Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

czesc!!!otoz mam problem...oficjalnie istnieje moj gramsajt i gdy klikam na odnosnik pod moim postem to stronka sie laduje ale gdy chce bezposrednio wejs to wyskakuje mi regulamin:|dlaczego sie tak dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 23:17, Mroczny78 napisał:

gdy chce bezposrednio wejs to wyskakuje mi regulamin:|dlaczego
sie tak dzieje??


Po prostu przeczytaj oraz zatwierdz regulamin, a wiecej nie powinien sie on pokazywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave!
Dodałem 2 wpisy (jeden o maturze, drugi to mój tekst/wiersz), nowy utwór i lekko zmienione tło. Wejdźcie posłuchać utworu. Według mnie jest uspokajający i dobrze nadaje się na blog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na mojego nie wchodzcie, bo jest nudny, bezsensowny i ogólnie spamerski jak ten post. Ostrzegam was i zaprawdę powiadm wam, omijajcie ja.gram.pl/fataem szeroki łukim i miłujcie swoje GSy jak ja was umiłowałem bracia!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Wątpie czy wpis w tym temacie rozsławi mój gramsajt xP. Ale jako że jeszcze tu nie pisałem to...
Od czasu do czasu umieszczam zapowiedzi gier, recenzje książek, czasem jakieś przemyślenia... Może zacznie pojawiać się coś o filmach? Nie wiem. Z okazji różnych okazji :P zamieszczam jakieś fajne gry online... zapraszam... ogólnie warto zajrzeć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na gramsajcie dokonałem wielkich zmian:)Całkowicie odświeżyłem szatę graficzną, skasowałem wszystkie wpisy itp.Jednym słowem zaczynam od nowa.Nie zmieniło się tylko to co pisze pod belkami:Więcej o mnie,ulubione, ostatnio gram w... itp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nawiązując do niedawno zamkniętego tematu ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=22556&u=4 ), to uważam, że reklamowanie gramsajtów w osobnym temacie wcale nie jest takie głupie. Wreszcie nie będzie tu spamowiska, a jedynie rozmowy nt. gramsajtów, ewentualnie porady, pomoc czy pytania. Nie chodzi mi oczywiście o to, że przytoczony przeze mnie wątek nie powinien zostać zamknięty, ale przydałby się osobny temat do reklam gramsajtów, by odseparować spam. A reklamy w temacie głównym o gramsajtach mogłyby być karane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie możnaby zrobić temat "Gramsajty - kwestie techniczne" i tam wszelkie kwestie problemów rozwiązywać. Podejmuję się nawet napisać część FAQ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 13:28, Fumiko napisał:

Ewentualnie możnaby zrobić temat "Gramsajty - kwestie techniczne" i tam wszelkie kwestie problemów
rozwiązywać. Podejmuję się nawet napisać część FAQ...

Ja również mogę coś zrobić, przyznam się, że wysłałem parę dni temu mejla do modów żeby przypięli post o tym jak ustawić wyśrodkowane tło :)
Odpowiedzi nie otrzymałem, ale rozumiem sprawę- moderatorzy to w końcu ludzie są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteście fanami fantastyki, sztuki - zarówno tej komputerowej, jak i zwykłej, lubicie czytać ksiązki i nie mierzi was widok chomika, to serdecznie zapraszam na mojego gramsajta. Zobaczyć tam możecie recenzje książek, ładne tapety, a także zdjęcia mojego zwierzaka, Chucka. ZAPRASZAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 21:00, Word up napisał:

Uwaga! aby pozbyć się piosenki musisz skasować cały wpis.


Co do tego się nie zgodzę. Mi udało się skasować muzykę i zachować wpis. Wystarczy zaznaczyć tekst, który nas interesuje i skopiować go do schowka. Następnie zaznaczamy wszytko za pomocą CTRL+A i kasujemy (DELETE). Wtedy wklejamy skopiowany tekst i zapisujemy zmiany. Przy odrobinie szczęścia wpis pozostanie, muzyka już nie. :)

BTW: Skończyłem prace nad swoim GSem. Brak czasu odcisnął swoje piętno, ale i tak nie wygląda to źle (o ile gramsajt z Giertychem może wyglądać dobrze ;P) Efekty można zobaczyć tu==> http://forum.gram.pl/upl/forum/2007_18/20070505235442.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 13:28, Fumiko napisał:

Ewentualnie możnaby zrobić temat "Gramsajty - kwestie techniczne" i tam wszelkie kwestie problemów
rozwiązywać. Podejmuję się nawet napisać część FAQ...

Hm, chyba lepiej - i prościej - byłoby jednak zrobić osobny temat dla reklam, by wszystkie rozmowy nt. gramsajtów toczyły się tutaj - bez towarzystwa niechcianego spamu.
A moderatorów proszę o przemyślenie sprawy

patrYX93

Dnia 06.05.2007 o 13:28, Fumiko napisał:

Właśnie miałem o tym pisać do moderatorów, ale mnie uprzedziłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 13:28, Fumiko napisał:

Ewentualnie możnaby zrobić temat "Gramsajty - kwestie techniczne" i tam wszelkie kwestie problemów
rozwiązywać. Podejmuję się nawet napisać część FAQ...


Pomyslimy nad takim watkiem. Skoro chce ci sie pisac FAQ to pisz - wstepna wersje mozesz mi podeslac na moj adres mailowy (jest w podpisie). Wtedy pomyslimy o szczegolach.

Graszczur
Nie wiem czy to dobry pomysl, zeby kazdemu uzytkownikowi pozwolic na zalozenie tematu, w ktorym bylaby reklama gramsajta. Chodzi o to, ze po pierwsze tych watkow bedzie bardzo duzo, a po drugie prawdopodobnie bedzie tam gniazdo spamu. Jak widzisz ostatnio bardzo ostro wzielismy sie za nadmiernie reklamujacych swoje gs i pierwsze rezultaty juz sa, choc niektorzy uzytkownicy wciaz nie czytaja tego co jest napisane w przypietym poscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 13:35, patrYX93 napisał:

Ja również mogę coś zrobić, przyznam się, że wysłałem parę dni temu mejla do modów żeby przypięli
post o tym jak ustawić wyśrodkowane tło :)
Odpowiedzi nie otrzymałem, ale rozumiem sprawę- moderatorzy to w końcu ludzie są :)


Eeee... nie pamietam, zeby taki mail doszedl na skrzynke. Najlepiej podeslij mi instrukcje na maila, doczepi sie ja do przypietego posta, bo to obok zapytan o to jak zamiescic muzyke na gs jest chyba jednym z najczesciej zadawanych pytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.05.2007 o 23:54, Wojman napisał:

Eeee... nie pamietam, zeby taki mail doszedl na skrzynke. Najlepiej podeslij mi instrukcje
na maila, doczepi sie ja do przypietego posta, bo to obok zapytan o to jak zamiescic muzyke
na gs jest chyba jednym z najczesciej zadawanych pytan.

Moderator@gram.pl na ten adres wysłałem, ale po powrocie ze szkoły może ją zrobię... tylko jak wyślę na ten sam adres to dotrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście, że gramsajt z regulaminem na Najlepszą wizytówkę jest już w TOP 50 - może będzie jeszcze trochę w pierwszej piątce ;]

O i nie było mnie tydzień i dostałem w tym czasie degrada - moglibyście mi powiedzieć za co, bo odsyłali mnie tutaj wszyscy, ale nie miałem odpowiedzi do żadnego z moich postów sprzed tego czasu - o co chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować