Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2010 o 15:02, Baluk25 napisał:

Korzysta z was ktoś Chrome? Bo pod Chrome mi zupełnie gramsajt nie działa. Tj cały lay
się zepsuł, a z paneli bocznych widać tylko blipa. Wie ktoś co poradzić?
http://ja.gram.pl/Baluk25


Ja uzywam chrome. Pod gram.pl to ty lepiej internet explorera uzywaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 17:24, Strzelek napisał:

Mam taki pewien problem, a mianowicie belka od ''mój blog'' jest zielona, nie taka jak
inne belki. Jak to naprawić.


Wycofuje ten post, samemu udało mi się to naprawić. Proszę na niego nie odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej to ograniczenie, spróbuj wrzucić miniatury filmików, w niższej rozdzielczości ekranu(jest taka funkcja w YT, jeśli się nie mylę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2010 o 15:01, PJ_MW napisał:

Raczej to ograniczenie, spróbuj wrzucić miniatury filmików, w niższej rozdzielczości
ekranu(jest taka funkcja w YT, jeśli się nie mylę).


Co do wrzucania filmikow z youtuba, to mozna tam wybrac wielkosc jaka ma byc. Proponuje to zmienic recznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 09:50, zerohunter napisał:

Pogratulować, 10m pisania, klikam publikuj, i takiego wała, pisz sobie od nowa.

Szczerzę mówiąc, dawniej to było tak samo.


Dlatego po napisaniu bezpośrednio wpisu skopiuj go do jakiegoś worda, albo już wcześniej zacznij pisać w czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 19:19, zerohunter napisał:

Hah, drugi raz to samo mi się zrobiło, ale teraz zastosowałem ctrl a ctrl c ctrl v ;]


No i prawidłowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaciekawiła mnie jedna rzecz - kiedyś widziałem na paru sajtach przy "Obecny stan" różne ikony których nie było wśród tych podstawowych - jak je sobie wstawić? Skąd pobrać? Trzeba się bawić w jakieś kody htmla czy coś w tym guście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 21:51, Tyler_D napisał:

Zaciekawiła mnie jedna rzecz - kiedyś widziałem na paru sajtach przy "Obecny stan" różne
ikony których nie było wśród tych podstawowych - jak je sobie wstawić? Skąd pobrać? Trzeba
się bawić w jakieś kody htmla czy coś w tym guście?


Hehe chodzi ci o te emotikony? One tam są jak edytujesz ten panel. W polu obecny stan możesz sobie kliknąć i wybrać jedną z kilku emotikon. Simple.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No shit? A przeczytałeś mojego posta? Bo chyba nie - ja mówiłem o takich których nie ma wśród tych które są tam do wyboru - jakoś je sobie niektórzy userzy wstawili - pytanie brzmi w jaki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 21:51, Tyler_D napisał:

Zaciekawiła mnie jedna rzecz - kiedyś widziałem na paru sajtach przy "Obecny stan" różne
ikony których nie było wśród tych podstawowych - jak je sobie wstawić? Skąd pobrać? Trzeba
się bawić w jakieś kody htmla czy coś w tym guście?


Jeden z userów (nicka nie pomnę) przedstawił we wpisie, jak zmienić za pomocą FireBuga parę rzeczy na gramsajcie, w tym emotikony w Obecnym stanie. Miał nicka bodajże na S, może pamięć mi wróci... o, zdaje się, że SimekPL, przekop się przez parę jego wpisów.

EDIT: A, nawet linka podam:
http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=132234&n=23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam odtwarzacza mp3 żeby dodać do gramsajta wie ktoś czy można tak zrobić? Chciał bym mieć na gramsajcie odtwarzacz mp3 jak na niekturych stronach i dodawać mp3. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 21:30, b0d2i0 napisał:

Witam. Szukam odtwarzacza mp3 żeby dodać do gramsajta wie ktoś czy można tak zrobić?
Chciał bym mieć na gramsajcie odtwarzacz mp3 jak na niekturych stronach i dodawać mp3.
Proszę o pomoc

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=8942 - czy oczekujesz czegoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować