Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2008 o 14:01, przemas15 napisał:

> > > Jak dodać piosenkę na gramsajta i z jakiej strony się wsadza piosenki?

> > Wszystko masz napisane w przypiętym poście wyżej:P
> Ale jak to skopiować? Bo tego punktu nie rozumiem : 4 - kopiujesz "tekst" przy
Embed
> in your Blob.

Muszę przyznać że trochę trudno w tym się połapać .Masz tam z boku podany adres musisz
to skopiować i wkleić na swojego laya

Wyraź się wyraźniej. W którym boku i w jakim oknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 14:05, Dominik000 napisał:

Wyraź się wyraźniej. W którym boku i w jakim oknie?


Wystarczy skopiować kod html czy nie wiem jak to się nazywa i potem wkleić na sajta:

20080507145225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 22:53, Sareth14 napisał:

A w czym to przerobiłeś?

Takie coś ja robie w gimpie a autor obrazka nie wiem w czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Chcąc dodać coś w rubryce własny tytuł zapisuje go a potem edytuje i jak się dowiedziałem od kolegi powinna być tam rubryka do dodawania różnych obrazków i tego podobnych. Ale jej tam nie ma jest tylko miejsce na tytuł i tekst. Nic poza tym. Tak samo jest w opcji dodania wpisu. Też jest tylko miejsce na tytuł i tekst. Czy ktoś wie o co chodzi czy też moze jest dobrze wszystko?? Nie wiem a chciałem trochę wystylizować gramsajta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2008 o 17:51, Thalanthas napisał:

Mam problem. Chcąc dodać coś w rubryce własny tytuł zapisuje go a potem edytuje i jak
się dowiedziałem od kolegi powinna być tam rubryka do dodawania różnych obrazków i tego
podobnych. Ale jej tam nie ma jest tylko miejsce na tytuł i tekst. Nic poza tym. Tak
samo jest w opcji dodania wpisu. Też jest tylko miejsce na tytuł i tekst. Czy ktoś wie
o co chodzi czy też moze jest dobrze wszystko?? Nie wiem a chciałem trochę wystylizować
gramsajta.

na początek spróbuj czy tak samo dzieje się w innej przeglądarce (BTWJakiej używasz?) i przede wszytkim, czy dobrze szukasz tej belki. Na załącznym screenie widać jak powinno wygladać okno edycji wpisu/tekstu.
Jak widać belka z narzędziami powinna znajdować się zawsze pomiędzy paskiem tytułu a polem wpisywania tekstu.

20080507180249

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Może pytam nie w tym wątku co trzeba ale potrzebuje pomocy. Nie umiem zwiększyć avatara a wiem że to jest mozliwe bo zgubiłem e mail na którym mam konto na gram.pl i go nie pamiętam ( jestem DreaN ), proszę o dokładną instrukcje;]
pozdrawiam, z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie brakuje mi tej belki pomiędzy miejscami na tekst. Używam IE ale w Firefoxie jest tak samo. Tylko miejsca na tekst i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Postanowiłem do swoich kanałów RRS dołączyć sajta mojego brata. Ustawiłem sobie, żeby co godzinę Thunderbird sprawdzał, czy są nowe wpisy. I dziwna sprawa, bo co godzinę dostaję te same wpisy...
Na innych kanałach RRS tak nie mam - jak już coś dostałem, to za godzinę nie przychodzi, a w przypadku gramsajta mam już po 4 takie same wiadomości... :/

20080507220941

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej amm dziwny problem: Nie mam tamtego panelu na górze co było dadawanie obrazka, filmików, hiperłącza i co anjgorsze nie mam Enterów, jak dodam wpis. CO to ma być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2008 o 15:23, trutututu napisał:

Ej amm dziwny problem: Nie mam tamtego panelu na górze co było dadawanie obrazka, filmików,
hiperłącza i co anjgorsze nie mam Enterów, jak dodam wpis. CO to ma być?


Ten problem to się często zdarza, bo u mnie też to było. Zobacz inne przeglądarki, blokowanie skryptów (chociaż jak Ci się okno otwiera, to jest OK :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 14:13, Skywalker560 napisał:

Upewnij się, że nie wstawiłeś gdzieś jakiegoś kodu, który mógł wszystko rozwalić.

No był jednak jakiś kod z jakiejś stronki i go usunąłem i powróciło po staremu. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować