Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Wiecie wysilcie się jakoś z tymi reklamami.Jakoś po przeczytaniu waszych "zapraszam(...)" nie bardzo mam ochotę tam wchodzić ;P Trzeba zrobić jakieś finezyjne reklamy, sam postaram się taką zrobić. Cytując pewnego pana z mojego ulubionego kabaretu ( KMN) "Myślmy Globalnie" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja również dołożę swoje 3 grola. Jak na razie nie znajdziecie wiela (wiele) ciekawego na mej dzisiaj stworzonej stronie, poza kilkoma oddających prawdę słów o mnie. Zainteresowanych zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na my gramsajt;) znajdziecie na nim pierwsze rozwazania na temat sportu(aktualnie to mnie interesuje;))niestety posiada on marna szate graficzna ale postaram sie to nadrobic;) A i zapraszam wszystkich ktorzy tak jak ja ogladaja i interesuja sie wszystkimi ale doslownie wszystkimi sportami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że jest duża różnica w wyglądzie pod różnymi przeglądarkami. Ja sprawdzałem pod Internet Explorerem oraz FireFox`em. Zainstaluję jeszcze operę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak wszyscy to i ja. Mam zamiar pisać właściwie o byle czym, typowo blogowa forma w postaci różnych moich przemyśleń i temu podobnych wytworów chorego umysłu na temat rzeczywistości. Od czasu do czasu wrzucę jakiś nowy rysunek, może jakieś foto z komentarzem. Tak czy tak, gramsajt o wszystkim i niczym, być może ciekawie pisany ;)

ja.gram.pl/Artur von Fornal

To tak żeby linek na widoku był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka dzisiaj założyłem swojego gramsajta i wydaje się spoko... W moim gramsajcie będzie o nowinkach z GW, Kalonline, Gothic itp.. o raz o mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, rozdzielczości zwiększyć Obi-Wana nie mogłem, ale za to sprytny retusz w GIMPie zawsze mozna zrobić (zwłaszcza że wreszcie doprowadziłem ten program i kompa do porządku). Teraz Obi-Wan Kenobi w tle nie jest rozpikselowany i wyglada znacznie lepiej. Poza tym nic nowego. Aha póki piszę, pamiętajcie o konkursie na najlepszy epizod Gwiezdnych Wojen na moim gramsajcie. Zapraszam, bo coś mało glosów jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gramsajta, który znajduje się pod adresem http://ja.gram.pl/zziioommaall (można także kliknąć w globus znajdujący się pod moim nickiem). Na razie wygląd mojego sajta jest nastawiony na Gothica...Odwiedzając mojego gramsajta będziecie mogli dowiedzieć się w jakie gry gram obecnie i co mnie interesuje.

Ps.Na moim gramsajcie zamieściłem kilka skeczy kabaretowych i kilka śmiesznych filmików (zapraszam).
zziioommaall

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować