Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

To ja oczywiście zapraszam do mnie + wiele nowej muzyki to obsłuchania + sam klimat tego gramsajta przy wejściu z fajnym motywem w tle = może jakieś wyróżnienie w gronie gramsajtowiczów +D

ave!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak wyrzucić Muzykę dodaną za pomocą Dodatki.net ? Bo w edycji wpisu nic nie ma....

I przy okazji zapraszam do siebie i do komentowania, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kochani, zapraszam do mnie---> zobaczcie gs użytkownika, który może nie dożyc jutra! Komentujcie mój kontrowersyjny nowy wpis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 18:16, stiffyone napisał:

To ja oczywiście zapraszam do mnie + wiele nowej muzyki to obsłuchania + sam
klimat tego gramsajta przy wejściu z fajnym motywem w tle = może jakieś wyróżnienie
w gronie gramsajtowiczów +D

ave!!!

Ale z tymi playlistami to ze mnie ściagnąłeś, przyznaj się szczerze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 19:51, rogoz94 napisał:

Dlaczego niektórych osób nie można zaprosić do znajomych?

Bo mają taką opcję włączoną by nie dodawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gramsajta. Zamieściłem filmik o kilku rosyjskich chłopakach śpiewających o nowym roku. Fajna muzyka i choreografia dla ludzi lubiących amatorskie bandy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 19:48, Fumiko napisał:

1500 wejść. Dziękuję za zainteresowanie :D

To tylko i wyłącznie przez Twój fajny charakter ;P. A takie małe pytanko jak można sprawdzić ilość odwiedziń?

Przypominam , że nadal trwa konkurs i ankieta . Więcej wiadomości na gramsajcie oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 20:58, deih napisał:

> 1500 wejść. Dziękuję za zainteresowanie :D
To tylko i wyłącznie przez Twój fajny charakter ;P. A takie małe pytanko jak można sprawdzić
ilość odwiedziń?

Przypominam , że nadal trwa konkurs i ankieta . Więcej wiadomości na gramsajcie oczywiście.

"Moje STatystyki" jesli nie masz tego na stronie to zajrzyj do "ukladacza strony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 19:37, Mariusz57 napisał:

Ale z tymi playlistami to ze mnie ściagnąłeś, przyznaj się szczerze :-D


Nie, szukałem jak dodać muzykę z komputera i na to trafiłem +D

Ale ty masz także fajne mam nadzieję, że będziesz gdzieś na początku razem ze mną w konkursie na najładniejszego sajta ( żartuje, ale życzę tobie tam powodzenia )

Ale dzięki, że zauważyłeś tą zmianę ( cieszę się - jeśli się podoba )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zapraszam do siebie jeśli lubicie Warhammera 40000,jeśli niebardzo to może komiksy.Zapraszam na gamsajta mając pewność że nudzić się nie będziecie.Choć zagwarantować oczywiście nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 21:24, Krzysztof111177 napisał:

Zapraszam
na gamsajta mając pewność że nudzić się nie będziecie.Choć zagwarantować oczywiście nie mogę...


To jak to wreszcie jest? Mam pewność że nudzić się nie będę czy jednak tego nie gwarantujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy to wszyscy... ja powiem, że na gramsajcie chyba będę opisywał różne rzeczy, które dotyczą różnych rzeczy. A w najnowszym [i w sumie jedynym jak dotąd odcinku] jest informacja kim tak naprawdę jest Bumelant. Niby zwykła ranga, ale jednak nie... kryją się za tym różne rzeczy, w tym sam PRL maczał w tym palce. He he, tak mi się reklamy przypominają :P
A, dodam jeszcze, że mój gramsajt jest pod : http://ja.gram.pl/Choinix - nie, że lamię, czy coś, tylko po prostu wcześniej, a może i nawet wciąż, nie wyświetlał się przy moim nicku. Nie wiem, czy musi być odświeżenie bazy danych, czy co ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego Gramsajta!Jest tam trochę ciekawych rzeczy.TOP 3 japońskich samochodów,moja kolekcja gier na PS2.W najbliższym czasie będę dawał więcej stuffu.Niemniej jednak..Zapraszam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować