Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Bardzo dobrze, że masz photofiltre...wystarczy w 100%:P.
Tak, a więc...oczywiście otwierasz "tego" arta---> patrzysz na wymiary np. 1024x768---> potem zaś File-> New-> i teraz w "Width" wpisujesz prawie dowolną wartość:P lecz w tym przypadku wystarczająca powinna być 824 -> zaś w "Height" musi(nie musi;*) być takie samo jak w "arcie" czyli 768---> potem kopiujesz te białe tło(wystarczy najechać mychą i ctrl + c) i wklejasz je na "tego" arta( tak samo najeżdżasz na niego mychą i ctrl + v) obrazek powinien się sam wyśrodkować---> kursor mych przesuwasz w stronę miniaturek po lewej stronie---> PPM na białą "miniaturkę"---> Options---> i suwakiem ustawiasz na...sam zdecyduj:P. Na sam koniec zostaje tylko---> znowu najeżdżasz na "białą" miniaturkę -> PPM i Merge with previous layer...teraz wystarczy zapisać....z tym już powinieneś sobie poradzić;*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 08:46, pan m. napisał:

Wielkie dzięki.Mam na myśli nowe tło,więc przydało by się zrobić jeszcze jedno takie "wyróżniające
tło".Mam tylko photofiltre.Jak możesz,to wytłumacz mi jak to robić,a jak nie,to ci podrzucę
tapetkę i mi to zrobisz.

Stiffyone ci zrobi, mi też zrobił, sam zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurde,nie mogę się połapać w instrukcji Word Up,ale wielkie dzięki.Mówisz,że to zrobisz?Proszę bardzo:
Jednak za jakieś dwa tygodnie myślę na layoutem Lambo Murcielago,wiec muszę się tego nauczyć.
Z góry dzięki.

20070502105817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 10:59, pan m. napisał:

No kurde,nie mogę się połapać w instrukcji Word Up,ale wielkie dzięki.Mówisz,że to zrobisz?Proszę bardzo:
Jednak za jakieś dwa tygodnie myślę na layoutem Lambo Murcielago,wiec muszę się tego nauczyć.
Z góry dzięki.


No i masz - Word up zrobił to już nie będę go powtarzał.
Chyba to tobie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<<<Zapraszam na mojego gramsajta-teraz znów możecie zagrać w grę na moim blogu-szybko i za darmo!Poza tym nowy layout strony dopełnia klimatu...A na deser-najlepsze auta na świecie!<<<

Ps.niedługo poradnik-jak zamieścić grę na gramsajcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 11:57, pan m. napisał:

Ps.niedługo poradnik-jak zamieścić grę na gramsajcie?


Zwyczajnie - wkleja się kod ze strony która takowe gierki udostępnia. Tak samo jak z większością muzyczek na blogi... Tak proste, że aż się dziwię jak ktokolwiek może o to pytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak pytają,i to dużo osób...

PS.Ten poradnik już jest na gramsajcie.

Ecko09-gry-na moim gramsajcie jest instrukcja:)
muzyka-wchodzisz na www.imeem.com i się rejestrujesz,później tylko wklejasz.
jak łatwiej-szukasz w google hasłem"muzyka na bloga"tam jest któreś blog4u.pl i to wybierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mała reklama chyba nie zaszkodzi:

Lubicie utwory Xzibita? Jeśli tak to zapraszam na mojego sajta. Zmieniłem troszke layout na bardziej mroczniejszy. Prosze o zostawienie opinii na moim sajcie!!

Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z dodawaniem wpisów na moim blogu...
Gdy chcę dodać zdjęcie, klikam zielone drzewko (obrazek) i ... właśnie nic się nie robi. Kiedyś dodawałem i to bez problemu a teraz nie chce... Wie ktoś o co może chodzić? Albo jak inaczej dodać fotki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej jest to zwykły błąd:P do jutra powinien minąć...lub zapomniałeś, że max 5mb na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 19:42, kuko7 napisał:

Mam mały problem z dodawaniem wpisów na moim blogu...
Gdy chcę dodać zdjęcie, klikam zielone drzewko (obrazek) i ... właśnie nic się nie robi. Kiedyś
dodawałem i to bez problemu a teraz nie chce... Wie ktoś o co może chodzić? Albo jak inaczej
dodać fotki? :)


A zmieniałeś może przeglądarkę, albo może masz zablokowane wyskakujące okienka to powinieneś mieć na dole np. kłódkę wystarczy nacisnąć i odblokować, albo po prostu wejść w opcje i odblokować w przeglądarce, którą używasz, bo nie wiem czy akurat masz Firefoksa - a jak nie da rady to powiedz jaką masz to będę mógł łatwiej tobie pomóc.

Spróbuj także w wyszukiwarce poszukać, bo chyba były już takie problemy u innych użytkowników wielokrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 19:48, Word up napisał:

Najprawdopodobniej jest to zwykły błąd:P do jutra powinien minąć...lub zapomniałeś, że max
5mb na tydzień.


Jakby przekroczył limit to mógłby kliknąć na drzewko, ale w przeglądaj tylko nie mógłby dodać obrazka z wyniku przepełnienia.
Ale także jest możliwe, że to błąd w systemie, który niedługo zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale nie jest to ani ten problem, ani ten...
Próbowałem już przed wczoraj i nie dało.
I ostatnio robiłem wpis z fotkami dalej niż tydzień temu więc nie wiem w czym może być problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 19:55, kuko7 napisał:

Niestety, ale nie jest to ani ten problem, ani ten...
Próbowałem już przed wczoraj i nie dało.
I ostatnio robiłem wpis z fotkami dalej niż tydzień temu więc nie wiem w czym może być problem...


Ale mówisz o pomysłach Word up'' a czy brałeś także moje pod uwagę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować