Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Jeśli chcecie zobaczcie fajny filmik na moim gramsajcie.Jak macie ochotę to go zobaczcie,naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędna religijność... subiektywnym zdaniem ateisty:) właśnie wrzucony wpis o kilku sprawach dotyczących naszych wierzeń,oraz naszych przewrażliwień i braku umiejętności rozmawiania na ten temat, poprawiałem setkę razy pojedyncze sformułowania, aby nikogo nie urazić i mam nadzieję, że się to udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś pomóc??? Szukałem w necie wielu obrazków pasujących na mojego gramsajta ale nie wychodziło. Mam teraz tandetną czerń i tylko nagłówek związany z serialem. Czy ktoś mógłby mi takowy znaleść??? Please, help me!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego gramsajta -----> ja.gram.pl/micaa <----- to ma ktoś jakieś tło na ten avek tak jak piszą w komentarzach ? Proszę o pomoc, bo ja nie jestem expertem w tego typu programach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam spory problem, chciałem zmienić muzykę na blogu i nie wiem jak usuwa się tą wcześniejszą? Właśnie dodałem przypadkiem drugą i oba utwory grają jednocześnie[coś tam zmieniłem ale na dal są dwa, jak je usunąć?!]....pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zapraszam na mój gramsajt. Robię tam małą ankietę i coś jeszcze. Co? Co się da. :D Jak człowiek się nudzi to jest do wszystkiego zdolny aby nudy się pozbyć. Z resztą zobaczcie sami. Zapraszam

http://ja.gram.pl/Marcinos07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już miałęm dawno się pochwalić swoim odmienionym Gramsajtem jest on w stylu bardziej hip - hopowym. Ale tylko Amerykańska muzyka , dla polskiej nie ma tutaj miejsca.
Jak już chcecie oceniać prosze o ocenianie stroblona na moim blogu.

http://ja.gram.pl/olki77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>REKLAMA<&l t;<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<&l t;<<<<<<
WCHODZIć NA GS''A TO ZABAWNA SPRAWA I NIEZłA ZABAWA WIęC WBIJAJ NA MOJEGO TY MóJ KOLEGO.
LUBISZ ANIME MANGA DRAGON BALL I JAPONIE ZNAJDIESZ TU COś DLA SIeBIE DAJE SłOWO JEST KILKA FILMIKóW O NAwet z sacred(wersja demo full już się grzeje).
więc wbijaj na ten link: http://ja.gram.pl/Pediator i miej uciechę. http://ja.gram.pl/Pediator
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>REKLAMA<&l t;<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<&l t;<<<<<<
........................................................REKLAMA....................................................... .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdźcie na mój gramsajt ja.gram.pl/Lisun i walnijcie jakiś komentarz czy cuś,bo nie wiem co o mnie sądzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, pisz coś od siebie, nie umieszczaj samych filmików, bo niby jak mamy coś o Tobie powiedzieć, skoro nie wiemy czym się interesujesz ( prócz filmikami ). Napisz coś, o swoich zainteresowaniach, wtedy powinno być gut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 08:57, Probos napisał:

Powiem tak, pisz coś od siebie, nie umieszczaj samych filmików, bo niby jak mamy coś o Tobie
powiedzieć, skoro nie wiemy czym się interesujesz ( prócz filmikami ). Napisz coś, o swoich
zainteresowaniach, wtedy powinno być gut

Juz zmieniłem.Możecie tam wejść.Jest lepiej.
Panie wojmanie niech pan tewż tam wjdzie,bo mam 2 propozycje degradacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 11:25, stiffyone napisał:

KTÓRE TŁO BARDZIEJ PASUJE NA MÓJ GRAMSAJT

PROSZĘ O ODPOWIEDŹ

OBECNE CZY JEDNE Z PONIŻSZYCH *]


ja uwazam, ze obecne jest najlepsze z proponowanych ;) Ostatnie w ogole dla mnie do kitu ;] w miare jeszcze fajny Mr. Smith ale troche obciachowy ;) ale raczej te 2 pierwsze lepsze od 2 ostatnich ;) Obecny mi sie najbardziej podoba, bo jest mniej banalny od reszty, bardziej oryginalny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 12:03, Araondoion napisał:

ja uwazam, ze obecne jest najlepsze z proponowanych ;) Ostatnie w ogole dla mnie do kitu ;]
w miare jeszcze fajny Mr. Smith ale troche obciachowy ;) ale raczej te 2 pierwsze lepsze od
2 ostatnich ;) Obecny mi sie najbardziej podoba, bo jest mniej banalny od reszty, bardziej
oryginalny :]


wielkie dzięki zostaje przy tym bo jak ty to mówisz oryginalne a oto chodzi

broń praw autorskich bo inni są w stanie go podrobić

już jednego takiego znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować