Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

stiffyone - NIE pisz wszystkich swoich postow wielkimi literami.
Mariusz57 - jak nie masz nic do napisania do nie pisz. Od upominania uzytkownikow sa moderatorzy. Ostrzezenie za spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 18:14, Wojman napisał:

stiffyone - NIE pisz wszystkich swoich postow wielkimi literami.
Mariusz57 - jak nie masz nic do napisania do nie pisz. Od upominania uzytkownikow sa moderatorzy.
Ostrzezenie za spam.

Żartujesz? Jaki spam? Nie pisałem kilka postów z reklamowaniem swojego gramsajta więc tego nie rozumiem, chyba Ty się na mnie uwziąłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 17:08, Fumiko napisał:

Mam pytanie dotyczące częściowo właśnie gramsajtów. Czy jest możliwość żeby moderatorzy ukarali
kogoś kto uporczywie wysyła niechciane zaproszenia do znajomych?


Ja też bym był za tym. Dzisiaj ktoś wysłał mi 3 raz zaproszenie. Wkurzyć się można :/
Np. taki kasei . :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jest wkurzające.Obywatele tylko nabijają sobie znajomych lecą i klikają po wszystkich.Codziennie dostaję po kilka zaproszeń od obywateli,a jak odrzucam to znowu dodają a ja cały czas odrzucam.Jakbym nie miał co robić tylko sprawdzić kto wysłał mi zaproszenie.Jestem za tym co mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 19:27, juke napisał:

Mam problem. Czy można zrobić mniejszą czcionkę wpisów w gramsajcie?


Niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Fanów dobrego polskiego hip hopu zapraszam do siebie. Trzeba zrobić jakąś przeciwwagę dla wszechobecnego metalu i rocka na forum ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cóż mam powiedzieć :) Odwiedźcie gramsjata :PP
Ale żebym nie spamował forum dodam jescze cos:
DZiwny ten blog wyszedł. Inni publikują zdjęcia, filmiki, a ja tu z gołym textem i rozwarzaniem na temat inteligentej dyskusji... Czuję że mój blog nie będzie z uwagi na zbyt małą efektowność zbytnio popularny... :/ Cóż takie czasy. Ale jesli uwazasz inaczej prosze wpisz sie w komentarzach i utwierdz mnie w przekananiu ze ta Polska wcale na psy nie schodzi :) Inteligenci do boju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 19:17, Super gość napisał:

Ja też bym był za tym. Dzisiaj ktoś wysłał mi 3 raz zaproszenie. Wkurzyć się można :/
Np. taki kasei . :/


No ja też właśnie między innymi z jego przyczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam następujący problem.
Po reinstalce systemu i uaktualnieniu Firefoxa do v2.0.0.1 nie mogę dodawać postów na moim gramsajcie. Otwiera mi się okienko ale jest w nim tylko pasek nagłówka i trzy buttony (usuń, zapisz, publikuj), nie ma okienka do pisania i opcji edycji tekstu. Tak samo okienko zachowuje się przy próbie edycji poprzednich wpisów.

- Firefox 2.0.0.1 PL
- nie blokuję żadnych gramowych skryptów
- mam wyłączonego adblocka
- mam wtyczkę flash

Ma ktoś pomysł w czym leży problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 23:09, Deepdelver napisał:

Witam, mam następujący problem.
Po reinstalce systemu i uaktualnieniu Firefoxa do v2.0.0.1 nie mogę dodawać postów na moim
gramsajcie. Otwiera mi się okienko ale jest w nim tylko pasek nagłówka i trzy buttony (usuń,
zapisz, publikuj), nie ma okienka do pisania i opcji edycji tekstu. Tak samo okienko zachowuje
się przy próbie edycji poprzednich wpisów.

- Firefox 2.0.0.1 PL
- nie blokuję żadnych gramowych skryptów
- mam wyłączonego adblocka
- mam wtyczkę flash

Ma ktoś pomysł w czym leży problem?



Mam to samo, teraz mam FireFox 2.0.0.2 i dalej tak jest, nie wiem jak na FireFoxie 2.0.0.0
Do dodawania wpisów używam IE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 19:40, Budo napisał:


Fanów dobrego polskiego hip hopu zapraszam do siebie. Trzeba zrobić jakąś przeciwwagę dla wszechobecnego
metalu i rocka na forum ;P


Buahahahahaaa... <szyderczy-satanistyczny-śmiech> Czeluście piekła pochłaniają pałętające się hip hopy i techna jednym zaciągnięciem :D BTW naprawdę, Polska zmienia się z kraju Disco Polo i HH na kraj metoluchów... I dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować