucę a znalazłem na stronce z rekordami w gierkach. Jeden filmik to 7 minut, drugi 14. Został znaleziony bug po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda, prawda, radzę poszukać na wcześniejszych stronach, tam gdzieś jest link, jak gość przechodzi grę w parę sekund, polecam obejrzeć, dość ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest taka stronka, na której ludzie umieszczają filmiki z gier przechodzonych na czas. Był tam m.in. 17 minutowy Fallout 2 i sam Morrowind którego pokonanie nie zajęło kolesiowi nawet 25 minut. Bez kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morrowind to badziewna gierka z głupią fabułą źle się walczy głupi przeciwnicy są świat wszędzie wygląda tak samo i nie można rozpoznac obszaru Głupie misie itd. W Gothicu całkowicie co innego przeciwnicy bronie przede wszystkim walka fabuła i atmosfera są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o stronę z filmikami gdzie ludzie w jak najmniejszym czasie kończągry to na speed demos archive (wpiszcie w gooogle to wam wyskoczy) ejst tam też ten filmik z morrowindem w 7 minut ale go nie widzialem ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 21:54, Gorn7 napisał:

Morrowind to badziewna gierka z głupią fabułą źle się walczy głupi przeciwnicy są świat wszędzie
wygląda tak samo i nie można rozpoznac obszaru Głupie misie itd. W Gothicu całkowicie co innego
przeciwnicy bronie przede wszystkim walka fabuła i atmosfera są super!


Chyba nie znasz sięna RPg ach chłopcze bo morrowind wymiata: wielkosc swiata ogromna ilośc questów, bardzo wciągająca fabuła itp.. popytaj się innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 22:00, Outlander-pro napisał:

> Morrowind to badziewna gierka z głupią fabułą źle się walczy głupi przeciwnicy są świat
wszędzie
> wygląda tak samo i nie można rozpoznac obszaru Głupie misie itd. W Gothicu całkowicie
co innego
> przeciwnicy bronie przede wszystkim walka fabuła i atmosfera są super!
>

Chyba nie znasz sięna RPg ach chłopcze bo morrowind wymiata: wielkosc swiata ogromna ilośc
questów, bardzo wciągająca fabuła itp.. popytaj się innych.

świat jes własnie zwalony przyrównaj jak wygląda świat w Gothicu a jak w Morrowindzie. Jak kupiłem Morowinda zagrałem pare razy a tera leży w szafce a Gothic przechodze wszystkie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować