Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2006 o 21:08, Woko11 napisał:

To to ja wiem, ale Probos mówił, że czat jest, więc myślałem, że już jest dostępny dla wszystkich.

To żaden sekret bo pracownik CDP nawet go podawał.
http://irc.gram.pl

Z tego co wiem i tak nie wejdziesz, jeśli nie byłeś na liście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 21:12, Woko11 napisał:

"Poklikash? Już niedługo... :-)" Baaaaardzo zabawne. :/

No na serio, to jest finalny adres nie-czata gram.pl. Nawet my, czyli ci co testowali czata nie mają już do niego dostępu. Pozostaje nam tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 21:12, Woko11 napisał:

"Poklikash? Już niedługo... :-)" Baaaaardzo zabawne. :/


To sie nazywa luźne podejście do tematu :)

A co do tych stroblonów to bardzo sie ucieszyłem widząc ten news w cdpinsiderze nareszcie wysłuchano prośb graczy i zrobią wizytówki :) nic tylko hiphip huura!!! a też bardzo fajnie wiedzieć że w gram.pl huczy od nowych pomysłów oby niebawem były zrealizowane:) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 21:12, Woko11 napisał:

"Poklikash? Już niedługo... :-)" Baaaaardzo zabawne. :/


Zwłaszcza to "sh" na końcu. Aż padłam ze śmiechu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 21:37, Sephirath napisał:

Nie wiem, jakoś "blogów" na gram.pl nie widzę... Wizytówki oczywiście, ale blogów nie :/

Stroblon to będzie coś w stylu połączenia wizytówki, strony i blogu. Ten pomyśł może wyjść, jeśli oczywiście sprawnie to zrobią. Samych blogów bym nie zniósł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tymi blogami?
Monk napisał że mu się blon z blog kojarzy i teraz wszyscy, że to blogi będą.
Ja widzę dużo lepsze rozwiniecie.
Stroblon, to połączenie słów strona i szablon. Według mnie oczywiście. I wydaje się to całkiem logiczne, strona, bo będzie to strona internetowa. I szablon, bo będzie sie wypełniać konkretne pola według wybranego szablonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie wizy... Dziesiątki miesięcy przeszły obok mego nosa od chwili premiery gram.pl - a ich jak nie było, tak nie ma... Mam nadzieję, że przez te 2 lata (to już dwa lata? Czy dopiero rok?) udało wam się stworzyć coś naprawdę dobrego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 15:58, Azrathel napisał:

kurde, hasło "a czy ty masz już swojego stroblona?" brzmi co najmniej jak... "złap je wszystkie"
w Pokemonach... ;]

Tjaaa dla mnie jest to o tyle dziwne, że hasło "a cz ty masz już swojego stroblona?" jest, lecz samych stroblonów nie ma :) czyli: "masz już swojego nieistniejącego stroblona?" ;) Dziwne bynajmniej *

* kto czyta CDA ten wie o co tu biega ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wczoraj o 1:00 przeczytałem o stroblonach... <--- Widać, co szkoła z graczy robi, nawet czasopisma o grach poczytać się nie da... Mniejsza o to... Tak w sumie to "blo" w nazwie nie mile kojarzy mi się z blogiem ... No ale czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oż odpiszę, bo dopiero przed chwilą dowiedziałem się o tych stroblonach (kurde, nie ma człowieka kilka dni i przleatuje wszystko) i przed chwilą przeczytałem temat.
Stroblony, nazwa ciekawa, zgadzam się z tymi co gadali wcześniej i później, że to połączenie pewnie strony i wizytówki, może blogu.

Dnia 29.12.2006 o 21:14, rick90 napisał:

Nawet my, czyli ci co testowali czata nie mają już do niego dostępu.

Zależy jak testowaliście. Ja siedziałem na testowym non-stop praktycznie i teraz też siedzę non-stop praktycznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować