Zaloguj się, aby obserwować  
Lumbago

Wasze rysunki oraz ich oceny

8491 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2007 o 10:35, Symbiott napisał:

Bez komentarza:D


No dobra Ryman robił to na kompie :) Ale są inni rysownicy, którzy się posługują tymi kredeczkami i wychodzi im to świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 10:38, Fanagarth napisał:


> Bez komentarza:D

No dobra Ryman robił to na kompie :) Ale są inni rysownicy, którzy się posługują tymi kredeczkami
i wychodzi im to świetnie.



hehe:) ale fakt nieźli są niektórzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 11:45, Fanagarth napisał:

Ej no co, nie można się pomylić? Jestem tylko niepokornym (i niedokładnym) fanem Rymana. Dopiero
potem doczytałem się, że pracował na programach.


Nie no jasne, że można;)
Co tam, że na programach ..niesamowite rzeczy robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Oto nowy rysunek - brat zatwierdził, więc z czystym sumieniem mogę zamieścić na forum :P
Życzę wszystkim udanego dłuuuuuuuuuuuugiego weakendu - niech Natchnienie będzie z Wami!!!

20070426162958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 16:33, Lady Driada napisał:

Witam! Oto nowy rysunek - brat zatwierdził, więc z czystym sumieniem mogę zamieścić na forum
:P
Życzę wszystkim udanego dłuuuuuuuuuuuugiego weakendu - niech Natchnienie będzie z Wami!!!



no no..po prostu świetne..nic dodać nic ująć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 16:41, Symbiott napisał:

> Witam! Oto nowy rysunek - brat zatwierdził, więc z czystym sumieniem mogę zamieścić na
forum
> :P
> Życzę wszystkim udanego dłuuuuuuuuuuuugiego weakendu - niech Natchnienie będzie z Wami!!!



no no..po prostu świetne..nic dodać nic ująć:)

No właśnie, doskonałe, a ja myślałem, że moje rysunki z mojego sajta są fajne:| (chociaż jeden), ale dodam parę na sajta i do tego tematu to zobaczymy jak to ocenicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 16:33, Lady Driada napisał:

Witam! Oto nowy rysunek - brat zatwierdził, więc z czystym sumieniem mogę zamieścić na forum

Śliczny, no to ja też czekam na arta ;D

Dnia 26.04.2007 o 16:33, Lady Driada napisał:

Życzę wszystkim udanego dłuuuuuuuuuuuugiego weakendu - niech Natchnienie będzie z Wami!!!

Dziękuję i nawzajem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 16:33, Lady Driada napisał:

Witam! Oto nowy rysunek - brat zatwierdził, więc z czystym sumieniem mogę zamieścić na forum
:P
Życzę wszystkim udanego dłuuuuuuuuuuuugiego weakendu - niech Natchnienie będzie z Wami!!!


Spoko, panna ma fryz jak Wolverine :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A, trochę od tematu odbiegnę - gratki z okazji awansu :)

Astmatyk - szczerze to sis spodziewała się gorszej reakcji xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 18:47, Astmatyk napisał:

> Witam! Oto nowy rysunek - brat zatwierdził, więc z czystym sumieniem mogę zamieścić na
forum
> :P
> Życzę wszystkim udanego dłuuuuuuuuuuuugiego weakendu - niech Natchnienie będzie z Wami!!!


Spoko, panna ma fryz jak Wolverine :D


Niestety muszę się zgodzić z opisem fryzu, choć ten był w zamyśle ZUPEłNIE INNY, ale jakoś tak samo wyszło... A X-mana nie widziałam i jakoś nie palę się do obejrzenia.

Pozdrawiam mojego ulubionego krytyka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle praca jest tak piękna, że nie potrzeba żadnych słów ( a raczej wyrazów w poście :P ). Mimo wszystko pozwolę sobie napisać co nieco... Proporcje idealnie, twarz "niczym ludzka". Nic dodać nic ująć... Cieniowanie też - górna półka. Jak zawsze zaskakujesz! Ja przymierzam się do zamieszczenia swojej pracy, ale nie wiem czy to będzie w ogóle możliwe... Nie mam skanera, a system nie pozwala mi na zrzut zdjęć na komputer... I co ja teraz pocznę? Mam nadzieję, że coś wymyślę...

PS: Gratki z okazji awansu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 16:33, Lady Driada napisał:

Witam! Oto nowy rysunek - brat zatwierdził, więc z czystym sumieniem mogę zamieścić na forum
:P
Życzę wszystkim udanego dłuuuuuuuuuuuugiego weakendu - niech Natchnienie będzie z Wami!!!


bardzo ciekawy styl rysowania... podziwiam kreski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 16:33, Lady Driada napisał:

Życzę wszystkim udanego dłuuuuuuuuuuuugiego weakendu - niech Natchnienie będzie z Wami!!!


A dziękujemy, dziękujemy... Jeśli Natchnienie faktycznie przyjdzie to wkrótce przerażę was swoimi nowymi szkicami...:))) Szkoda tylko, że ja nie będę miał dłuuuugiego weekendu...:(

Rysunek jest diabelski, mnie szczególnie podobają się koturny...:)))

BTW - popieram Astmatyka - filmu nie musisz oglądać ale komiks przeczytaj, osobiście polecam Weapon X i Origin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 11:50, Wodzasty napisał:

> Życzę wszystkim udanego dłuuuuuuuuuuuugiego weakendu - niech Natchnienie będzie z Wami!!!


A dziękujemy, dziękujemy... Jeśli Natchnienie faktycznie przyjdzie to wkrótce przerażę was
swoimi nowymi szkicami...:))) Szkoda tylko, że ja nie będę miał dłuuuugiego weekendu...:(

Rysunek jest diabelski, mnie szczególnie podobają się koturny...:)))

BTW - popieram Astmatyka - filmu nie musisz oglądać ale komiks przeczytaj, osobiście polecam
Weapon X i Origin...


Właśnie się chciałam zapytać Astmatyka: to to się czyta? Widzę jednak że to komiks, nie książka...wolałabym książkę (ale te baby marudne, co nie? ;) Trudniej więc będzie mnie zmusić/zachęcić do tej lektury, ale dzięki mimo wszystko:)

Czekam na twoje szkice, Wodzasty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 16:33, Lady Driada napisał:

Witam! Oto nowy rysunek - brat zatwierdził, więc z czystym sumieniem mogę zamieścić na forum
:P

Niom, spoko art - fryz powala:)

Dnia 26.04.2007 o 16:33, Lady Driada napisał:

Życzę wszystkim udanego dłuuuuuuuuuuuugiego weakendu - niech Natchnienie będzie z Wami!!!

No thx - by nie zapeszyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drżyjcie, łotry i złoczyńcy! Drżyjcie, czarne charaktery! Drżyjcie, mechanicy rowerowi! Oto nadchodzi kolejny epizod Człowieka Gumy, nieposkromionego superbohatera i wyzwoliciela ludzkości! :P
(Wersja bez cenzury naturalnie na gramsajcie)

20070428090646

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować