Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 lat Diablo i Battle.netu

90 postów w tym temacie

Long live Battle.net! To jeden z najlepszych systemów rozgrywek i to do dzisiaj popularny. Niech to będzie najlepszym świadectwem jego jakości, duża to również zasługa dbania o bezpieczeństwo, czego nie można powiedzieć o każdym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Firma Blizzard z przyjemnością poinformowała, że jedne z jej najbardziej udanych dzieci - gra Diablo i system rozgrywek w sieci Battle.net, który pojawił się wraz z nią - skończyły 10 lat. Nie będzie chyba przesadą stwierdzenie, że ich pojawienie się pod koniec 1996 roku na zawsze zmieniło obraz elektronicznej rozrywki.

Przeczytaj cały tekst "10 lat Diablo i Battle.netu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach ... :) az sie łezka w oku kręci... Siedzenie jeszcze na modemie i pocinanie po piekle magiem 48 poziomu z nieodłącznym mana shield i rzucając Fireballe i Chain Lighting itp.

To były czasy (no nie mówię, że teraz gorsze ... ale tamte takie bardziej "szczere" sie wydają, prostsze i bardziej hardcorowe :D )

Pozdrawiam Miłośników początków kariery Diablo & Battle.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battle.net moim zdaniem zawsze był i bedzię najlepszy.
jak jakieś rpg z grafiką dobrą 3D było z Battle.net Blizza to by się no można było oderwać.
Jak skończe gre gram na on-line w nią , ale w wara3 gram najlużej z powodu no właśnie battle.net''u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kazdy wie ze Diablo stworzylo Blizzard North ktore teraz jest pod nazwa Flagship Studios i tworza Diablo III (Helgate:London!!).. a zgadnijcie kto stworzyl Battle.net do diablo, warcrafta i starcrafta ?? HA! tworcy Guild Wars! Guild WArs zawsze rzadzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 17:05, DemonCleaner napisał:

To jest bardzo dobra okazja na reedycję D1 + Hellfire


Co w takiej reedycji miałoby być? Jakieś promocyjne płyty? :) Chyba wystarczy, że mamy ten pack ze starymi grami Blizzarda.
A jak już przy Blizzardzie jesteśmy, to czy ktoś może mi powiedzieć do kogo obecnie, albo do jakiej firmy Blizzard należy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 17:05, kulken napisał:

OOO znalałem swoje Diablo :P tylko powiedzcie mi jak je uruchomić pod XP :P ??


Normalnie - wkładasz oryginalną płytke co napędu cd/dvd i postępujesz zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie :P heee - ja nie miałem problemów

@ DemonCleaner

Hellfire nie był wydany przez Blizzarda - a przez Sierrę ... i oficjalnie (bez zmodowania) nie mozna było grać w niego przez battle.net - ogólnie to przez mode/lan/kabelek tylko. Więc graniem mnichem i na dodatkowych poziomach odpadało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :D

jak pomyslec o kamieniach milowych elekronicznej (multiplayerowej) rozrywki to trzeba wsponieć o Diablo, Starcrafcie, Warcrafcie... a więc Blizzardzik wniósł sumarycznie najwięcej na tym polu.

Druga ewentualna firma - pionier to id-software i jego Quake (Doom :) No bo Westwood juz padł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 17:11, Vaxinar napisał:

Co w takiej reedycji miałoby być? Jakieś promocyjne płyty? :) Chyba wystarczy, że mamy ten
pack ze starymi grami Blizzarda.


Ten pack to i owszem całkiem miła rzecz, ale nie zawiera czegoś na czym mi najbardziej zależy, czyli dodatku.
I tak, wiem, że można go dostać z drugiej ręki, ale...
Ja chcę mój własny, nowy, nieużywany i chętnie zapłaciłbym za niego dwa razy więcej niż za używkę.
A okazja jest więc trzeba się rozglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sto lat, sto lat, niech zyje, zyje nam! A kto! DIABLO!! Takie o to zyczenia skladam Blizzowi i grze, ktora zmienila moje zycie. Teraz pewnie czas na jubileuszowe zyczenia? CDP postanowi o Wydaniu Diablo+Hellfire, a Blizzard o zaczeciu prac nad trojeczka, oki? Ja sobie zrobie herbatke i poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować