Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Ja mam pewien problem. Czasem, gdy NAWET nikt nie skomentuje jednego z moich wpisów, wtedy napis "komentarzy: **" zmienia się na taki kolor, jakby ktoś tam coś napisał, a tam nic nie ma. Wyjaśni mi to ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 09:19, xbit71 napisał:

Ja mam pewien problem. Czasem, gdy NAWET nikt nie skomentuje jednego z moich wpisów, wtedy
napis "komentarzy: **" zmienia się na taki kolor, jakby ktoś tam coś napisał, a tam nic nie
ma. Wyjaśni mi to ktoś?

Być może, ten który tam napisał zmienił awatara, tak mi się przynajmniej wydaje... druga możliwość też istnieje.
Mogłeś być wylogowany z gram.pl (jak czyściłeś ciacho -cookies) i po ponownym zalogowaniu się chyba wszystkie podświetlają- w zależności od kolorów i w ogóle zmieniają kolor. Przeważnie podświetla się on po dodaniu odpowiedniego komentarza w odpowiednim wpisie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 11:38, Graszczur napisał:

Od czego zależy miejsce w rankingu TOP50 gramsajtów? Chyba nie od odwiedzin, bo pod względem
odwiedzin jestem poza pierwszą setką


Mi się wydaje że odwiedzin OSTATNIO. Bo ja mam kilkanaście do kilkudziesięciu wejść na tydzień i tak kicam między miejscem 16 a 21...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mnie http://ja.gram.pl/Mariusz57
Tematyka:Muzyka, gwiazdy
Zajęcia/Praca:Robienie motywów na komórki, zgłoś się to ci zrobię motyw :D
Nowości: Zmieniony layout na czadowy, niezapomniany i zupełnie odjechany, sam zobacz
Coś extra: Przyłącz się do bicia rekordu w komentarzach do jednego wpisu, jest już 37.
Dodatki: Muzyka, muzyka
Informacje: Info z życia gwiazd, głównie Nelly Furtado, którą kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też tego nie wiem. Co pewien czas zmienia się kolor z takiego jakby nic nowego nie było, na taki jakby ktoś coś ostatnio napisał. Zastanawiałem się nad tym i możliwe, że jest tak jak napisał PatrYX93. Ale może się czegoś dokładniejszego spróbuję dowiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 15:28, Szperacz Robson napisał:

Sorry za kolejnego posta, ale nie zmieniają się również statystyki na moim gramsajcie !!! Czy
ktoś z CDP mi to wyjaśni ???

Statystyki zmieniają się ale po pewnym czasie może za szybko patrzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele jest gramsajtów o gothicu, wiele o HOMM5, ale takich komiksów jak u mnie to nie zobaczycie nigdzie, komentujcie nawet jak wam się nie podobają. Oprucz 2 komiksów znajdziecie co nieco o deskorolce i kilka doskonałych filmów, doskonałych bo z całego youtube wybrałem najlepsze moim zdaniem. Są filmy jak się wywracają i jak się wszystko udaje. I na koniec są 2 zdjęcia świni.!!!!!!!!!!!! Niedługo zmienię wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Mam pewien problem i pytanie - może trochę banalne, ale co tam... Jak zamieścić muzykę na Gramsajcie? Musi być to jakiś ściśle określony format i utwór? Nigdy nie próbowałem uatrakcyjnić sobie GS-a w ten sposób, dlatego więc nie mam pojęcia jak to się robi... Pomoże mi ktoś? Z góry dziękuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro to temat ogulny to chyba mogę zadać pytanie. Właśnie zmieniam wygłąd mojego gs''a i nie wiem jak zrobić aby obrazek w tle nie powtażał się, tylko by był cały czas widoczny jak u innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować