Zaloguj się, aby obserwować  
Lucyferek

4400 - nowy serial na TVP

391 postów w tym temacie

No proszę! Ostatnio obejrzałem te dwa odcinki, bo nie miałem co robić. Przy pierwszym się nudziłem, ale za to drugi odcinek był najlepszy z całej serii! (bo to już koniec pierwszej serii, tak?) Chyba odzyskałem wiarę w ten serial. Wciągnął mnie. Ciekawe co będzie z tym dzieckiem, które nosiła w sobie ta kobieta. Sorry, ale imion to jakos zapamiętać nie potrafię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne byly te dwa nowe odcinki!Ten szpital, to "polowanie"..4400 zaczyna wywierać na mnie tyle emocji co Lost..a niekiedy jest nawet lepsze! Heh,nie sądziłem że coś może pobić Lost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie oglądałem 4400 bo nie miałem czasu, ale nagrałem sobie. Widziałem tez trochę urywków, nie mam pojęcia co się działo w tych odcinkach, ale po tym co widzialem akcja nieźle się kręci :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaintrygowała ta mała Isabele (dla nie pamiętających imion to jest to dziecko :) ) i jej moce. Ma niewyobrażalne zdolności i ciekawe czy zawsze one będą na uwięzi i będą działać w dobrej sprawie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja coraz bardziej się rozkręca i z przeciętnego, następnie z niezłego serial przeistacza się w coś świetnego. Fajny i tajemniczy był odcinek z shizofreniczką i jej ,,budowlą", miał ekstra klimat. I pomyśleć że miałem dzisiaj go nie oglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 23:02, Blackgoat napisał:

Akcja coraz bardziej się rozkręca i z przeciętnego, następnie z niezłego serial przeistacza
się w coś świetnego. Fajny i tajemniczy był odcinek z shizofreniczką i jej ,,budowlą", miał
ekstra klimat. I pomyśleć że miałem dzisiaj go nie oglądać...

Podziękuj Summer Glau, która ma doświadczenie w graniu dziwacznych postaci (pozdro dla wszystkich maniaków Firefly).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posta piszę w tej tak dłużącej się przerwie między dwoma odcinkami (już nie wspomnę o tej tygodniowej przerwie co każde dwa odcinki :p). Serial jest fajny, z odcinka na odcinek akcja się rozkręca. O ile do Zagubionych mnie nie ciągnęło, to "Odnalezieni" mi się w istocie podobają. A dziwne, bo zwykle nie lubię tego typu filmów... Może coś ze mną nie tak? :P Tak czy inaczej, polecam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, przez tą wojnę na BattleKnight straciłem większość pierwszego odcinka.
Na szczęście mam dobrą wiadomość dla siebie i innych. Od niedzieli nadawnie tego serialu od początku zaczyna AXN. Będę mógł nadrobić to co mi umkęło, a poza tym, być może AXN pociągnie z serialem kolejne sezony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2007 o 21:19, A-cis napisał:

Kurcze, przez tą wojnę na BattleKnight straciłem większość pierwszego odcinka.


Widzę, że serial mimo wszystko wciągnął ^^

Nie ma żadnych kosmitów, tak jak wcześniej wyczytałem, co jest miłym zaskoczeniem. Nawet ciekawie się rozwija fabuła. Bo też czego oczekują od bohaterów ludzie z przyszłości? Wreszcie w nowym odcinku jakaś naprawdę godna uwagi moc, którą nawet rozpracowali. Jak również przekonujemy się jeszcze raz, że nie tylko tytułowi 4400 mają do odegrania rolę w całej historii.
No, chyba też mnie wciągneło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio telewizja publiczna zaczyna kupowac te fajniejsze seriale. to dobrze, bo nie kazdy ma dostep/chce posiadac tv kodowana, a na kablowce z reguly tyle tego, co kot naplakal.

4400 mnie wciagnelo od pierwszego odcinka. pomysl ciekawy i ladniezrealizowany. co wazne, nie zostal zarzucony po 1wszym sezonie, pozostaje miec nadzieje iz TVP bedzie kupowac nastepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 04:16, Jcdx napisał:

ostatnio telewizja publiczna zaczyna kupowac te fajniejsze seriale. to dobrze, bo nie kazdy
ma dostep/chce posiadac tv kodowana, a na kablowce z reguly tyle tego, co kot naplakal.

4400 mnie wciagnelo od pierwszego odcinka. pomysl ciekawy i ladniezrealizowany. co wazne, nie
zostal zarzucony po 1wszym sezonie, pozostaje miec nadzieje iz TVP bedzie kupowac nastepne.

Miło też, że seriale te lecą o normalnej porze. Wyobrażacie sobie początek np. 4400 o 23.00?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 08:16, Cmq napisał:

Miło też, że seriale te lecą o normalnej porze. Wyobrażacie sobie początek np. 4400 o 23.00?


Ja sobie wyobrażam. Niestety, przez "genialną" ramówkę musiałem odpuścić Battlestar Galactica. Czwartek 23.00 :/

Co do wczorajszych odcinków to najbardziej zaintrygował mnie pomysł Colliera stworzenia przy pomocy najemnikow państwa dla odnalezionych. Ciekawe jak to się rozwinie w następnych odcinkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 08:25, Chaszu napisał:

Co do wczorajszych odcinków to najbardziej zaintrygował mnie pomysł Colliera stworzenia przy
pomocy najemnikow państwa dla odnalezionych. Ciekawe jak to się rozwinie w następnych odcinkach...

Mi ten świr bardziej podobałby się za kratami. Koleś ma jakieś plany, pewnie chce stworzyć sobie wojsko składające się z 4400. Za dużo miesza moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:05, Cmq napisał:

Mi ten świr bardziej podobałby się za kratami. Koleś ma jakieś plany, pewnie chce stworzyć
sobie wojsko składające się z 4400. Za dużo miesza moim zdaniem.


Jest to jak najbardziej możliwe, gość chce wykorzystać odnalezionych do własnych celów. Władza nad światem? możliwe choć bardzo banalne rozwiązanie. Plus rola Isabelle wygląda na to, że jest jakimś super nadczłowiekiem i postacią ewidentnie kluczową w serialu. Jaką rolę pełni i jak Collier chce ją wykorzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:19, Chaszu napisał:

Jest to jak najbardziej możliwe, gość chce wykorzystać odnalezionych do własnych celów. Władza
nad światem? możliwe choć bardzo banalne rozwiązanie. Plus rola Isabelle wygląda na to, że
jest jakimś super nadczłowiekiem i postacią ewidentnie kluczową w serialu. Jaką rolę pełni
i jak Collier chce ją wykorzystać?

Isabelle moim zdaniem jest dzieckiem pół-mutantem, pół-człowiekiem. Po prostu wwalili jej kupę mocy... i jeszcze więcej. Możliwe też, że Collier też ma jakąś moc, ale to pewnie okaże się na koniec. Takie 4400-owe "I''m your father!" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten serial wciągnął mnie bardziej niż Lost, o którym tyle słyszałem. Mam rozumieć, że to już była jedna seria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:28, Mlekus napisał:

Ten serial wciągnął mnie bardziej niż Lost, o którym tyle słyszałem. Mam rozumieć, że to już
była jedna seria?


Na TVP już zaczęła się 2 seria. W ostatni czwartek był chyba 2 i 3 odcinek.

Dla mnie oglądanie tego to niezła zabawa i sporo śmiechu. Nie wiem dlaczego, ale nie które pomysły są moim zdaniem tak głupie, że aż śmieszne. I do tego ten lektor... w niedzielę emisję rozpoczyna AXN, ciekawe jaki tam lektor będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować