Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2007 o 16:20, Pustelnik88 napisał:

Pustelnik88
Moja wizja misia Bołbęl''a zamieszkującego norweskie, mroczne lasy... Misio jest miły, ale
nie dla pałętających się bez celu, jelonków. Takim jelonkom odrywa łebki...


Świetnie rysujesz. W ogóle większość tu zamieszanych obrazków jest jak na moje możliwości "nieosiągalna". Żebym rysował co najmniej w połowie tak jak np. ty (czyt. Pustelnik88), albo Sophikar byłbym zadowolony. Ale cóż nie każdy ma taki talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się trochę pochwale, oto moje dwa stare szkice:

http://ja.gram.pl/upl/blogi/161623/img_wpisy/2007_14/2.jpg
http://ja.gram.pl/upl/blogi/161623/img_wpisy/2007_14/1(1).jpg

Obydwa znajdują się na moim GS''ie gdzie postaram się co jakiś czas coś dodać:D
Tak więc zapraszam do mnie, przy okazji jest tam też małe opowiadanko i już niedługo nowe szkice:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thx za uznanie... A pokaż może jakiś obrazek swojej roboty to się zobaczy jak Ci idzie... Trening czyni mistrza - wiem coś o tym:) (w tym miejscu pozdro do Ravena:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 16:41, Enilas napisał:


Widać, że jesteś fanem Warcrafta... :) Co do rysunków to można by trochę mocniejszą linią to zrobić bo słabo widać (mam wrażenie, że jedna postać była niedokończona...). Poza tym nieźle Ci idzie przerysowywanie (postać ghula - był taki art w necie...). Dobrze Ci idzie, ale ćwicz dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z ostatnich rysunków. Zrobiony (wreszcie!) na normalnym papierze, podczas lekcji. Inspired by Penny Arcade, starałem się utrzymać ten styl. Jestem niemal pewnien, że był tam taki rysunek, ale jak miałbym się przebijać przez prawie 1000 komiksów, żeby ten zobaczyć, to by mnie krew zalała. Rysowane z pamięci (jakże by inaczej), tylko nie pamiętałem tekstów i mogłem coś przekręcić. No i zwaliłem czapkę Gabe''a :D

20070404191114

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 18:37, Enilas napisał:

No to teraz gnom, krasnolud, człowiek i ork:D Wszystkie mojej produkcji:P

Całkiem ciekawe, tylko niektóre linie wypadało by pociągnąć trochę mocniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 22:01, Draxvoxdor napisał:

Popracuj nad twarzami(szczególnie dziwcząt) i możesz spokojnie robić obrazki i nimi handlować:P


Pracuję, ale większość umieszczonych tutaj obrazków jest już dość stara (niektóre mają z rok/2 lata, a niektóre są sprzed 2 miesięcy), ale będę umieszczał coś nowego... Handel - już dawno zacząłem, ale nie sądzę by to był dobry pomysł - prace na plastykę - oni dostają najlepsze oceny, a ja? Tylko 5 zł... I nikt (prawie) nie wie, że to ja robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej jestem swego zdania, że będzie trzeba to zrobić mocniejszą linią (albo przynajmniej w jakimś programie graf. przyciemnić linie...). Ale postacie ciekawe, a szczególnie ork - szkoda tylko, że to są niedokończone obrazki... Dokończ je, a będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz wyobraźnię, ale spróbuj teraz to "urealistycznić"... Bo jak narazie to wygląda (jak to mówią często też o niektórych moich dziełach na kółku plastycznym...) "barokowo"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa porcja dzieł (sprzed miesiąca)... Tym razem dam coś odmiennego... ;) Pierwszy to wojownik przyszłości, a drugi to wojownik nowej rasy (sam wymyśliłem:)) o dość orginalnej nazwie "Sslian" - pół jaszczur/pół człowiek... Co sądzicie o tym?

20070405095522

20070405095537

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 09:59, Sophikar napisał:

Nowa porcja dzieł (sprzed miesiąca)... Tym razem dam coś odmiennego... ;) Pierwszy to wojownik
przyszłości, a drugi to wojownik nowej rasy (sam wymyśliłem:)) o dość orginalnej nazwie "Sslian"
- pół jaszczur/pół człowiek... Co sądzicie o tym?


Widzę że poważnie zabrałeś się do roboty:D Bardzo pomysłowa kombinacja:D Dodać cienie i będą wypasione:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 17:51, Sophikar napisał:

A pokaż może jakiś obrazek swojej roboty to się zobaczy jak Ci idzie


Sam tego chciałeś (rysunek robiony w paincie), ale nie radzę tego oglądać bo można zawału dostać.

20070405153518

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 14:22, VictoriaKinger napisał:

Całkiem nieźle...Popracuj troszeczkę jeszcze nad tym, włóż w to trochę serca i...będzie SUPER!!!
A...masz może skaner?


Niestety niemam :( Będe miał w najbliższym czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować