Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Rozumiem, że zapewne liczysz na wygraną? Cóż, skoro osobiście będziesz zliczać głosy, to rzeczywiście na pewno zwyciężysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 10:43, Graszczur napisał:

Rozumiem, że zapewne liczysz na wygraną? Cóż, skoro osobiście będziesz zliczać głosy, to rzeczywiście
na pewno zwyciężysz :P

Nie nie liczę na wygraną, raczej nie wystartuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż konkurs okazał się reklamą GS''a...
A co do rysunków. rogoz94 Te ostatnie szkice są całkiem niezłe tylko mogłeś troszkę otoczenie dopracować(trochę śmiesznie takie świderki wyglądają :P) Tak czy inaczej całkiem dobrze ci idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś ode mnie : pare pseudo-artów z Guild Wars :P
1. Wieża znajdująca się w górskiej części pre-searing (zdobywa się tam poboczną profesję elementalisty)
2. Taki zamek w Krycie :)
3. dwa miecze z GW

No i coś spoza GW :
4. poprawiony łysy :P

To są zdjęcia z aparatu i w dodatku po kompresji, więc nie są doskonałe jakościowo :/

20070503135120

20070503135157(1)

20070503135639

20070503140101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 14:08, Ryan Kam napisał:

dwa pierwsze obrazki rewelacja :) Bardzo ładne . Zamek ma mnostwo szczegółów i jest super
.


No proszę, nie spodziewałem się, że te rysuneczki zostaną tak ciepło przyjęte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 14:04, Laska-z-Polski napisał:

2. Taki zamek w Krycie :)


Podsunąłeś mi fajny pomysł tym rysunkiem :) Jednak na razie nie mam czasu, by go zrealizować... Matury... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 16:18, Pustelnik 88 napisał:

> 2. Taki zamek w Krycie :)

Podsunąłeś mi fajny pomysł tym rysunkiem :) Jednak na razie nie mam czasu, by go zrealizować...
Matury... ;/


A co zamierzasz narysować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś kocha moje osiołki...to macie następnego. Tylko ten mi nie wyszedł tak fajnie, głowa chyba za mała, a nogi za duże ; /. No nic oceńcie sami.

20070504185936

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 18:59, Gawełek napisał:

Jeśli ktoś kocha moje osiołki...to macie następnego. Tylko ten mi nie wyszedł tak fajnie, głowa
chyba za mała, a nogi za duże ; /. No nic oceńcie sami.


wiesz co ..fajnie Ci to wyszło..są pewne niedociągnięcia ale całośc wyszła sympatycznie;)
używasz tabletu czy myszka to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te rysunki wygladaja na szkice i jako szybkie szkice prezentuję się OK. Ja, jak Iwona Pawlowicz, teraz przejdę do mniej przyjemnej części:

Rysunek 1: Bardzo fajnie, tylko tam w ogóle nie ma swiatłocienia! I ta twierdza zaraz się przewróci...
Rysunek 2: Zamek w porządku, tylko postaraj się bardziej wyrazisty ten światłocień.
Rysunek 3: Ujdzie:)
Rysunek 4: Kiepsko... Ten facet ma głowę krzywą, jest upośledzony, bo ma krzywą szczękę, ucho za blisko centrum twarzy, za długa przerwa między nosem, a ustami i nigdy okulary nie są tak ukształtowane, jak brwi.

To tyle ode mnie i dziękuję za miłe słówka. Za całokształt dałbym 6/10. Bez faceta byłoby 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 18:59, Gawełek napisał:

Jeśli ktoś kocha moje osiołki...to macie następnego. Tylko ten mi nie wyszedł tak fajnie, głowa
chyba za mała, a nogi za duże ; /. No nic oceńcie sami.

Wszystko (czyli ta głowa i nogi) wg. mnie wygląda dość proporcjonalnie co do całości osiołka, tak więc nie jest źle:) Widziałem sporo tych Twoich osiołków i muszę przyznać, że oprócz tego jak je rysujesz, to dobrze ci wychodzi kolorowanie ich... :) Wygląda jak rysowany na kompie... :> Swoją drogą to niezły pomysł, aby wybrać sobie jakąś "rzecz", w Twoim przypadku jest to osiołek, a potem rysować tylko różne osoby w postaci takich, jak np. u Ciebie osiołków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 20:03, rogoz94 napisał:

Te rysunki wygladaja na szkice i jako szybkie szkice prezentuję się OK. Ja, jak Iwona Pawlowicz,
teraz przejdę do mniej przyjemnej części:

Rysunek 1: Bardzo fajnie, tylko tam w ogóle nie ma swiatłocienia! I ta twierdza zaraz się przewróci...
Rysunek 2: Zamek w porządku, tylko postaraj się bardziej wyrazisty ten światłocień.
Rysunek 3: Ujdzie:)
Rysunek 4: Kiepsko... Ten facet ma głowę krzywą, jest upośledzony, bo ma krzywą szczękę, ucho
za blisko centrum twarzy, za długa przerwa między nosem, a ustami i nigdy okulary nie są tak
ukształtowane, jak brwi.

To tyle ode mnie i dziękuję za miłe słówka. Za całokształt dałbym 6/10. Bez faceta byłoby 8.



To faceta nie uwzględniaj, bo ludzie mi nie wychodzą :)

Dnia 04.05.2007 o 20:03, rogoz94 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tjaaaa... no to czekamy na fotki z urządzonej przez ciebie czarnej mszy. Ile dziewic zarżnęliście?
A kawałek papieru zabryzgany krwią wcale nie robi na mnie wrażenia - i tym bardziej nie nazwałbym go rysunkiem.
Ten Black Metal źle na ciebie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować