Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2007 o 15:55, Super gość napisał:


> To fajnie. Krakersa?

Nie dziękuje. Ale przesadzili z ceną...


Nie gram.pl ustala te ceny... I ogolnie wcale nie uwazam zeby bylo przesadzone jak normalna edycja kosztuje 150zl... Blizzard ustala cene pod standardy swiatowe a to ze Polska jest biedna to juz inna sprawa :P Nadal 400sztuk rozeszlo sie odrazu wiec nie maja powodu zeby obnizac :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 17:49, Jcdx napisał:

no, ciekawe jak tam z wysylka.... napisane jest ze wysylka dzis a wciaz nie ma statusu wyslane.


Bo status nie uaktualnia sie w momencie wrzucenia przesylki na pake samochodu? :P
Nie zdziw sie jak jutro rano dostaniesz nr listu przewozowego. Ja tak mialem przy jednym zamowieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh...

Mieli wyslac 15... co z moim kochanym TBC? Ja przeciez bez tej gry nie wytrzymam... x)
A pomyslec ze w niektorych krajach dodatek do wowa jest juz dostepny, jednak nie mozna go uzyc przed 1 minuta nocy (czy nawet ranka) 16 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2007 o 18:02, Yarmol napisał:

Mieli wyslac 15... co z moim kochanym TBC? Ja przeciez bez tej gry nie wytrzymam... x)


A skad wiesz, ze Ci nie wyslali? Juz jest 16?

Dnia 15.01.2007 o 18:02, Yarmol napisał:

A pomyslec ze w niektorych krajach dodatek do wowa jest juz dostepny, jednak nie mozna go uzyc
przed 1 minuta nocy (czy nawet ranka) 16 stycznia.


Mozna o 00:01 16 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 16:55, LukasS napisał:

Wchodzilem raz na pare dni na gram.pl tak z nudow, akurat w ten dzien (pierwszy jak sie pojawila
EK) wszedlem i pisalo naklad wyczerpany, wszedlem z glupoty na moje zamowienie i zobaczylem
link do zmiany zamowienia :) i tak mi sie udalo.


To masz farta, bo ja tak próbowałem i mi NIE wyszło, a może ja miałem pecha :S :P

P.S m1szer plz nie odpisuj na mojego posta i nie spamuj ok?! dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2007 o 18:47, Green Phoenix napisał:

P.S m1szer plz nie odpisuj na mojego posta i nie spamuj ok?! dzieki


Masz jakis problem? Chcesz o tym porozmawiac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Masterlink, w obsłudze mi powiedzieli, że oni wpiszą przesyłki do systemu dziś do około 22, a rozsyłka będzie 16 stycznia (CDP wysyła 15 do Masterlink, a oni po wpisaniu do ssytemu wysyłają następnego dnia roboczego, czytaj- 16). Jak ktoś jest ciekawy, można wyznaczyć 4-ro godzinne "okienko" w którym mają dostarczyć paczkę.

Mam nadzieję, że pomogłem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 19:02, m1szer napisał:

Masz jakis problem? Chcesz o tym porozmawiac? :)


Tak, ale napewno nie z tobą, bo ty lubisz sobie pogadać/popisać a ja twoim przyjacielem nie chcem być oO :)

Pytanie do CDP, jak będzie wyglądała sytuacja PO tym tygodniu np. jeśli wróci kilka może kilkanaście ''paczek sporwotem'' w jakim czasie będzie oznajmione JEŻELI wogule będzie o tym że można będzie wykupić te powrotne EK które jakimś trafem nie zeszły? Bo chyba więcej niż te 400 nie będziecie mieli sie ma rozumieć ? Chciałbym wiedzieć za czasu żeby sie przyłożyć do ''specjalnego'' czasu odwiedzania gram.pl jeśli będzie takowa akcja :> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 19:05, HellShell napisał:

4-ro godzinne "okienko" w którym mają dostarczyć paczkę.


Jak? :>
I mam nadzieje ze faktycznie dzisiaj chocby o polnocy ale zobacze ze moja paczka zostala wyslana bo inaczej bedzie nie wesolo :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 19:21, Centauri napisał:

> 4-ro godzinne "okienko" w którym mają dostarczyć paczkę.

Jak? :>
I mam nadzieje ze faktycznie dzisiaj chocby o polnocy ale zobacze ze moja paczka zostala wyslana
bo inaczej bedzie nie wesolo :s



O ile dobrze zrozumiałem to przez www bądź email. Wpisanie do systemu- dziś, o 22 sprawdź swój numer przesyłki na stronie masterlink :). A wysyłka pewnie jutro. O północy raczej jeździć nie będą:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No u mnie niestety na ta godzine jest w dalszym ciagu:

"zamówienie nr XXXXXXX: złożone Pt, 06.10.2006, zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane 15 stycznia 2007)"

Albo wyslali i nie zaktualizowali statusu, albo poprostu nie wyslali. :(
Z ciekawosci i z nudow przejde sie dzis pod Dark Portal kolo 24 zobaczyc ilu ludzi sie kreci :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 19:26, HellShell napisał:

O ile dobrze zrozumiałem to przez www bądź email. Wpisanie do systemu- dziś, o 22 sprawdź swój
numer przesyłki na stronie masterlink :). A wysyłka pewnie jutro. O północy raczej jeździć
nie będą:).


Niestety nie mam kodu przesylki wiec ciezko, a przesylki o 17 - 18 zazwyczaj (te ktore maja dotrzec na nastepny dzien do odbiorcy) zostaja przewiezione do odpowiednich magazynow glownych z oddzialow lokalnych i pozniej stamtad leca do oddzialow lokalnych i dalej do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 19:36, Atukam72 napisał:

wszystko ok tylko cena, już lepiej se kupić joypada i se grać w jakąś strzelaninke i jeszcze
będzie trochę kasy.



To sobie graj :> Nie musisz kupowac EK i masz wtedy 150zl taniej... Ale jakby jedyna opcja byla gra za nawet 500zl to i tak bym zaplacil ;s Jak dla mnie wszystkie gry sa nudne od kiedy gram w WoWa :P A przynajmniej nie sa fjane na dluzej niz miesiac grania :P Jedynie Dota mi sie podoba ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 15 stycznia 2007

Przewidywana data dostawy: 16 stycznia 2007 - 17 stycznia 2007" czyli wysłali - mam też numer przewozowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 20:28, donaan napisał:

Zostanie wysłane 15 :P kurde dlaczego zawsze ja !

Spokojnie - nie wszystko zostało dzisiaj wprowadzone do systemu, ale wszystko zostało wysłane. Możliwe, że status zmieni się już po dostarczeniu przesyłki. CDP tłumaczy to przy każdej premierze aż do znudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz czekać aż mlink zaktualizuje stronę z przesyłkami. Myślę że po nocy to mogą jeździć między swoimi sortowniami, to może nad ranem paczka dojdzie do Gliwic :) W przypadku podstawki WoWa, kurier pojawił się koło 9 rano (kiedy nie było mnie w domu), jednak tym razem, mam nadzieję że dotrze rano.

Szkoda tylko że nie da rady się wbić o północy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować