Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2007 o 23:01, Slave napisał:

Po wysłaniu wiadomości pojawia się komunikat, że odpowiedzą w przeciągu 48 godzin (tylko
w dni robocze), więc trzeba czekać cierpliwie.

Naprawdę cierpliwie. Jedno zapytanie wysłałem jakieś 3 miesiące temu ;-) Odpowiedź na zadane tam pytanie sama się znalazła, jakiś tydzień temu hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 23:13, Wolfineden napisał:

odpowiedza pewnie w dniu premiery cos w stylu "przepraszamy ale gra zostanie wyslana np 20
stycznia" lol


Watpie. W piatek w CDP powiedzieli mi, ze wszystkie zamowione wysla do 15 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 10:17, Ciastuś napisał:

ciekawe jak chcialbys takie cos zablokowac. jak ktos chce kupic wiecej sztuk to zawsze moze
zalozyc sobie wiecej kont.


Nie mówiłem o całkowitej blokadzie, ale o dodatkowym, mocnym ograniczeniu w rodzaju jednej sztuki na głowę. Nigdzie nie napisałem, że mają blokować możliwość zamówienia siostrom, ciotkom i pradziadkom. Jedna sztuka na głowę i od razu zwiększają się prawie dwukrotnie szanse dodatkowych osób na zdobycie swojej kopii. Nie narzekam tutaj na ludzką uczciwość. To osobna kwestia. Dystrybutor, jakim jest CDP, powinien zrobić wszytko, żeby towar luksusowy rozszedł się w jak najbardziej uczciwy sposób. Z zadania się nie wywiązali i kropka.

Dnia 13.01.2007 o 10:17, Ciastuś napisał:

tego nie da sie zablokowac. jak ktos chce zamowic wiecej sztuk to to zrobi. zawsze. pretensje
skieruj do ludzkiej uczciwosci.


Odpowiedź jak wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 11:16, lookazh napisał:

> ciekawe jak chcialbys takie cos zablokowac. jak ktos chce kupic wiecej sztuk to zawsze
moze
> zalozyc sobie wiecej kont.

Nie mówiłem o całkowitej blokadzie, ale o dodatkowym, mocnym ograniczeniu w rodzaju jednej
sztuki na głowę. Nigdzie nie napisałem, że mają blokować możliwość zamówienia siostrom, ciotkom
i pradziadkom. Jedna sztuka na głowę i od razu zwiększają się prawie dwukrotnie szanse dodatkowych
osób na zdobycie swojej kopii. Nie narzekam tutaj na ludzką uczciwość. To osobna kwestia. Dystrybutor,
jakim jest CDP, powinien zrobić wszytko, żeby towar luksusowy rozszedł się w jak najbardziej
uczciwy sposób. Z zadania się nie wywiązali i kropka.

> tego nie da sie zablokowac. jak ktos chce zamowic wiecej sztuk to to zrobi. zawsze. pretensje

> skieruj do ludzkiej uczciwosci.

Odpowiedź jak wyżej.



wiesz... pachnie mi tu troszeczkke dyktatura... bo ktos sobie tak umyslil to oni maja zaraz tak skakac? poza tym nie wiem czy jestes swiadomy, ale oplacone zamowienie to zawarta umowa kupna sprzedazy i anulacja takiego nie jest zbyt legalna gdy zainicjowana przez jedna strone bez wiedzy drugiej. jesli ktos cos teraz wprowadzi to nie odnosi sie to do juz zawartych umow - prawo nie dziala wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 14:21, Jcdx napisał:

wiesz... pachnie mi tu troszeczkke dyktatura... bo ktos sobie tak umyslil to oni maja zaraz
tak skakac? poza tym nie wiem czy jestes swiadomy, ale oplacone zamowienie to zawarta umowa
kupna sprzedazy i anulacja takiego nie jest zbyt legalna gdy zainicjowana przez jedna strone
bez wiedzy drugiej. jesli ktos cos teraz wprowadzi to nie odnosi sie to do juz zawartych umow
- prawo nie dziala wstecz.


O co ci chodzi? Czy ja każę im skakać? Coś teraz anulować? Coś zmieniać? Skąd ty takie wnioski wysnułeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 14:21, Jcdx napisał:

> > ciekawe jak chcialbys takie cos zablokowac. jak ktos chce kupic wiecej sztuk to zawsze

> moze
> > zalozyc sobie wiecej kont.
>
> Nie mówiłem o całkowitej blokadzie, ale o dodatkowym, mocnym ograniczeniu w rodzaju jednej

> sztuki na głowę. Nigdzie nie napisałem, że mają blokować możliwość zamówienia siostrom,
ciotkom
> i pradziadkom. Jedna sztuka na głowę i od razu zwiększają się prawie dwukrotnie szanse
dodatkowych
> osób na zdobycie swojej kopii. Nie narzekam tutaj na ludzką uczciwość. To osobna kwestia.
Dystrybutor,
> jakim jest CDP, powinien zrobić wszytko, żeby towar luksusowy rozszedł się w jak najbardziej

> uczciwy sposób. Z zadania się nie wywiązali i kropka.
>
> > tego nie da sie zablokowac. jak ktos chce zamowic wiecej sztuk to to zrobi. zawsze.
pretensje
>
> > skieruj do ludzkiej uczciwosci.
>
> Odpowiedź jak wyżej.


wiesz... pachnie mi tu troszeczkke dyktatura... bo ktos sobie tak umyslil to oni maja zaraz
tak skakac? poza tym nie wiem czy jestes swiadomy, ale oplacone zamowienie to zawarta umowa
kupna sprzedazy i anulacja takiego nie jest zbyt legalna gdy zainicjowana przez jedna strone
bez wiedzy drugiej. jesli ktos cos teraz wprowadzi to nie odnosi sie to do juz zawartych umow
- prawo nie dziala wstecz.


Wg prawa towar nienaruszony mozna zwrocic w ciagu 10 dni od nabycia, wiec dla firmy jest korzystniejsze anulowac zamowienie przed wysylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 11:16, lookazh napisał:

> ciekawe jak chcialbys takie cos zablokowac. jak ktos chce kupic wiecej sztuk to zawsze
moze
> zalozyc sobie wiecej kont.

Nie mówiłem o całkowitej blokadzie, ale o dodatkowym, mocnym ograniczeniu w rodzaju jednej
sztuki na głowę. Nigdzie nie napisałem, że mają blokować możliwość zamówienia siostrom, ciotkom
i pradziadkom. Jedna sztuka na głowę i od razu zwiększają się prawie dwukrotnie szanse dodatkowych
osób na zdobycie swojej kopii. Nie narzekam tutaj na ludzką uczciwość. To osobna kwestia. Dystrybutor,
jakim jest CDP, powinien zrobić wszytko, żeby towar luksusowy rozszedł się w jak najbardziej
uczciwy sposób. Z zadania się nie wywiązali i kropka.


O czym ty czlowieku mowisz, takie rzeczy to moze za komuny byly, dobro luksusowe? teraz jest demokracja, wolny rynek, nie musza nic ograniczac ludziom, to ze sciagneli 400 egzemplarzy i udostepnili max 2 kopie gry dla jednej osoby to jest uklon w strone fanow, bo mogli nic nie zalatwiac i byloby po problemie.

Bylo pare komentarzy ze ta gra jest droga, teraz znowu komentarz ze mieli ograniczyc sprzedaz, to sa absurdalne zarzuty. CDProjekt to dystrybutor a nie Bog, ma ograniczone mozliwosci i musi z czegos placic rachunki i pracownikom. Przydaloby sie podziekowac za checi wogole sprowadzenia EK dla nas.

A tak ogolnie rzecz mowiac, w polsce jest za duzo malkontentow, ktorym w jakiejkolwiek sytuacji cos zawsze bedzie niepasowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 16:49, kakao512 napisał:

Mam pytanie kiedy będą dostępne karty pre-paid do wowa???

Zamów sobie na wirtusie zanim będa to wieki mina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 16:39, Vordor napisał:

Mam pytanie czy będzie kiedś możliwości zamówienia osobno płyty z muzykom?


Nie, nie bedzie oddzielnych plyt z muzykĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak często wychodzą osobno sprzedawane soundtracki do wielu gier, więc nigdy nie wiadomo, tymbardziej, że niekoniecznie Blizzard może coś takiego sprzedawac. Tyle tylko, że jeśli już, to zdobycie jakiegokolwiek soundtracku z jakiejkolwiek gry w Polsce często graniczy z cudem (tudzież potrafi nieźle opróżnic portfel przy sprowadzaniu z dalekiej zagranicy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie raczej. Nie raz widzialem jak blue z Blizza odpowiadal, ze EK jest caloscia i nie bedzie zadnej reedycji, ani zaden z jej elementow nie bedzie sprzedawany oddzielnie.


BTW uprzedzam lojalnie, ze jak jutro status zamowienia mojej EK sie nie zmieni, to jade na Jagiellonska do CDP sie przykuc do bramy, albo gdzies. Panowie z CDP, zostaliscie oficjalnie ostrzezeni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 17:15, m1szer napisał:

BTW uprzedzam lojalnie, ze jak jutro status zamowienia mojej EK sie nie zmieni, to jade na
Jagiellonska do CDP sie przykuc do bramy, albo gdzies. Panowie z CDP, zostaliscie oficjalnie
ostrzezeni. :)

Wyjątkiem jest "art of World of Warcraft" - ten album jest cały czas dostępny choćby przez Empik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 16:15, LukasS napisał:

O czym ty czlowieku mowisz, takie rzeczy to moze za komuny byly, dobro luksusowe? teraz jest
demokracja, wolny rynek, nie musza nic ograniczac ludziom, to ze sciagneli 400 egzemplarzy
i udostepnili max 2 kopie gry dla jednej osoby to jest uklon w strone fanow, bo mogli nic nie
zalatwiac i byloby po problemie.


Czyli co, nie mam prawa krytykować, tylko mam ich po tyłkach całować?

Dnia 14.01.2007 o 16:15, LukasS napisał:

Bylo pare komentarzy ze ta gra jest droga, teraz znowu komentarz ze mieli ograniczyc sprzedaz,
to sa absurdalne zarzuty. CDProjekt to dystrybutor a nie Bog, ma ograniczone mozliwosci i musi
z czegos placic rachunki i pracownikom. Przydaloby sie podziekowac za checi wogole sprowadzenia
EK dla nas.


A co mają ograniczone możliwości, rachunki i pensje pracowników do ograniczenia do jednej sztuki na głowę? Głowa ci się chyba przegrzała i przestała logicznie wnioskować.

Dnia 14.01.2007 o 16:15, LukasS napisał:

A tak ogolnie rzecz mowiac, w polsce jest za duzo malkontentow, ktorym w jakiejkolwiek sytuacji
cos zawsze bedzie niepasowalo.


W Polsce, z dużej litery. W Polsce jest demokracja i wolność słowa, mogę krytykować i żądać konstruktywnej odpowiedzi na swoją krytykę. Nie zamkniesz mi ust przypisaniem do jakiegoś stereotypu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysoka izbo! Jest dobrze jak ktoś ma dobrze! I bardzo dobrze:))

Ale nerwowi nie którzy! Mi się udało co prawda zamówić EK ale wielka tragedia by się nie stała jakbym miał zwykłą TBC!:) Chyba się liczy przede wszystkim to, że chłopaki rozwijają nadal projekt pt WOW a nie osiadli na laurach! Chwała mi za dodatek i nowe pomysły! Swoją drogą jestem ciekaw co planują w przyszłości!?

Pozdrawiam wszystkich ze 8 milionowej społeczności WOW''a! CDProjekt również

Do zobaczenia w Outland''zie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować