Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 lat Diablo i Battle.netu

90 postów w tym temacie

mój kumpel i jego brat są uzależnieni od Diablo II - jeden gra w dzień , drugi w nocy kiedy ten co grał w dzień śpi (tylko w wolnych dniach tak robią) , ale ogólnie to tylko w to motają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh co by nie bylo gdyby Blizzard nie stworzyl swojego Diablo i Battle.net... pewnie dalej by wielu z nas gralo tylko gry single player... wszytko zawdzieczamy im... poprostu powiedzmy: DZIEKUJEMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo jest grą nieśmiertelną, Diablo II kultową, mimo wielu strasznie irytujących rzeczy (idiotycznie zrobione drzewka umiejętności, marnowanie punktów). Bez wątpienia Blizzard i Diablo oraz Battle.net to marki, które na zawsze pozostaną w pamięci fanów. DZIĘKUJEMY!

A tak nawiasem mówiąc, mogliby zrobić prezent z okazji 10-lecia i oficjalnie zapowiedzieć Diablo III :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 03:11, CCn napisał:

> Nieuważnie czytasz. Lepiej nie wypowiadać sie za wszystkich, bo to może niektórych urazić.


co ze kazdy gral w przynajmniej 1 gre blizza??

To, że każdy je lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard - według mnie jedna z najlepszych firm na rynku. Obok Ubisoftu i Valve stoi Blizz - moje 3 ulubione firmy.
Widać jacy świetni ludzi w Blizzie pracowali - ArenaNet stworzyli Guild Wars, moja ukochaną gierkę, Flagship Studios - Hellgate: London zapowiada się znakomicie... Pozatym gry Blizza też maestria! Warcraft (kocham w to na Battle.necie grać!!!), Diablo, Starcraft. Gdyby nie Blizz, nie było by ANetu :(. Blizz zasłużył sobie u mnie na miano "kultowej" firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 16:48, Domaku napisał:

Blizzard - według mnie jedna z najlepszych firm na rynku. Obok Ubisoftu i Valve stoi Blizz
- moje 3 ulubione firmy.
Widać jacy świetni ludzi w Blizzie pracowali - ArenaNet stworzyli Guild Wars, moja ukochaną
gierkę, Flagship Studios - Hellgate: London zapowiada się znakomicie... Pozatym gry Blizza
też maestria! Warcraft (kocham w to na Battle.necie grać!!!), Diablo, Starcraft. Gdyby nie
Blizz, nie było by ANetu :(. Blizz zasłużył sobie u mnie na miano "kultowej" firmy.

to nie o to chodzi ze gdyby nie Blizzard nie bylo by GW, tylko gdyby szefowie Blizzarda sie zgodzili i dali stworzyc Blizzardowi North jakas inne gre niz nastepne Diablo to wtedy by nie bylo Falgship i powtarzam po raz kolejny ze to nie tworcy Daiblo stworzyli battle.net tylko oddzielne studio ktore stworzylo bn dla diablo,warcrafta i starcrafta. te studio to dzis wlasnie arena.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 10:29, Browarek536 napisał:

ps. adziw że ludzie o tej gierce nie zapomnieli xD


O legendach sie nie zapomina ;)

A co dalej z tego dziesięciolecia Blizz może wkrótce zapowie DiabloIII było by fajnie :) konczą już dodatek do WoW-a więc kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie gry wspominam z ogromnym sentymentem i uważam, że były naprawdę wspaniałe :)) ale już nie pogram a choćby dlatego żeby nie utracić czaru dawnych lat !!! W przypływie nostalgii wgrałem kiedyś D1 i ........zrobiło mi się bardzo smutno no cóż nigdy dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzek. Mimo że "bardzo się starałem" już nie zaiskrzyło tak jak kiedyś :( jednak 10 lat czyni różnicę !! Ach te współczesne ;) perełki programistów i grafików demoralizują a i same PC-ty ten czas to dla nich cała epoka. Grając "maszynką okruszynką" którą teraz posiadam w D1 czułem się tak (przepraszam kochani za porównanie) jakbym wjechał Lamborghini Galiardo na polną drogę !!! ledwo wiatraki chłodzenia wirowały może miały z 300 RPM :))
Reasumując "kocham" obie te gry ale niech pozostaną jako piękne wspomnienie.
PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uchu, widzę tam screena z Diablo 1. Jak ja dawno w to nie grałem... Diablo II ostatnio u mnie poszło w odstawkę (te pingi... te inne onlineówki... :)), ale chyba trzeba będzie znowu zainstalować... z sentymentu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2007 o 13:41, Abi Dalzim napisał:

Może grafika idzie do przodu, ale muzyki z Diablo 1 nic nie pobije, jeżeli chodzi o klimat
:)


No miód na me serce lejesz chłopie - genialna i dopracowana muzyka (efekty dźwiękowe też); czytałem gdzies o tym jak to wszystko muzyk i dźwiekowcy składali do kupy - ale historia była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować