Zaloguj się, aby obserwować  
Xantes

Boks - Temat ogólny

375 postów w tym temacie

Najlepszym bokserem na świecie był oczywiście Casius Clay ( znany szerzej jako Muhammed Ali ) . Nie było i nie ma na świecie boksera o tak dobrym wyczuciu równowagi, sile i szybkości zarazem. Chociaż już nie żyje to dla mnie jest mistrzem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 23:03, tread71 napisał:

Najlepszym bokserem na świecie był oczywiście Casius Clay ( znany szerzej jako Muhammed Ali
) . Nie było i nie ma na świecie boksera o tak dobrym wyczuciu równowagi, sile i szybkości
zarazem. Chociaż już nie żyje to dla mnie jest mistrzem .

byl chyba film.... :) no a bracia kliczko? tez fajni! najlepsze jest to ze oni przywala i scianga a studiowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 22:53, Xantes napisał:

tutaj dopisujcie co sadzicie o tym sporcie kto waszym zdaniem jest najlepszym bokserem itd.


Jak juz zakladasz jakis topic to w pierwszym poscie pisz dlaczego ten temat Cie interesuje, a przede wszystkim co Ty o tym sadzisz. Bo takie zakladnanie tematow na zasadzie "ja nie mam nic do powiedzenia, a wy piszcie" moze zostac odebrane jako spam. Dzis tylko slowna prosba o to, zeby jak jakis temat sie zaklada to, zeby samemu napisac dlaczego sie te dziedzine lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, panowie. Małysz wygrywa, Siatkarze wygrali, Szczypiorniści w finale, a Adamek... stracił pas. Smutne, ale prawdziwe. Brawo, panie Tomku, jeszcze pan wygra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze się wygrywa, ale przegrać z tak trudnym przeciwnikiem jak Dawson to nie wstyd. Myślę, że ta porażka tylko zmotywuje Adamka do cięższych treningów i niedługo zobaczymy być może walkę rewanżową z amerykaninem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No szkoda Adamka, ale już jak wychodził do ringu to jakoś dziwnie wyglądał ;) a tak wogóle to Dawson był szybszy i miał jakąś taktykę, a Adamek nic... i sprawdziła się teza, że Adamek nie umie boksować z leworęcznymi zawodnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 23:03, tread71 napisał:

Najlepszym bokserem na świecie był oczywiście Casius Clay

Hehe, jak czytałem tego posta chciałem napisać "co za bzdura, przecież wszyscy wiedzą że najlepszy jest Muhammed Ali".

Dnia 30.12.2006 o 23:03, tread71 napisał:

( znany szerzej jako Muhammed Ali /.../

Po czym się uspokoiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WEdług mnie przegrana Adamka była nie słuszna. Co chwile jego przeciwnik zadawał ciosy poniżej pasa a sędzia jakoś tego nie widział. Cos nie tak z tym sędzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zamierza oglądać pojedynek Oscar De La Hoya vs. Floyd Mayweather Junior? Szykuje się naprawdę pasjonujące widowisko! Przed spotkaniem bardzo wrze - De La Hoya powiedział: "Mayweather to łobuz, który obraca się w złym towarzystwie. To zły, arogancki człowiek, który musi dostać lekcję pokory". Floyd nie pozostał mu dłużny: "Jestem głodny, gotowy nawet umrzeć w ringu, żeby pokonać De La Hoyę. On jest kupą gówna". Zanosi się na prawdziwą krwawą batalię, która odbędzie się w Sobotę w nocy od godz. 4:00, na Polsacie. Powiem jeszcze, że faworytem bukmacherów jest Floyd Mayweather ( 1,45 : 2,90 ), natomiast kibiców - De La Hoya. Kto wygra, okaże się niebawem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja napewno nastawiam budzik i walkę będe ogladał. Zapowiada się naprawde niesamowicie. Ale czy bedzie tak w rzeczywistości??? Jutro sie okaże!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 13:47, igorinho napisał:

Czy ktoś zamierza oglądać pojedynek Oscar De La Hoya vs. Floyd Mayweather Junior?


Prawdopodobnie obejrzę powtórkę w niedzielę. Dla mnie to zdecydowanie walka roku, zwłaszcza że okropną posuchę mamy w wadze ciężkiej. Może powrót starszego z braci Kliczko coś zmieni.

Adidas66 - z tym rewanżem na Dawsonie może być kłopot, bo czytałem ze Adamek chce się przenieść do wagi junior-ciężkiej. Przed każda walką musiał zbijać wagę a wiemy jak to wpływa na zawodnika... Zresztą zobaczymy w jakiej kategorii wystąpi na swej najbliższej walce w Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 21:06, ThoruS napisał:

wiadomo na jakim kanale bedzie jutrzejjsza gala booksu?


Polsat Sport - od 20.00
Polsat - od 22.15 ( tu pokażą chyba tylko walkę Włodarczyka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klincz powinien byc w boksie zabroniony :/ Przeciez tej walki sie ogladac nie da - 2 ciosy i klincz, 2 ciosy i klincz i tak w kolko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że o wiele bardziej spodobała mi się odmiana boksu- kickboxing.
Niedawno zacząłem trenować, niestety z kiepskim skutkiem, bo raz w tygodniu a i tak opuszczałem treningi.
Od września powinno się to zmienić, powiem wam, że bardzo fajny to sport :)
Tymczasem zwycięzcą został Steve Canninham czyli pas został mu odebrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sosnowski nie tyle znokautował rywala co sędzia wg mnie za wcześnie przerwał pojedynek. Po pierwszej mocnej kombinacji Alberta. Może się bał ciężkiego nokautu. Albert walczył dobrze, rozsądnie i spokojnie punktował Francuza. Teraz czas na walki z lepszymi rywalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować