Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Tak jak się spodziewałem zainteresowanie gramsajtami spadło przynjamniej przez tych bardziej doświadczonych forumowiczów. Ja coraz rzadziej odwiedzam mojego gramsajta i nie zamierzam tam nic zmieniać. Wizytówka to wizytówka ktoś zobaczy pójdzie dalej i koniec...Nie wiem po co wszystcy zapraszają tak często na swoje gramsajty :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie trwają zmiany ze względu na kilka rzeczy m.in. awansu (;)), 500 odwiedzin, końca lutego , ogłoszenia wyników i weekendu ;)
Zapraszam do mnie , komentujcie zmiany... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny odświeżyłem mojego laya... Ale to niestety dalej nie jest to... :(
Przydałoby się coś co pasowałoby do zawartości Gramsajta, a zarazem pasowałoby do gothica. Kompy i Gothic- ciekawe połączenie, nie ma co. :) Ale strasznie cięzko znaleźć coś takiego. A jeśli dodam jeszcze, ze powinno być raczej skrajnie jasne i optymistyczne, lub bardzo ciemne i mroczne to robi się jeszcze większy mętlik. Biorąc jeszcze pod uwagę, ze tło powinno być niejednorodne, i dodając jeszcze czytelność tła i dobranie do niego odpowiednich kolorów czcionki, to wychodzi, ze layout odpowiedni dla mnie nie istnieje. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 21:10, Guciothic napisał:

ze layout odpowiedni dla mnie nie istnieje. :(((

Za dużo wymagasz... Brak laya do Gramsajta to nie koniec świata :)
Ja tam sobie zrobiłem mojego sajcika i już dawno, nic specjalnego tam nie dawałem, ale zadowolony jestem, momo że cudów tam nie ma. Poza tym tak rzadko siedzę na gramsajtach, że mi to nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 20:54, fish13 napisał:

Zobacz jak powinien lecieć Adam Małysz w jutrzejszym konkursie :) http://ja.gram.pl/fish13

Małysz nie pali, wiec sie niestety nudzi, jak leci.:) A po japońsku pozdrawiać chyba też nie umie... :) No ale pożyjemy, zobaczymy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 21:21, Abi Dalzim napisał:

> ze layout odpowiedni dla mnie nie istnieje. :(((
Za dużo wymagasz... Brak laya do Gramsajta to nie koniec świata :)
Ja tam sobie zrobiłem mojego sajcika i już dawno, nic specjalnego tam nie dawałem, ale zadowolony
jestem, momo że cudów tam nie ma. Poza tym tak rzadko siedzę na gramsajtach, że mi to nie przeszkadza
:)

Ja w sumie też rzadko siedzę, i wpisy przygotowuję w domu i potem wklejam, ale jadnak ktoś to chyba czyta, i powinno dobrze wyglądać i oddawać dobrze mój charakter i zainteresowania. Poza tym lay powinien pasować jednak do tematyki, jezeli jest to coś konkretnego. No, chyba, że jest to gramsajt, w którym autor pisze o wszystkim. Wtedy tło może być jakieś "odjechane". Ale i tak przeciez wygląd gramsajta to prywatna sprawa autora i jego gustów...
PS. Że za duzo wymagam? Masz stuprocentowa rację! :)





Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno się nie reklamowałem i mimo to, że materiały są nie wybitne, to mimo to wchodźcie do mnie, nie krępujcie się :))) Mam nadzieję, że mój gramsajt jest miły dla odwiedzających, jeśli nie to będę zmuszony zmienić mu wygląd na zielony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, że ten tydzień nie minął mi tak źle? Po raz pierwszy chyba w życiu coś wygrałem :D
Co tym razem zmalował Jaso?
A Jaś Fasola?
A co, zwierzaki też lubią się czasem trochę powygłupiać.


To wszystko i dużo, dużo więcej znajdziecie na moim małym, ale jakże uroczym gramsajcie!!!

http://ja.gram.pl/ser%20ple%9Cniowy <--- - warto wejść, warto przejrzeć, nie pożałujesz, obiecuję ;)


pozdrówka i zapraszam - http://ja.gram.pl/ser%20ple%B6niowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mnie, zamieściłem w ostatnim wpisie różnice miedzy skate''ami, a stylem hip-hopowym, bo większość z Was tych różnic nie dostrzega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim GS''ie zamieściłem kolejną recenzję. Tym razem wybór padł na film Apocalypto Mela Gibsona. Zapraszam do lektury i oceny tekstu :-) Poza tym zmieniłem wygląd belek, ale to tylko mała zmiana :)

Wiecie gdzie klikać :-)

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać w jaki sposób można ustawić dźwięk żeby był słyszalny dla odwiedzających gramsajta? Widziałem to u któregoś z użytkowników. Powiecie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 21:23, Guciothic napisał:

> Zobacz jak powinien lecieć Adam Małysz w jutrzejszym konkursie :) http://ja.gram.pl/fish13

Małysz nie pali, wiec sie niestety nudzi, jak leci.:) A po japońsku pozdrawiać chyba też nie
umie... :) No ale pożyjemy, zobaczymy. :)


Trzeba wierzyć w naszych skoczków, a szczególnie w Adama Małysza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odświeżyłem layout mojego gramsajta,więc można na niego wejść htpp://ja.gram.pl/Lisun
P.S.Sorry za trzykrotne reklamowanie,ale zmiana laya jest dla mnie ważna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie dot. gramsajtów:
W jaki sposób można ustawić dźwięk żeby był słyszalny dla odwiedzających gramsajta? Widziałem to u któregoś z użytkowników. Powiecie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 09:33, awesome napisał:

Ponawiam swoje pytanie dot. gramsajtów:
W jaki sposób można ustawić dźwięk żeby był słyszalny dla odwiedzających gramsajta? Widziałem
to u któregoś z użytkowników. Powiecie jak?

Wejdź na dodatki.net i tam jest muzyka na bloga.
Ps. Zapraszam na mojego sajta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiem krótko kto będzie chciał to wejdzie na mojego sajta a kto nie to nie.
Jest nowa szata graficzna z lineage 2, to jest sajt poświęcony tej grze :)

Zapraszam do oceniania w skali 1 do 6 !!!

Czekam na oceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 09:56, spam to ja napisał:

> Ponawiam swoje pytanie dot. gramsajtów:
> W jaki sposób można ustawić dźwięk żeby był słyszalny dla odwiedzających gramsajta? Widziałem

> to u któregoś z użytkowników. Powiecie jak?
Wejdź na dodatki.net i tam jest muzyka na bloga.
Ps. Zapraszam na mojego sajta.



Dobra, i tam jak wygeneruje to jest kod w jakims języku programisty i co mam z nim zrobić żeby to na gramsajcie działało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować