Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

A jak myślicie, warto wysłać to wszystko, żeby dostać te zwierzaczki? Czy one w ogóle coś potrafią, czy będą tylko za nami łazić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 09:35, Inuki napisał:

A jak myślicie, warto wysłać to wszystko, żeby dostać te zwierzaczki? Czy one w ogóle coś potrafią,
czy będą tylko za nami łazić?


Zasadniczo to będą za Tobą tylko łazić - ale jest to jedyny wyznacznik pokazujący w grze że jesteś posiadaczem edycji kolecjonerskiej :) Myślę że warto się trochę pomęczyć z tym (ten murlok to fajny bonus, zwłaszcza dla kogoś kto nie ma dotąd ani Murkiego ani Gurkiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 09:35, Inuki napisał:

A jak myślicie, warto wysłać to wszystko, żeby dostać te zwierzaczki? Czy one w ogóle coś potrafią,
czy będą tylko za nami łazić?


Tylko lazic. Czy warto to zalezy od Ciebie, czy jaraja Cie takie rzeczy :).

Aha co do tej nieszczesnej kartki to sorry Cymciak, ale jeszcze kawy nie pilem.
Kartka oczywiscie nie jest w srodku tylko z tylu pudelka, pod folia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 09:43, Cymciak napisał:

Na całe szczęście zamiast kodu można dołączyć dokładną fotokopię dowodu zakupu.


Myslisz, ze po polsku zakumaja? :P Ja tam juz im wysle ten kod, trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 09:44, m1szer napisał:

> Na całe szczęście zamiast kodu można dołączyć dokładną fotokopię dowodu zakupu.

Myslisz, ze po polsku zakumaja? :P Ja tam juz im wysle ten kod, trudno.

W sumie CDP jest oficjalnym dystrybutorem na Polskę:) Zobaczymy jak to będzie wyglądało :) Ale te 10zł za polecony do Francji nijak się ma do 2 dni abonamentu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 09:44, m1szer napisał:

> Na całe szczęście zamiast kodu można dołączyć dokładną fotokopię dowodu zakupu.

Myslisz, ze po polsku zakumaja? :P Ja tam juz im wysle ten kod, trudno.


Ale przecież na tym dowodzie będzie pisało, że kupiono EK. Chyba Blizzard taki ciemny nie jest? Napisałem do CDP pytanie, czy Blizzard zaakceptuje ich dowodu zakupu, czy lepiej wysłać ten kod. Zobaczymy co odpiszą (może się na forum wypowiedzą?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

qrde a nie można by im było tego e-mailem wysłać do Francji ? ;| ............. imho prościej i taniej :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odebralem pudlo :D

Ta karta, z ktorej mamy wyciac kod kreskowy jest na zewnatrz pudelka, ale pod folia.
I to faktycznie luzna karta A4 ze zdjeciem zawartosci. W dolnej czesci mamy te same dane co sa zazwyczaj na oryginalnych pudelkach z gier, wymagania sprzetowe itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pięknie ... zabrakło egzemplarzy ;|
Ciekawe kiedy dostane TBC ... pewnie jak wszyscy będa juz na 70 lvlach >.<

ehh czemu ja zawsze muszę mieć pecha ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 09:52, k13 napisał:

qrde a nie można by im było tego e-mailem wysłać do Francji ? ;| ............. imho prościej
i taniej :>.

Ale Ci nie uwierzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 10:01, Ashen napisał:

Wlasnie odebralem pudlo :D


Dawaj, cykaj fotke bo ja nie wiem kiedy moje przyjdzie i chce zobaczyc real foo :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest lepsze zdjecie.
Akurat karcianka najmniej sie interesuje, myslalem, ze to beda jakies trzy losowe rare karty, a nie takie same do kazdego zestawu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość od gram.pl :

Z przykrością informujemy, że Twoje zamówienie "World of WarCraft: The Burning Crusade" nie zostanie dostarczone w dniu jutrzejszym.
Powodem opóźnienia, jest mniejsza niż zagwarantowana liczba egzemplarzy gry dostarczonych nam przez zachodniego wydawcę (Vivendi Universal). Sytuacja ta jest dla nas szczególnie trudna, gdyż wynikła niespodziewanie, praktycznie już w trakcie przygotowań do wysyłki. W imieniu wydawcy i sklepu gram.pl bardzo gorąco przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Zamówienie zostanie zrealizowane, gdy tylko otrzymamy zamówione egzemplarze gry, a o terminie dostawy poinformujemy najszybciej jak to będzie możliwe.


Why God ?!? Why ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 10:54, zorawek napisał:

Wiadomość od gram.pl :
> Zamówienie zostanie zrealizowane, gdy tylko otrzymamy zamówione egzemplarze gry, a o terminie
dostawy poinformujemy najszybciej jak to będzie możliwe.

Dnia 16.01.2007 o 10:54, zorawek napisał:

Why God ?!? Why ?!?


Dostałem taki sam.Dodam jeszcze,że w jednym zamówieniu miałem 3 zwykłe i 1 EK.Jak ja się teraz wytłumaczę znajomym.Wziąłem na siebież,eby zapłacić tylko raz za wysyłkę.
Może wejdzie tu ktoś z CDP i powie co z moją EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować