Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2007 o 11:46, sferis napisał:

> wlasnie tam jest wszystko wporządku , nawet przestawialem na inny układ, calkowicie odmieny

> i dalej jest to samo ....

A wyczyść może cache i cookiesy.


nie pomogło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2007 o 11:18, stiffyone napisał:

Najlepiej wstaw screen''a.

A i tnij posty tak poza tym.


screen niepotrzebny (no chyba ze sie bedziesz bardzo przy tym upierał to go tu wstawie,ale uwazam ze nie ma takiej potrzeby ) , no mowie ze wszystko stoi w pionie, to oc powinno byc po prawo czyli ze 3-4 rubryki jest pod wpisami , nawet lista ta długa lsita gier .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2007 o 12:30, Super gość napisał:

Szukajka nie gryzie * !
----
* - ale niektórym w ogóle nie działa :/


Ja jestem tym drugim :P (przynajmniej teraz)
Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 14:14, Baal Namib napisał:

Ja jestem tym drugim :P (przynajmniej teraz)
Dzięki.


Wyczyść tymczasowe internetowe. Mi po tym zawsze szukajka wstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HaloO jest tam ktoO?
Pięć dni temu zgłosiłem swój problem odnośnie gramsajta i jak dotąd nie został on rozwiązany. Wysłałem również trzy formularze(hmm może cztery:>) ...heh jak widać nic to nie dało.

Problem:
Heh na swoja stronkę mogę wejść jedynie poprzez "kuleczkę" pod awatarem. Wybierając zakładkę gramsajty ---> później zaś "skocz na moja stronę" pokazuje się błąd "gs o takim adresie nie istnieje" tak samo jest jak zostawię komentarz na x stronce i chce przejść do siebie poprzez kliknięcie na swoja ksywę/awatar ...oraz jak jestem już na swoim gs i wybiorę "strona główna/moi znajomi" to również wyskakuje ten błąd:/, a wszystko przez zły adres----> czyli http://ja.gram.pl/Forgotten . Heh powinien być ten http://ja.gram.pl/%20Forgotten ...czyżby coś się "ups":P?
Help. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 09:23, Forgotten napisał:

HaloO jest tam ktoO?
Pięć dni temu zgłosiłem swój problem odnośnie gramsajta i jak dotąd nie został on rozwiązany.
Wysłałem również trzy formularze(hmm może cztery:>) ...heh jak widać nic to nie dało.

Problem:
Heh na swoja stronkę mogę wejść jedynie poprzez "kuleczkę" pod awatarem. Wybierając zakładkę
gramsajty ---> później zaś "skocz na moja stronę" pokazuje się błąd "gs o takim
adresie nie istnieje
" tak samo jest jak zostawię komentarz na x stronce i chce przejść
do siebie poprzez kliknięcie na swoja ksywę/awatar ...oraz jak jestem już na swoim gs i wybiorę
"strona główna/moi znajomi" to również wyskakuje ten błąd:/, a wszystko przez zły adres---->
czyli http://ja.gram.pl/Forgotten . Heh powinien być ten http://ja.gram.pl/%20Forgotten ...czyżby
coś się "ups":P?
Help. :>

Po prostu używaj adresu 20%forgotten20%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z moim sajtem.
1. Nie mogę usunąć z listy gier, bo nie widzę tam żadnych minusów, a kiedyś je miałem.
2. Nie mogę edytować wpisu, ani publikować szkiców. Co mam zrobić?? Bardzo proszę o pomoc.

20070711211415

20070711211556

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 21:21, Paladyn Rage napisał:

Hmmmm czy jest możliwość zmiany tagów gramsajta?


Klikasz zakładkę ''Wygląd i układ" a następnie "Ustawienia". Tam możesz wpisać 5 tagów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 21:16, PJ MW napisał:

Ja mam problem z moim sajtem.
1. Nie mogę usunąć z listy gier, bo nie widzę tam żadnych minusów, a kiedyś je miałem.
2. Nie mogę edytować wpisu, ani publikować szkiców. Co mam zrobić?? Bardzo proszę o pomoc.

Po prostu nie masz pasków przewijania, najprawdopodobniej ze względu na niską rozdzielczość (używasz 800 x 600? O_o). A spróbuj w tym okienku nacisnąć w jakieś puste miejsce (NIE w przycisk, gdziekolwiek) środkowy przycisk myszy. Kursor powinien ci się zamienić w takie kółeczko (obrazek). Poruszaj wtedy myszką na boki, żeby przewinąć

20070711215825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 21:58, Graszczur napisał:

> Ja mam problem z moim sajtem.
> 1. Nie mogę usunąć z listy gier, bo nie widzę tam żadnych minusów, a kiedyś je miałem.

> 2. Nie mogę edytować wpisu, ani publikować szkiców. Co mam zrobić?? Bardzo proszę o pomoc.

Po prostu nie masz pasków przewijania, najprawdopodobniej ze względu na niską rozdzielczość
(używasz 800 x 600? O_o). A spróbuj w tym okienku nacisnąć w jakieś puste miejsce (NIE w przycisk,
gdziekolwiek) środkowy przycisk myszy. Kursor powinien ci się zamienić w takie kółeczko (obrazek).
Poruszaj wtedy myszką na boki, żeby przewinąć


Wielkie dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sypie się cała obsługa ciastek. Strony ze sobą nie współpracują. Nie wystarczy się wylogować żeby być wylogowanym. Trochę to nie tak prawda ? Jak się wylogujesz na forum, to bardzo często zostajesz zalogowany na gramsajcie mimo iż już na forum jest zalogowany inny użytkownik. Nie sprawdzałem czy takie cuda wychodzą też ze sklepem, na pewno jest to do poprawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 12:52, goodplejer napisał:

Mam pytanie: Da sie wrzucić na gramsajt coś własnego do ściagnięcia?

Nie. Da się zamieścić jedynie obrazki, filmiki z youtube i ewentualnie pojedyncze pliki dźwiękowe (nie do ściągnięcia, tylko przesłuchania - mam tu na myśli np. imeem), ale wiem, że nie o to ci chodzi. Musisz mieć swój serwer FTP, żeby zamieszczać konkretne pliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm..Czy to możliwe aby osoba która wpisów na sajcie nie ma wcale a w statystykach widniało że 3?
Bo ja, tego nie rozumiem, możecie to jakoś wyjaśnić? Gramsajt na którym zaistniała ta sytuacja to ten: http://ja.gram.pl/kolos12 (oczywiście nie jest to w żadnym sensie reklama, tylko przykład, potwierdzający moje słowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować