Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 lat Diablo i Battle.netu

90 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2006 o 17:06, Koczy napisał:

kazdy wie ze Diablo stworzylo Blizzard North ktore teraz jest pod nazwa Flagship Studios i
tworza Diablo III (Helgate:London!!).. a zgadnijcie kto stworzyl Battle.net do diablo, warcrafta
i starcrafta ?? HA! tworcy Guild Wars! Guild WArs zawsze rzadzi!


1.Flagship Studio to kilka osób z Blizzard North a nie cały zespół więc mówienie, że zmienili nazwę to trochę za mocno powiedziane.
2.Tylko twórcy Diablo mogą zrobić h&s tak samo dobrego lub może lepszego niż Diabełek (bo jak narazie nikomu się to nie udało) więc jest szansa, że Hellgate będzie grą przynajmniej dorównującą swojemu pierwowzorowi.
3.Raczej : GW stworzyli ci co stworzyli Battle.Net, bo Arena.Net to też pozostałości po Blizzard North.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 17:11, Vaxinar napisał:

A jak już przy Blizzardzie jesteśmy, to czy ktoś może mi powiedzieć do kogo obecnie, albo do
jakiej firmy Blizzard należy?

Vivendi Studios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech to faktycznie już tyle lat?:)

Normalnie chciałoby się zaśpiewać na melodię z radia :

Jest takie jedno miejsce w sieci (ble ble) battle.net ble ble ble) Moje Diablo:)))

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo nie przeszedłem, obserwowałem jak grał brat. Po sieci grałem zaledwie kilka dni i to bez większego entuzjazmu, ale uważam, że to jeden z ważniejszych RPGów w historii :) Do tego ważny dla Blizzarda ;)
Myślałem, że Diablo ma... więcej lat oO
Mimo to bardzo dobrze się trzyma cały BN jak i sama gra ^^ Gratz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już 10 lat minęło... ależ ten czas leci!
A więc to prawie 10 lat temu siedziałem sobie w akademiku i zarywałem noce z grą Diablo w necie.
Pojawienie się Diablo oraz Battle.net pod koniec 1996 roku na zawsze zmieniło obraz elektronicznej rozrywki - co do tego nie powinno być wątpliwości. Na pewno zmieniło mój obraz... a studia ukończyłem w terminie;)

Dziś, z bagażem doświadczeń zdobytych w Diablo, Diablo II, Warcraft:OH, Warcraft II:TD+BP, Warcraft III: RC+FT i Starcraft+BW gram w kolejne dzieło, czyli w World of Warcraft i zamówiłem preorder WoW:BC.

Moi ulubieńcy - czyli Blizzard!!! Pozostanę im wierny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard rządzi. Blizzard dzieli. Blizzard nigdy cię nie zdzieli :D A tak serio- czekam na Hellgate: london. Bo ile razy można chodzić po tych samych (tj. złorzonych z tych samych puzzli) labiryntach?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już 10 lat, a ja... cięgle nie skończyłem tej gry. Prawie rok siedzę w ostatnim akcie i jakoś nie mogę sie przełamać, żeby ją w końcu skończyć! Głównie dlatego, że nie mam obecnie dostępu do tej gry... ale kiedyś ja skończę! Może na 20 urodziny... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to przełom w histori gier.
Nic już tego nie pokona.
Kiedyś gry były czymś niezwykłym, natomiast teraz żadna nie ma takiego klimatu jak dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować