Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2007 o 14:56, Mariusz57 napisał:

Jeszcze tylko 6 wejść i będzie okrągły 100!


Ja myślałem że będziesz miał 1000 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 15:41, Super gość napisał:


> Jeszcze tylko 6 wejść i będzie okrągły 100!

Ja myślałem że będziesz miał 1000 :)


racja tym bardziej że jest wysoko na liście top50
PS zapraszam do mego gs''a zmieniłem tło :/ oczywiście na gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie skończyłem odpicowywać moje gramsajta:) jak wam się podoba...a muszę dodać, że jest on przystosowany do rozdzielczości 1280x1024 [ przezroczyste tło, ciepłe kolory...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 15:41, Super gość napisał:


> Jeszcze tylko 6 wejść i będzie okrągły 100!

Ja myślałem że będziesz miał 1000 :)

Chodziło mi o 1000, nie wcisnąłem zbyt mocno tego zera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umieściłem na gramsajcie relację ze spodkania oko w oko z Anią Cieślak, bohaterką serialu "Na dobre i na złe" oraz filmu "Dlaczego nie" umieściłem też zdjęcia zrobione przeze mnie, serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z gramsajtem: do jednego wpisu chciałem dodać Video wpisałem tytuł i jak publikowano mój wpis video nie działało.możecie mi pomóc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 19:39, bukuć napisał:

mam problem z gramsajtem: do jednego wpisu chciałem dodać Video wpisałem tytuł i jak publikowano
mój wpis video nie działało.możecie mi pomóc???

Po prostu skopiuj link z filmikiem i tam gdzieś jest w "dodaj wpis" Film google video/YouTube, klikasz na to, wklejasz link, klikasz dodaj i masz już filmik !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 14:16, Maker3 napisał:

Jak dać na stroblona filmik z YouTube''a?

Jak piszesz jakis post to na górze beda tam ikonki chyba to bedzi z filmem i klikasz na nia i dodajez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdzcie na GRamsajta mego bowiem go skoczylem Kompania braci jest teledystki i ciekawostki o Gonsach TYLKO konecznie oatrzcie na STARSZE WPISY!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy dozwolone jest na gramsajcie reklamowanie czegoś, przykładowo swoich aukcji sprzedaży na Allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-------------->HOT<-------------Umieściłem na gramsajcie relację ze spodkania oko w oko z Anią Cieślak, bohaterką serialu "Na dobre i na złe" oraz filmu "Dlaczego nie" umieściłem też zdjęcia zrobione przeze mnie, serdecznie zapraszam
-------------->HOT<-------------

Mam też mnóstwo teledysków piosnek w formacie mp3 oraz obszerną galerię zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsza rzecz po forum na tej stronie!ale szkoda ze nie można robić zakładek bo strony śa długie, jedyny minus jaki znalazłem gramsajtów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem: kilka osób zwróciło mi uwagę, że mój gramsajt nie ma odpowiednich oznaczeń (mimo, że ustawiłem "strona nieodpowiednia ble ble ble"). Dzisiaj wchodzę na mojego sajta i co przykuwa moją uwagę, piękny zielony wpis od modka, że nie mam tego ustawionego. Wylogowałem się i wszedłem na swoją stonkę, ostrzeżenie jest, czy ktoś wie czemu innym go nie wyświetla?
Ps. Dodaję screena.

20070308152006

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o Dniu kobiet? Fajne święto? Nie?
Szukacie dodatkowych informacji o tym dniu?
A może nie macie pomysłu na życzenia czy kwiaty, które możnaby dać ukochanej czy innej kobiecie dzisiaj?

To wszystko znajdziecie pod adresem http://ja.gram.pl/ser%20ple%9Cniowy - czyli na moim gramsajcie!
Zapraszam również na jutro, kiedy to pojawi sie tam dalsza część mojego komiksu ! :D
pozdro i zapraszam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować