Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2008 o 21:49, Lesz3yk napisał:

Rozrobiony
Cudo ;) Długo nad tym siedziałeś? ;)

Godziny spędzone na samej koncepcji już nie wspominając o tych kreskach i plamach które zostały strategicznie rozplanowane i nałożone na moje dzieło ;-)

Dnia 04.12.2008 o 21:49, Lesz3yk napisał:

(a wierzę, że w tym wątku tacy się znajdą) ;)

Tadam! Wołał mnie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie dawałem z racji braku czasu, więc oto dowód, że jeszcze pamiętam o forum gram.pl;)

"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą" ks. Twardowski
(taki mnie ostatnio natchnęło;))

20081205175527

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2008 o 11:53, Dandzialf napisał:

Kolejna "świąteczna" praca...


Całkiem, całkiem. Ciekawi mnie jednak ten wilk (a może wilkołak?) "rozwalony'' pod choinką jak gdyby odpoczywał na brazyliskiej plaży oraz kotek (śnieżne lwiątko?) ze świąteczną bąbką ;-). Jakieś ukryte przesłanie?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po portrecie kaczynskiego chcialem zrobic cos bardziej ambitnego....ale nie udalo mi sie urzeczywistnic mojej"wizji"co zaowocowalo masa uproszczen a efekt jest tragiczny;( jakies rady? jak nie to chyba odkladam ołuwek dla bardzje godnych odemnie...

20081210193329

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze plastycznie to dno, ale liczy się treść ;D Ja wiem, że talentu rysowniczego na kompie nie mam, na kartce to nawet ładniej wyszło, ale jednak...czego się nie robi z nudow :F

20081210201048

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do szanownych artystów pytanie z innej beczki. Mianowicie, jeżeli chciałbym pójść na studia z grafiki komputerowej, to na maturze jakie przedmioty muszę zdać by dostać się na te studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2008 o 20:40, Łeber napisał:

A ja mam do szanownych artystów pytanie z innej beczki. Mianowicie, jeżeli chciałbym
pójść na studia z grafiki komputerowej, to na maturze jakie przedmioty muszę zdać by
dostać się na te studia?

Jeżeli chcesz iść na grafikę kom. to obojętnie jakie przedmioty będziesz zdawał...nie trzeba jakiś specjalnych dla tego kierunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 20:30, Dandzialf napisał:

Tak dawno już nic nie dawałem...więc zaprezentuje jedną z ilustracji do "książeczki"
nad którą pracuję...jako jedno z zadań ze studiów:P

@Dandzialf: Gdzie studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak? A to świetnie, bo już myślałem, że będę musiał coś w stylu WoKu zdawać a jestem na mat-infie i się nie widzę w tym przedmiocie, aczkolwiek rysować jako tako umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować