Zaloguj się, aby obserwować  
Xantes

Boks - Temat ogólny

375 postów w tym temacie

>. Walczył trochę w zwolnionym tempie (takie odniosłem

Dnia 20.01.2008 o 11:33, TitusCruz napisał:

wrażenie),

Obydwaj pod koniec walczyli w zwolnionym tempie. A Molo przed upadkiem na deski wielokrotnie ratowało to, że złapał Gołotę albo w pół albo za nogi i tak ustał. Czyli można powiedzieć, że podtrzymywał się na Gołocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wczoraj oglądałem walkę Povetkina z Chambersem i muszę powiedzieć, że namęczył się strasznie Rosjanin.
Nie wiem dlaczego, ale przed walką wszyscy zrobili z Povetkina faworyta nie dając szans Amerykaninowi. A Chambers swoimi bardzo szybkimi i bardzo mocnymi ciosami o mały włos nie powalił w pierwszych rundach Rosjanina. Jednak im dłużej trwała walka tym Rosjanin boksował szybciej i celniej. Chambers tracił siły i nie był już tak szybki, więc jego bardzo silne ciosy nie dochodziły do celu. Przypominało mi to trochę walkę Gołoty z Molo.
Teraz, jeśli Kliczko obroni na początku lutego swój tytuł, to Povetkin będzie walczył właśnie z Kliczko o mistrzostw organizacji IBF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Kliczko wygrał dzisiaj z Ibragimovem i ma tytuły mistrzowskie dwóch organizacji.
Ciekawe czy Gołota będzie w końcu walczył o tytuł mistrzowski, bo po walce z Molo miał obiecaną walkę mistrzowską ale coś ostatnio to wszystko ucichło trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gołota z tego co wiem, stoczy jeszcze jedną walkę. A po tej walce będzie się starał walczyc o jakiś tytuł. Sam powiedział że chce stoczyc jeszcze jedną walkę by byc pewny, czy da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Adamek wygrał i powalczy o mistrzostwo świata. Ciekawie zakończyła się wczorajsza walka. O''Neil moim zdaniem mógł walczyć dalej a tu poddał się chłopak. A przecież uchodzi za wielkiego wojownika, no i w pojedynku o taką stawkę raczej nie odpuszcza się tak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 11:35, pretorianie napisał:

O''Neil moim zdaniem mógł walczyć dalej a tu poddał się chłopak.

Jakiś dziennikarz twierdził, że podsłuchał jego rozmowę w narożniku z trenerem. Rzekomo O''Nneil powiedział, że rezygnuje bo jest w beznadziejnej sytuacji: nie może trafić Adamka, tamten go non stop punktuje, wygrywa każdą rundę i wobec tego dalsza walka nie ma sensu, bo recepty na Adamka nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 12:54, A-cis napisał:

> O''Neil moim zdaniem mógł walczyć dalej a tu poddał się chłopak.
Jakiś dziennikarz twierdził, że podsłuchał jego rozmowę w narożniku z trenerem. Rzekomo
O''Nneil powiedział, że rezygnuje bo jest w beznadziejnej sytuacji: nie może trafić Adamka,
tamten go non stop punktuje, wygrywa każdą rundę i wobec tego dalsza walka nie ma sensu,
bo recepty na Adamka nie ma.

Tak, też to słyszałem, ale czy ja wiem czy temu wierzyć. Powtarzam, w walce o taką możliwość (walka o tytuł mistrzowski) gość, który na 26 wygranych walk w 24 nokautował swoich rywali, nie wierzę, żeby się tak łatwo poddawał, tym bardziej, że zostało jeszcze ładnych parę rund do końca. W jego przypadku mogło to być jedno trafienie i wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę, Don King chce na przełomie czerwca i lipca zorganizować walkę Gołoty z Samuelem Peterem. Peter jest obecnie mistrzem świata wagi ciężkiej organizacji WBC. A więc gdyby Andrzej wygrał to miałby upragniony tytuł. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć mam pytanie nie mam miejsca w pokuju na worek ( wogóle nie mam gdzie go powiesić )

i oto pytanie chciał bym trenowac boks w domu uderzenia itp... to co mam kupić żebym mógł to robić słyszałem o jakiś tarczach ale one są tylko do trzymania !! pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andrew come on! Ciekawe jak dzisiaj Endrju się zaprezentuje i czy w ogóle dojdzie do walki z Wałujewem xD

Do pytających o możliwość treningu w domu - tu najlepiej zacząć od piłki refleksówki, bo worków na ulicach dostatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 11:53, Nekromantik napisał:

czy w ogóle dojdzie do walki z Wałujewem xD

Myślę, że Andrzej jednak wygra i będę mu kibicował. Walka z Wałujewem miała się odbyć 20 grudnia, ale jeżeli nawet Gołota wygra to w tym terminie do walki nie dojdzie. Amerykańska stacja TV chciała już teraz zaklepać to spotkanie, no ale przecież nie da się przewidzieć czy Andrzej dojdzie do pełni sprawności po dzisiejszej walce i czy nie odniesie jakichś kontuzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 13:34, Krystianek145 napisał:

endrju tlyko nie padnij po kilku sekundach jak kiedys :D


Niestety wykrakałeś. Endrju z tą kontuzją miał więcej szczęścia niż rozumu, bo zanosiło się na ciężki nokaut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 15:46, 88Bonzo napisał:

Zaraz powinna pojawić się szybka retransmisja na YouTube xD


Ja myślę, że obejrzysz na spokojnie w Teleexpresie. I to z powtórką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 15:48, walgierz napisał:


Ja myślę, że obejrzysz na spokojnie w Teleexpresie. I to z powtórką.


Do Teleexpressu jeszcze trochę czasu :) nie wiem czy będzie mi się opłacało wstawać od kompa hehe :) Oczywiście żarty, żartami ... nie bądźmy tacy okrutni dla Andrzeja :D Swój wiek już posiada :-P dobrze, że ma kochaną żonę która potrafi mówić za niego =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować