Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2007 o 20:05, Lucas016 napisał:

> Nowy wpis na was czeka moje słoneczka ;) Tym razem coś o yaoi i w ogóle o anime, a właściwie,

> Death Note ;)
wiesz co zaciekawiło mnie te anime, lubię takie mroczne:) jutro zapraszam na mój gramsajt:)


Fajne jest i bardzo wciągające ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto lubi piosnki z Władcy Pierścieni, proszę do mnie :D Nowy wpis=nowa piosenka= nowy tekst ;] miłego słuchania i oglądania no , i śpiewania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że na moim gramsajcie trwa do 21 marca plebiscyt na ulubionego bohatera z Władcy Pierścieni, proszę wchodzić i głosować, bowiem chciałbym wyłonić tego najlepszego ;) Zaznaczę, że nie reklamuje swojego gramsajta gdyż mi reklama nie jest potrzebna ponieważ dobra reklama jest brak reklamy ;)) Proszę tylko zagłosować na bohatera, który jest waszym zdaniem najlepszy ;))
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gramsajta: http://ja.gram.pl/hunter22

Dragon Ball to główny (i jedyny) motyw mojego sajta. Fani DB, jak i wszyscy gramsajtowcy, mogą nacieszyć oczy :) Obecny wygląd to faza finalna, nic (na razie) nie będzie zmieniane, ewentualnie jakieś kosmetyczne, drobne zmiany.
Jakiś komentarz też by się przydał, czy tu czy na blogu. Chcę po prostu wiedzieć czy się podoba wam mój sajt, troszkę się nad nim napracowałem ;)

********************
CooL_ZeeK ==> dodawanie linku zwiększa szansę odwiedzin sajta danej osoby, po za tym nie każdy wie, że pod avkiem posiadaczy stronblonów jest "gramsajtowy guzik".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 20:31, Unreal11 napisał:

Mam pytanie. Jak przez painta przekształcić obrazek który ma 2,3 mega, aby pasował do nagłówka?


Po co się męczyć z paintem. Ściągnij sobie jakiś darmowy programik w stylu Irfan View i tam możesz sobie dowolnie skalować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 20:31, Unreal11 napisał:

Mam pytanie. Jak przez painta przekształcić obrazek który ma 2,3 mega, aby pasował do nagłówka?


Jak będziesz miał painta na wierzchu, wciśnij Ctrl + W i popróbuj. Paint to niedobry program do bardziej zaawansowanych działań z grafiką i podobnymi sprawami. Lepszy byłby już IrfanView, którego zresztą używam do prac nad moim sajtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 20:35, In The End napisał:

Zmniejszyć go-->
Zapisać w innym formacie-->


Czyżbyś dostał Degrada? Ja się troche wkurzyłem i robie sobie nowego sajta.

ps: In the end wejdz na chwile na gg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ramach edycji obrazów można też skorzystać z "Paint .NET" - darmowy, a w porównaniu z pierwowzorem świetny:) Wszystko zostało rozbudowane w bardzo dużym zakresie. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 20:43, Super gość napisał:

Zapraszam do mojego.
Oceńce mój nowy wygląd.. (od 1-5 w komentarzach )
Jutro nowa notka....

Zapraszam!!!


ja prosze o to samo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 20:40, Dark Demon napisał:

Lekko... pstrokaty (?).


Mi się podoba. Może napisz dokładniej co z nim nie tak?

Dnia 25.01.2007 o 20:40, Dark Demon napisał:

Te klimaty to nie dla mnie. Ale sajcik mało czytelny. :(


Ja tam wszystko dobrze czytam. Kiedyś był bardzo nieczytelny, po ściemnieniu tła jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosić to każdy może a robić to nima komu xD A w twoim strosajcie ( :}) to takie wszystko surowe sie wydaje , przynajmniej w moim odczuciu.;}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować