Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Totalna Noworoczna Wyprzedaż!

151 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2006 o 12:52, lurynowicz napisał:

Zobaczcie, jaka tutaj będzie promocja!
http://www.wielkarzeczpospolita.net/info.php?wiadomosc=887 ;)

Hehe - niezłe się uśmiałem ....
morthi -> i co z tego że 30 zł - i tak nie powinnieneś kupować - przecież znów znajdziesz masę błędów i założysz z 3 tematy o tym jakie to wydanie jest ble itp... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to raczej nie fair wprowadzać teraz taką promocję. Dostałem na gwiazdkę i Total War za 99zł a tutaj cena obniżyła się po chwili do 50zł. Jestem wkurzony bo przez Wasze "przedłużenie świąt" straciłem 50zł bo prezenty zazwyczaj kupuje się od 24.12 a nie 5.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 13:27, TheMichal napisał:

to raczej nie fair wprowadzać teraz taką promocję. Dostałem na gwiazdkę i Total War za 99zł
a tutaj cena obniżyła się po chwili do 50zł. Jestem wkurzony bo przez Wasze "przedłużenie świąt"
straciłem 50zł bo prezenty zazwyczaj kupuje się od 24.12 a nie 5.1


Nie, prezenty sie zazwyczaj kupuje do 24.12. Po 24 to troche traci sens. Natomiast po swietach i nowym roku czesto sa wyprzedaze, czyli to co CDP wlasnie robi. Jak sie zastanowic, to ma to sens - ludzie i tak kupuja gry przed gwiazdka, na prezenty, wiec cena moze byc wyzsza. Po swietach zainteresowanie gwaltownie spada i trzeba jakos wywolac ruch, wiec robi sie wyprzedaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozumiem;p
Jestem zawsze taki dlatego inni moi kumple z tego powodu mnie lubią:) Bo zawsze się nabieram. Ale nie powiem przyszłość może tak wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już coś to 4 euro. Bo już w polsce chyba nie będzie już złoty. Ale co tam. Mi tam nie przeszkadza. Takie promocję mogły by być:) Kto pierwszy ten lepszy. Chodź nie powiem promocja CDP też jest dobra. Chciałem sobie kupić Scarface ale nie kupie bo mi nie sprzedadzą. Jeszcze dwóch lat mi brakuję. Scarface -50% jestem pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Bravo CDP :) takie obniżki to coś ....ale dlaczego własnie teraz kiedy mi się zaczyna sesja :PP, i kolejny dylemat czy kupić gre, czy zbierac dalej na lepszy model karty grafizcnej :/ . Co jak co wielki + dla CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 11:02, morthi napisał:

dodatek do herosow za 30 zl ?:) wow :) prawdziwa okazja :)


A zapominales dodac o wersji empikowej i o wielkim spisku cdp, i o lokalizacji ..morthi zawodzisz mnie, czyzbys odpuscil temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować obniżek , szkoda tylko że wszystkie gry znajdujące się na tej liście które by mnie interesowały już posiadam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sobie zrobiłem wstępną listę zakupów. :) Teraz jako ministrant czeka mnie trochę wizyt duszpasterskich, więc z pewnością będę miał za co kupować gierki. Zrobiłem sobie listę pożądanych gier i gdzieś w styczniu stwierdzę ile pozycji z tej listy będę w stanie zakupić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co ma jedno do drugiego ?

sprzedaz dodatku za 30 zl to jest uklon w strone graczy i dzieki temu zapewne wielu z nich nabedzie ten dodatek - bardzo podoba mnie sie takie podejscie do nas graczy :)
to ze wersja empikowa jest niemozliwa do spatchowania do 1.4 i zapewne i wyzej jest WASZA wina
to ze lokalizacja herosow 5 lezy i kwiczy to WASZA wina
to ze macie impy przydupasy nie wiem czyja to wina - ale zapewne dzialu lokalizacji heroes 5 - oni na pewno wiedza cos o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 15:27, Kukowsky napisał:

Już sobie zrobiłem wstępną listę zakupów. :) Teraz jako ministrant czeka mnie trochę wizyt
duszpasterskich, więc z pewnością będę miał za co kupować gierki. Zrobiłem sobie listę pożądanych
gier i gdzieś w styczniu stwierdzę ile pozycji z tej listy będę w stanie zakupić. :)


Byle nie za pozno. Pamietaj, ze promocja trwa tylko do 21 stycznia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to cieszę sie, że kupowałem gry
- Gothic III
- Heroes V
- Fable
- Kuźnia Przeznaczenia
zaraz po premierze, następnym razem chyba się trochę zastanowię nad zakupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czegoś tu nie rozumiem: w sklepach zapłacę w promocji za tytuł 49,99zł, który kosztuje 99,99 zł, a w sklepie gram.pl tyle samo tylko, że stracę dodatkowo wPLN 50. Jedynie wykorzystując wPLN opłaca się kupić z przesyłką F.E.A.R. Extraction Point. A Total Overdose to już przegięcie, właśnie jest w nowym CDAction i to na DVD i nie trzeba przekładać 3 CDków. Z drukiej strony rozumiem CDP, przecież gry to też biznes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować