Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2007 o 15:33, Green Phoenix napisał:

Teraz mam dylemat czy potwierdzić zamówienie czy poczekać i może sie coś urodzi jeszcze z EK?!


Dołączam się do pytania...

Swoją drogą 2 sztuki na głowę do stanowczo zbyt dużo, jeśli się weźmie pod uwagę, jak drogi to towar. Marny kompromis. Gdyby zrobić to po ludzku i najnormalniej w świecie ukręcić łeb spekulacji na aukcjach internetowych, to prawdopodobnie dobrze ponad sto dodatkowych osób cieszyłoby się EK... Dziękuję CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP to nie jest polska akcja humanitarna. Mogli rownie dobrze w ogole nie ograniczac i miec w pompie to ile kto sztuk bierze, bo oni i tak swoje zarobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 09:53, lookazh napisał:

Swoją drogą 2 sztuki na głowę do stanowczo zbyt dużo, jeśli się weźmie pod uwagę, jak drogi
to towar. Marny kompromis. Gdyby zrobić to po ludzku i najnormalniej w świecie ukręcić łeb
spekulacji na aukcjach internetowych, to prawdopodobnie dobrze ponad sto dodatkowych osób cieszyłoby
się EK...


ciekawe jak chcialbys takie cos zablokowac. jak ktos chce kupic wiecej sztuk to zawsze moze zalozyc sobie wiecej kont. na jednym podam swoj adres do domu a na drugim do pracy. albo nawet ten sam domowy ale na imie brata (no co, zabronisz aby moj brat gral? przeciez nie mozesz). albo podam adres ojca, wujka, brata, kumpla, dziewczyny. i sprzedawca nie zgadnie ze gry trafia i tak do jednej osoby.

tego nie da sie zablokowac. jak ktos chce zamowic wiecej sztuk to to zrobi. zawsze. pretensje skieruj do ludzkiej uczciwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 08:26, m1szer napisał:

Ja zamowilem chyba 5-10 min po ukazaniu sie newsa, ale wkurza mnie to, ze niektorym juz wyslali
a u mnie ciagle cisza.

Hmm, jak to wyslali? Przeca nie moga wyslac wczesniej jak 15-tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyslac moga, ale dostarczyc nie (chyba). W kazdym razie czytalem, ze ktos komu wyslali dzwonil do masterlinka i otrzymal info, ze paczke dostanie w poniedzialek. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z CDP moze udzielic informacji dlaczego osoby, ktore maja zwykla edycje maja status, albo pakowane, albo wyslane a osoby majace EK nie maja nic oprocz "gotowe do wyslylki"?
6 osob, ktore znam maja zamowione EK i kazda z nich ma " zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czysta ciekawość! Jakie będą mieli "ograniczenia" posiadacze tylko WOW''a bez dodatka!? Czego nie będą mogli osiągnąć w grze?! (Ja mam zamówioną EK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie beda mogli wejsc do outland osiagnac wiecej niz 60 lvl nie beda mogli wybrac jewelcraftingu i tworzyc postaci dranei i be

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko takie, ze nie beda miec netherwhelpa (maly smoczek, ktory za toba lata i poza tym nic nie robi). No trudno, zeby ktos kto kupil EK mial np za darmo flying mounta.

@Wolfineden
Mam nadzieje, ze nie bedzie opoznien aczkolwiek EK NWN2 wyslali podobno pozniej niz zwykla :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale wyslalem 4 emaile do oblsugi klienta w sprawie mojego zamowienia , nie uzyskalem zadnej odpowiedzi na chocby jeden email, dziekuje za tak super obsluge....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 21:50, m1szer napisał:

"Niebiescy" tez maja wolne na forum przez caly weekend? :(


Pewnie maja i nie ma co sie dziwic, wolne jest po to zeby sie od pracy odciac i odpoczac. A co do wysylki i jej statutu to raczej nie ma sie co martwic bo jak zamawialem EK Gothic 3 to statut mialem taki sam i jakos paczuszka doszla na zaplanowany termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 22:57, Wolfineden napisał:

dla scislosci 2 pierwsze maile wyslalem w czwartek i piatek.


Ja też mam problem z zamówieniem, wysłałem maila w czwartek i nie otrzymałem jeszcze odpowiedzi. Na pewno bardzo dużo osób do nich pisze i siłą rzeczy nie mogą odpisać każdemu w tak krótkim czasie. Po wysłaniu wiadomości pojawia się komunikat, że odpowiedzą w przeciągu 48 godzin (tylko w dni robocze), więc trzeba czekać cierpliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować