Zaloguj się, aby obserwować  
Xantes

Boks - Temat ogólny

375 postów w tym temacie

ale byl sliczny wieczorek przed telewizorem!xD

Golota mial bardzo slabego przeciwnika. bylo widac ze probowal się bronic i raz na jakis czas skontrowac silnym hakiem. jakby dobrze trafil mogloby byc niebezpiecznie, a tak? 4min i po walce:D Brawo ENDJU!
a Adamek swietnie taktycznie, nie dał przeciwnikowi ze duzo po powalczenia. punktowal i to byla tylko kwestia czasu, az bedzie nokaut.


Ja mam pyttanie do specow:P co ile sa organizowane gale boksu i gdzie ebdzie nastepna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 01:13, ThoruS napisał:

(...)
Ja mam pyttanie do specow:P co ile sa organizowane gale boksu i gdzie ebdzie nastepna?


Za speca się nie uważam, ale bez tego mogę Ci powiedzieć, że nie ma żadnego ściśle określonego kalendarza walk i gali boksowych. To nie jest żaden sezon ligowy czy play-off :) Wszystko zależy od tego jak dogadają się i zorganizują galę promotorzy typu Don King - czyli krętacz i naciągacz, ale jednocześnie niesamowity koleś :D Swoją drogą ciekawe, że dogadał się akurat z Bagsikiem ;P Same gale tego typu odbywają się przeważnie co kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by przede mną postawili manekina w mojej wadze też bym wygrał. Jak dla mnie to żadna przyjemność patrzeć jak ktoś okłada ''kukłę''. Ale ciesze się z wygranej polaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 07:01, Lumbago napisał:

Jak by przede mną postawili manekina w mojej wadze też bym wygrał. Jak dla mnie to żadna przyjemność
patrzeć jak ktoś okłada ''kukłę''. Ale ciesze się z wygranej polaka.


I ja także. Nie ma co narzekać, bo lepszy taki początek niż ośmieszenie się w walce z zawodowcem... Bądź, co bądź Andrew pewnie uwierzył w siebie i następna walka ( podejrzewam, że pójdzie na całość ) toczyć się będzie o pas mistrzowski i jest tylko kwestią czasu. Co zaś się tyczy Adamka, w pięknym stylu wygrał walkę i śmiem twierdzić, że nie bimbał na treningach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Gołota wygrał. Tyle mogę na ten temat powiedzieć bo nie wiem czy przeciwnik taki słaby, czy Gołota dobrze przygotowany.
Natomiast jeśli chodzi o Adamka to byłem mile zaskoczony. Widać było super szybkość, siłę. Nie to co w przegranej walce, w której bronił mistrzowskiego pasa. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe no gołota pokazał wczoraj co umie , tylko za dużo zwarc było miedzy nimi ale to ich wina że lubią sie przytulać :P. Adamek też wczoraj pokazał co umie :] , tylko sagan przegrał eh szkoda mi go :] , ale ogólnie wczorajsza gala była udana dla polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 09:47, Phelela napisał:

NIe no gołota pokazał wczoraj co umie , tylko za dużo zwarc było miedzy nimi ale to ich wina
że lubią sie przytulać :P. Adamek też wczoraj pokazał co umie :] , tylko sagan przegrał eh
szkoda mi go :] , ale ogólnie wczorajsza gala była udana dla polski :)

Chyba nie sagan tylko Zegan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę Adamek dostał szansę walki o pas IBF z Amerykaninem Stevem Cunninghamem. Z tym, który odebrał pas Włodarczykowi. Będzie to 15 września. I szczerze mówią jeśli Polak będzie tak boksował jak ostatnio to nie jest bez szans. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaskakująco szybko jak dla mnie Don King zgodził się na kolejną walkę o mistrzostwo świata swego zawodnika (Cunningham). Normalnie miałby czas na dłuższy odpoczynek i obronę tytułu z przeciwnikiem, którego wybrałby jego sztab (obrona nieobowiązkowa). Ale dla nas dobrze bo Adamek ma duże szanse na zdobycie tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 19:44, Chaszu napisał:

Zaskakująco szybko jak dla mnie Don King zgodził się na kolejną walkę o mistrzostwo świata
swego zawodnika (Cunningham). Normalnie miałby czas na dłuższy odpoczynek i obronę tytułu z
przeciwnikiem, którego wybrałby jego sztab (obrona nieobowiązkowa). Ale dla nas dobrze bo Adamek
ma duże szanse na zdobycie tytułu.

Nie jestem pewien, ale czy Adamek też nie jest jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2007 o 20:01, pretorianie napisał:

Nie jestem pewien, ale czy Adamek też nie jest jego?


Adamek wykupił swój kontrakt u Dona Kinga - z pomocą sponsorów oczywiście i jest teraz zawodnikiem nowej grupy 12Rounds. Z Kingiem współpracują co do organizacji walk ale nie jest on już promotorem Tomasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 08:02, Chaszu napisał:

> Nie jestem pewien, ale czy Adamek też nie jest jego?

Adamek wykupił swój kontrakt u Dona Kinga - z pomocą sponsorów oczywiście i jest teraz zawodnikiem
nowej grupy 12Rounds. Z Kingiem współpracują co do organizacji walk ale nie jest on już promotorem
Tomasza.

No właśnie tego nie wiedziałem. I chyba dobrze, że się od niego uwolnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Władimir Kliczko obronił tytuły mistrza świata organizacji IBF i IBO w walce z Brewsterem. Brewster nie wyszedł do 7 rundy i poddał walkę. Ciekawe 2 lata temu potrzebował tylko 52 sekund żeby znokautować Gołotę. A druga wiadomość to taka, że "Biały Byk" Francois Botha były mistrz świata IBF chce walczyć z Gołotą jeszcze w tym roku. Właśnie wygrał jednogłośnie na punkty z Mirovicem (nie znam gościa). Ciekawe tak w ogóle jak się potoczą dalsze losy Gołoty. Na razie to pewnie czeka jeszcze na kasę za ostatni występ w Polsce, bo Baksik go jeszcze nie spłacił/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do walki Kliczki to właśnie przeczytałem na Fightnews.com, że doznał kontuzji lewej ręki w pierwszej rundzie. Mimo to i tak zdominował Brewstera, który nic nie miał do powiedzenia w tej walce. A z wiadomości to zapowiedziano powrót Witalija Kliczko na 22 września bodajże. Ma walczyć z Jameelem McCline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.sport.pl/sport/1,65025,4554311.html

Jestem w szoku, nie spodziewałem się, że Gołota będzie w stanie coś jeszcze w boksie osiągnąć, a zwłaszcza wygrąć z tak renomowanym rywalem. Pozostaje mieć nadzieję, że jeśli będzie walczył o mistrzostwo świata to uda mu się nawet nie wygrać, byle pozostawił po sobie dobre wrażenie, bo jeśli przegra to będzie to pewnie koniec jego kariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to Gołota powalczył wczoraj trochę. Oprócz tego samego problemu co zawsze, czyli duże problemy w pierwszej rundzie, Gołota walczył moim zdaniem bardzo dobrze. Poobijał gościa i w końcu sędzia musiał przerwać walkę. Andrzej wykazał się dość dobrą szybkością i wyszkoleniem technicznym. A tuż przed przerwaniem pojedynku miał Irlandczyka prawie na deskach. Oby tak dalej i może walczyć z Maskajevem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2007 o 10:52, pretorianie napisał:

No to Gołota powalczył wczoraj trochę. Oprócz tego samego problemu co zawsze, czyli duże problemy
w pierwszej rundzie, Gołota walczył moim zdaniem bardzo dobrze. Poobijał gościa i w końcu sędzia
musiał przerwać walkę. Andrzej wykazał się dość dobrą szybkością i wyszkoleniem technicznym.
A tuż przed przerwaniem pojedynku miał Irlandczyka prawie na deskach. Oby tak dalej i może
walczyć z Maskajevem.

Ja niestety nie oglądałem walki ... :( To jak mu tak dobrze idzie to może znowu spróbuje sił z Mike-iem ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować