Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Witam wszystkich gramowiczów,
Dziś zmieniłem szatę graficzną GramSajta, jest teraz zupełnie inny oraz żywszy według mnie, kto będzie chciał wejść to wejdzie, nikogo nie będę zmuszać, sami oceńcie w komentarzach odnośnie zmian, lub poprawek.

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 16:30, Sith66 napisał:

Nie traktujcie tego jako chamską reklamę, ale czy ktoś mógłby wejść na majego sajta i powiedzieć
mi czy wyświetla się ostrzeżenie przed wejściem, bo ustawiałem żeby się pokazywało, a ludzie
mówią że tego nie ma.


bo nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 16:30, Sith66 napisał:

Nie traktujcie tego jako chamską reklamę, ale czy ktoś mógłby wejść na majego sajta i powiedzieć
mi czy wyświetla się ostrzeżenie przed wejściem, bo ustawiałem żeby się pokazywało, a ludzie
mówią że tego nie ma.


Ostrzeżenia wyświetlane są tylko za pierwszym razem, gdy wchodzimy na czyjegoś Gramsajta dlatego, dla sprawdzenia czy jest wyświetlane , wystarczy usunąć pliki cokies [ciasteczka], ja.gram.pl. Wtedy ostrzeżenie powinno pojawić się, jeżeli było ustawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było reklamy :D

Właśnie wykonałem drastyczną zmianę wyglądu. Teraz jest poświęcony znakomitej grze No One Lives Forever.
Tak krzykliwego GramSajta jeszcze nie widziałem :D
Znalazł swoje miejsce też obszerny opis tejże gry, galeria i kilka tapetek.
Po raz pierwszy też umieściłem muzykę, która przeniesie nas w świat zwariowanych lat 60'' :D.

Nie chcąc robić więcej reklam, opatentowałem pewną rzecz. Mianowicie, aby dowiedzieć się, co obecnie znajduje się na moim GS''ie, po prostu spójrz na mojego avatara :D

PS. Dziękuje wszystkim odwiedzającym - licznik w końcu wybił 200 :D

Pozdrawiam
Lesz3yk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem tego nie robić, ale co tam. Prawdopodobnie pierwsza i ostatnia moja reklama :)

Otóż, od dzisiaj co jakiś czas zamierzam umieszczać teksty, zagadki, krzyżówki testujące znajomość języka angielskiego, może komuś się to przyda i skorzysta.
Będę opierać się na materiałach, z których sam korzystam na zajęciach, więc i odpowiedzi poprawne w 100% będę mógł podawać.
Od razu też ostrzegam, że nie będą to najprostsze rzeczy, ale od czego jest chęć zdobywania nowej wiedzy, prawda? Trzeba tylko zwalczyć w sobie lenistwo ;)
Zachęcam więc do zaglądania i testowania swoich zdolności.

A za jakiś czas szykuję kolejny pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 16:30, Sith66 napisał:

Nie traktujcie tego jako chamską reklamę, ale czy ktoś mógłby wejść na majego sajta i powiedzieć
mi czy wyświetla się ostrzeżenie przed wejściem, bo ustawiałem żeby się pokazywało, a ludzie
mówią że tego nie ma.


Sprawdzilem i stwierdzam, ze ostrzezenie sie pojawia. Tak wiec nie ma juz problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce robić reklamy screenem,ale musiałem dać przykład.

Chodzi o to,jak zrobić takie białe wyróżniające tło(na screenie zaznaczone czarną otoczką.Bo ładnie się wyróżnia wtedy wpisy i chciałbym takie mieć.Jak takie zrobić?Proszę o pomoc z góry dzięki.

Pozdrawiam,pan m.

20070501180941

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ładnie - wymazana wizytówka w nagłówku, a widać, że strona sferis''a ^^,
Ale co do pytania to prosto poszukaj w wyszukiwarce już to było.
Np. PNG - hasło, albo przezroczyste tło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Tak więc nigdy jeszcze nie reklamowałem mojego gramsajta i właśnie teraz zamierzam to zrobić po raz pierwszy... :)
Jak nie trudno się domyślić, mój gramsajt będzie poświęcony przede wszystkim (narazie) grze Test Drive Unlimited. Oprócz tego jeszcze wiele innych gier samochodowych, ale i nie tylko...
Znajdziecie tam jeszcze informacje o takich serialach jak Prison Break, czy Lost.
Na stronce pojawiają się też ważniejsze informacje o świecie komputerowym, grach i nie tylko.
Nieraz będą pojawiać się śmieszne filmiki, albo kawały, więc będzie... śmiesznie! :P

...No i to na tyle... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie chodzi o tą część z "awatarem"...
Jeśli nie posiadasz photoshopa(lub innego tego typu programu) to niestety nie uda ci się tego zrobić.
...do wyboru.

20070501184724

20070501184815

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego gramsajta mam nowe wpisy
1. O Medivalu
2.Muzyka władca Pierścieni
3. Muzyka gothic
Oceńcie jak wam sie podoba mój GS i moje nowe wpisy jestem bardzo ciekawy
jaka bedzie wasza ocena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie setne odwiedziny! Z tej okazji zabawny filmik i nowa część opowiadania. Polecam obejrzeć poprzedni wpis, w którym parodiuję Super Mario Bros. Jak zawsze, co dzień nowa piosenka. Polecam zajrzeć, no bo co innego miałbym tu napisać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 21:28, Skywalker560 napisał:

Jeżeli o to chodzi,to powyłączaj wszelkie tła,poza tłem pod stroną i daj w opcjach tego tła
wyśrodkowanie obrazu.

Dziękuje bardzo za pomoc już zrobiłem.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki.Mam na myśli nowe tło,więc przydało by się zrobić jeszcze jedno takie "wyróżniające tło".Mam tylko photofiltre.Jak możesz,to wytłumacz mi jak to robić,a jak nie,to ci podrzucę tapetkę i mi to zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 08:46, pan m. napisał:

Wielkie dzięki.Mam na myśli nowe tło,więc przydało by się zrobić jeszcze jedno takie "wyróżniające tło".Mam tylko photofiltre.Jak możesz,to wytłumacz mi jak to robić,a jak nie,to ci podrzucę tapetkę i mi to zrobisz.


Jak chcesz to mogę tobie zrobić z miejsca ja, bo to proste - sam zobacz u mnie na GSie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować