Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska The Burning Crusade w sklepie gram.pl!

643 postów w tym temacie

Dnia 16.01.2007 o 10:54, zorawek napisał:

Zamówienie zostanie zrealizowane, gdy tylko otrzymamy zamówione egzemplarze gry, a o terminie
dostawy poinformujemy najszybciej jak to będzie możliwe.


Why God ?!? Why ?!?

Szczere wyrazy współczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co dziwne status paczki zmieniał się tak:

oczekiwanie -> pakowanie, planowana wysyłka 15 stycznia -> planowana wysyłka 15 stycznia -> zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne

tak jakby paczka została już zapakowana, a dopiero później anulowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem jednym z was ktorzy nie dostana paczki z w/w wzgledow ale mam do was pytanie, czy w jakikolwiek sposob poprawialiscie wasze zamowienia?
Podejrzewam Gram.pl o slabiutki system zamowien. Czemu?
1. zamowilem wczesniej od moich znajomych oni dostali - ja nie
2. Dokonalem zmiany zamowienia gdyz podczas zamowienia wkradly sie tam pozycje ktorych wogole nie "klikalem" a wiec prawdopodobnie zostalem usuniety z kolejki i wsadzony po "poprawce" na jej koniec.
3. Status zmienial mi sie w ten sam sposob jak Zorawkowi...
ergo:
- maja skopany system zamowien i mieli wiecej zamowien jak sztuk EK a zwalanie winy na vivendi jest zwykla sciema.
- nie ma zadnego u nich nadzoru....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja się pochwale ze mam już swoją TBC EK w domu. Zadzwoniłem do siedziby Masterlink w moim mieście i dostałem nr tel do kuriera który wiózł już moją przesyłkę.
Do zobaczenia w Outland
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 11:58, Okamar napisał:

jestem jednym z was ktorzy nie dostana paczki z w/w wzgledow ale mam do was pytanie, czy w
jakikolwiek sposob poprawialiscie wasze zamowienia?
Podejrzewam Gram.pl o slabiutki system zamowien. Czemu?
1. zamowilem wczesniej od moich znajomych oni dostali - ja nie
2. Dokonalem zmiany zamowienia gdyz podczas zamowienia wkradly sie tam pozycje ktorych wogole
nie "klikalem" a wiec prawdopodobnie zostalem usuniety z kolejki i wsadzony po "poprawce" na
jej koniec.
3. Status zmienial mi sie w ten sam sposob jak Zorawkowi...
ergo:
- maja skopany system zamowien i mieli wiecej zamowien jak sztuk EK a zwalanie winy na vivendi
jest zwykla sciema.
- nie ma zadnego u nich nadzoru....

Znajomy zamówił EK dzień później niż ja i dostanie.Ja połączyłem EK i zwykłe ,ale nic nie poprawiałem w zamówieniu i nie dostanę.
System zamówień napewno im nawalił skoro pozwolił zamówić więcej niż posiadają.
Mogłem zamówić na allegro ,były w swoim czasie po 140,- , a teraz sami zobaczcie co się dzieje.
Mam wielki żal do CDP i żadne przeprosiny tu nic nie dadzą, skoro 4 osoby sobie nie pograją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>No i jak zwykle ściema, mieli wysyłać 15.01 bo taką notkę miałem na zamówieniu, a teraz jak gdyby nigdy nic >przemianowali to na 16.01.

>Ostatni mój zakup na gram.pl. Zero odzewu na pytania, jedna wielka porażka ten kontakt@gram.pl.

>Jakby nie mogli się wcześniej przygotować, ale taka jest już ta Polska...

To napisałem w gram.pl ale na innej stronie, teraz czytam to co chłopaki piszecie i też nie wiem czy zaraz przypadkiem nie dostanę maila, że nie mają, albo, że nawet to 16.01 zniknie...

Jezus Maria co za kraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie (po dwóch godzinach) udało mi się dodzwonić do BOK-u tylko po to żeby dowiedzieć się że TBC nie ma - wersja zwykła będzie w lutym, kolekcjonerskiej już nie będzie - jak mi się nie podoba to żebym spadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to zrobić , ale przydało by się aby ktoś ze sklepu gram.pl , lub ktoś kompetentny wszedł na tą stronę i napisał coś więcej niż ten suchy i standartowy mail , który od nich dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Punktualnie o godzinie 10.00 do drzwi zadzwonił kurier i przekazał mi upragnione pudełko WoW Burning Crusade Collector''s Edition!
Firma punktualnie wywiazała się z zobowiązania!!!
List do Francji zaraz nadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że CDProjekt nie dopilnował żeby każdy kto zamówił EK TBC dostał tak jak obiecywał! Ja mam zaznaczone wyjście z magazynu na 16STY na 16godzine!!!! Jedni dostali inni nie! Trochę plamę daliście Panowie! A jeżeli w odpowiedzi dostane, że to zależne już od Masterlinka! To zmieńcie na inna firmę kurierską! Po to się na Was odbija a nie na kurierach, którzy i tak mają wszystko w pompce!

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


MAAAM!!!! Cofam to co powiedziałem!!!! Właśnie kurier przyszedł i wręczył mi paczkę@@@@@ A Ja jeszcze w pracy@@@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 17:49, Tuddrussel napisał:

> Ech, 300zł, nie mogliście chociaż dorzucić dostawy za free? :) I czemu nie można użyć
wPLN?
> Są jakieś wPLNy w pudełku?

- przesylka (kurier) jest przeciez za wPLNy,
- tak, beda wPLny za rejestracje gry,



A gdzie jest karta rejestracyjna? W moim pudełku EK nie ma jej :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 13:14, Inuki napisał:

A czy ten murlok, to ten sam, którego dostawało się za udział w BlizzConie?

Na bLizzConie był Murky, z konkursów był Gurky, a ten to Lurky. Różnią się kolorystyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 13:12, KrzysiekP napisał:


A gdzie jest karta rejestracyjna? W moim pudełku EK nie ma jej :\

I obawiam się,że nikt nie będzie miał.CDP nie jest wydawcą tylko dystrybutorem i nie będą otwierać każdego pudełka.Chyba ,że chodzi ci o kartę wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować