Zaloguj się, aby obserwować  
Lucyferek

4400 - nowy serial na TVP

391 postów w tym temacie

Lepsze w 4400 jest to , że na końcu odcinka pojawia się tylko jedna zagadka. W lostach było tego za dużo. Ostatni odcinek był jednym z najlepszych za to ten , który został wczoraj jako pierwszy wyemitowany był jednym ze słabszych ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba ten seria. Jest bardzo ciekawy i wciągający. Ciekawe co się stało z Jordana ciałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 22:29, garrick napisał:

Mi się bardzo podoba ten seria. Jest bardzo ciekawy i wciągający. Ciekawe co się stało z Jordana
ciałem.


Będziesz zaskoczony jak się to wyjaśni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już za godzine i osiem minut następne dwa odcinki 4400.ciekawe co będzie?ja myśle że Cayl(syn tego agęta)zabił jordana dlatego że ludzie z pryszłości pomylili się z nim(jordanem)tak samo jak shawnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 20:30, Fokusia napisał:

Czy wie ktoś przypadkiem, dlaczego na tvp1 nie lecą teraz kolejne dwa odcinki 4400?


Pewnie będą po tym wywiadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 20:30, Fokusia napisał:

Czy wie ktoś przypadkiem, dlaczego na tvp1 nie lecą teraz kolejne dwa odcinki 4400?

Z tego co sobie przed chwilą przypomniałem to TVP wyemitowało tydzień temu ostatnie odcinki 2 serii a na trzecią trzeba czekać...Chyba że program zaraz ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 20:33, deih napisał:

> Czy wie ktoś przypadkiem, dlaczego na tvp1 nie lecą teraz kolejne dwa odcinki 4400?
Z tego co sobie przed chwilą przypomniałem to TVP wyemitowało tydzień temu ostatnie odcinki
2 serii a na trzecią trzeba czekać...Chyba że program zaraz ruszy.


No wydaje mi się, że to jeszcze nie był koniec 2 sezonu. No i w programach tv ciągle widnieje ''4400'', a sama tvp cały czas reklamuje serial.
Właśnie sprawdziłam - 2 sezon ma 13 odcinków, a dziś powinien być dopiero 7 i 8. Tak więc może faktycznie po tym wywiadzie będą... (szkoda tylko, że na dole ekranu tvp nie puści jakiejś informacji o zmianie programu czy coś... typowe...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przyjechalem przed chwilą i juz sie ciesze ;) ze obejrze kolejny odcinek (bałem się nawet ze się spóźnie) a to jakis hierarcha kościelny se gada... i co to ma być... a reklamy leciały 4400 i jeszcze mówił ktoś ze 2 ostatnie odcinki 2 serii lecą własnie dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze odcinki były niesamowite,szczególnie ten pierwszy. Czułem się dokładnie tak samo zagubiony jak ten śledczy i nie wiedziałem co o tym wszystkim myśleć.. jeden z najlepszych odcinków jakie widziałem,jeśli nie najlepszy.
Drugi też ciekawy,ale to juz był raczej taki zwykły odcinek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

a mnie z kolei 1 odcinek dzisiaj wydał się trochę nudny w porównaniu z pozostałymi... Chyba dlatego, że za bardzo powiało matrixem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2007 o 22:24, konrad16061990 napisał:

Dzisiejsze odcinki były niesamowite,szczególnie ten pierwszy. Czułem się dokładnie tak samo
zagubiony jak ten śledczy i nie wiedziałem co o tym wszystkim myśleć.. jeden z najlepszych
odcinków jakie widziałem,jeśli nie najlepszy.
Drugi też ciekawy,ale to juz był raczej taki zwykły odcinek..



Dobrze mówisz! Jak oglądałem ten pierwszy odcinek to się zastanawiałem o co pyka, i czy przypadkiem nie pominołem jakiegoś wcześniejszego ... heh Ale na prawdę fajny był, mnie zwalił z nóg bo byłem zakręcony jak nie wiem co ...
A to było po to, aby on przez ten czas zakochał się w tej kobiecie bo jak złapią jego syna, żeby się nie załamał i mógł dalej prowadzić śledztwo i pomagał tym odnalezionym, tak ?? Bo jeśli się nie mylę to chyba niedługo wyjdzie, że to on zabił tego gościa ... A wiecie może dlaczego on to zrobił ?? I czemu miał te zaniki pamięci, i dlaczego w lustrze widziałem takie dziwne coś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielka tajemnica TVP rozwikłana jak widać. A wystarczyło tylko zajrzeć do programu na stronie tvp. :)

No ni, jestem już po seansie i znów mnie ten serial dobił. Ale po kolei.
Odcinek pierwszy. Zapowiadało się fajnie i tajemniczo. Nie wiadomo co się dzieje z agentem, ale to trwało zbyt długo. Stanowczo zbyt długo. Z następnymi 8 latami już przesadzili, a to wszystko po co? Aby się zakochał? Aby miał przy sobie kogoś bliskiego w ciężkich czasach? Uważam, że to już przesada. Ale może się nie znam.
Odcinek drugi. Gdyby to było Archiwum X to bym się nie czepiał. Ale jak ta kobieta pasowała do wielkiego planu ratowania ludzkości? Nie ona pierwsza zresztą.
I znów postawiłem sobie pytanie, dlaczego wciąż oglądam ten serial. Chyba tylko z nudów i braku czegoś lepszego do obejrzenia. No i może z ciekawości co też bezsensownego tym razem wymyślili scenarzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za****cie poschizowany był ten 1 dziesjejszy odcinek...

drugi taki zwykły - nic szczególnego - nie lubie takich odcinków. ;p

Wracając do pierwszego (zeby takie były wszystkie to by było super ;) ) to jakos nawiązywał do głównego wątku... żona Tomowi potrzebna, żeby sie nie podłamał, jak sie wyda ze to jego syn strzelał... to był podobnie jak ten odcinek z poprzedniego tygodnia jeden z najlepszych z tego serialu... Kilku nie oglądałem, bo jakos mi sie nie podobają te zwykłe odcinki, których jest zdecydowanie więcej...

[M - w]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem prawie wszystkie odcinki i dalej nie wiem co myśleć o tym serialu.

Dzisiejszy odcinek (13) nawet jak na ten serial był trochę zbyt przekombinowany, tak jakby zaczynało brakować im pomysłów, a to w przypadku tak młodego serialu nie wygląda zbyt dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamieszali nieźle w tym pierwszym... owszem zgodze sie ze końcówka tego pierwszego była dziwaczna (a tu macie co sie zdarzyło po 8 latach - no darcie z tego miałem), co prawda chcieli podkreślić przywiązanie do tej wirtualnej rodzinki... fajnie też wyszło ze te 8 lat do tylko chwila w czasie rzeczywistym ale prawde mówiąc dla nas widzów te 8 lat to też była chwilka tylko ze odcinka - śmiesznie wyszło ;) ....

no, ale wiadomka to nie ta sama liga co Prison Break i Lost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już mi się ten serial nie podoba, Zagubieni nawet w 3 serii się nie nudzą. A tu 14(chyba) odcinek i już lipa. Ale od jutra w TVP1 około 22 jest nowy serial o trójkącie bermudzkim pt."Trójką" - zobaczymy co z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować