Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2007 o 23:01, Jarys napisał:

Zauważyłem, że jest duża różnica w wyglądzie pod różnymi przeglądarkami. Ja sprawdzałem pod
Internet Explorerem oraz FireFox`em. Zainstaluję jeszcze operę :)


Przede wszystkim upewnij się że masz najnowszego dostępnego IE oraz najnowszego dostępnego Firefoxa. Ew błędy proszę zgłaszaj także formularzem (str. główna na forum) z linkami do obrazków wykazujących bug (możesz wrzucić je na forum / menedżera obrazków na swoim gramsajcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 09:20, Abi Dalzim napisał:

Gdzie znajduje się regulamin gramsajtów? Bo szukałem na stonce głównej, szukałem na swoim (może
oślepłem) ale nie znalazłem...


Niekiedy mnie rozbrajasz... w dodatku musiałeś zaakcpetować zmieniony regulamin przy oficjalnym otwarciu sajtów... powiedz szczerze, kliknałeś akceptuję i nie czytałes?
;]
http://www.gram.pl/regulamin.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne zaakceptowałem nieczytając - prawie każdy tak robi :)
Poza tym na tyle długo już jestem na gram.pl, że wiem jak się zachowywać (nie dostałem degrada ani ostrzeżenia).
A teraz , w wolnej chwili, chciałem sobie po prostu regulamin poczytać. Myślałem, że będzie jakiś link na stronie głównej gramsajtów i nie sądziłem, że to ten sam regulamin co na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze zmienia to w gramsatach ze kazdy moze pisac komentarze ( nawet ci co nie sa zalogowani na gram.pl i nie maja takigo zamiaru) mam duzo kumpli po za gram.pl (ogolnie to chyba nikt z nich jeszcze tu nie siedzial :P ) i chce zeby oni skomentowali moje notki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 09:33, Abi Dalzim napisał:

Jasne zaakceptowałem nieczytając - prawie każdy tak robi :)



Hehe, a była to już druga zmiana regulaminu, jaka pojawiła się ostatnio. Pierwsza była przy starcie IRC-a;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mojego gramsajta, w którym staram nie pisać się o sobie, ale pisuję o swoich oryginalnych poglądach na życie. I mam jedną prośbę - do swoich znajomych dodawajcie naprawdę ludzi wam znanych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 10:07, MateoKiszlo napisał:

I mam jedną prośbę - do swoich znajomych dodawajcie naprawdę ludzi wam znanych ...


No i tu się pojawia pewien problem. Mianowicie nie każdy tak samo rozumie pojęcie "osoba znana". Kiedyś nawet spieraliśmy się w podobnej kwestii w wątku o ulubionych forumowiczach. Pozostaje więc zachować odrobinę wyrozumiałości. I przez tych, którzy dostają zaproszenia od osób, których nijak nie kojarzą, i przez tych, których propozycje zostały odrzucone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem to kiepski pomysł. Zaraz zaroiło by się od komentarzy "znikąd'' (a w rzeczywistości byliby to sami autorzy gramsajtów, tylko że wylogowani).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 10:41, Abi Dalzim napisał:

A moim zdaniem to kiepski pomysł. Zaraz zaroiło by się od komentarzy "znikąd'' (a w rzeczywistości
byliby to sami autorzy gramsajtów, tylko że wylogowani).

oj, chyba przeceniasz ludzi:) nie sadze, zeby znalazl sie tu ktos na tyle pokrecony, zeby dyskutowacz samym soba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dodałem 3 odcinki "Scare Tactics", zapraszam póki gorące:) dla tych co nie wiedzą - jest to tv show podobny do "Mamy cię" ale polega na straszeniu ludzi, miłego oglądania:)

http://ja.gram.pl/Dard

co do ludzi, których dodaje do znajomych to muszę powiedzieć, że ja nie mam żadnych na gram, dlatego kieruje sie po prostu podobnymi zainteresowaniami, tagami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę... Co by tu zmienić, co by tu dodać. I doszła do mnie jedna oczywista rzecz. Jest"Xbox 360 GamerCard". Fajnie by było, gdyby można by dodać w ten sam sposób swoją wizytówkę z Xfire.

Dlatego postuluję!
Proszę o dodanie Xfire do modułów w naszych gramsajtach!

plis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej wiecie czy na Gramsajcie da się zrobić przenikanie obrazka powoli na np. kolor biały ?? Wiem że jakiś forumowicz miał takie coś i tam były chyba samoloty jakieś i to powoli zanikało ;] To trzeba mieć taki obrazek od początku wstawiony czy da się go jakoś zmienić żeby było to tak zwane przenikanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świeżutki plan wydawniczy cyklu "Świat Dysku" na rok 2007 wycyganiony prosto od Prószyńskiego już na http://ja.gram.pl/Krejt ;)

BTW, to chyba moja pierwsza reklama w tym wątku od czasu założenia gramsajta tydzień temu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować