Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

2005 bez wzrostu dla gier?

44 postów w tym temacie

hehehe mówimy o smuglerach czy o "upadającuch grach" czy jaqos taq:P Mi sie zdaje, że one jaq mają upadać tonapewno nieupadną taq szybqo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsole musza wprowadzic klawiature i myszke zeby konkurowac w RTS i FPP z PC, a to wlasnie te gatunki gier sa jednymi z najpopularniejszych przez neta (nieliczac MMORPG). Jedyna inna mozliwosc to wprowadzenie czegos innego od pada (np. pilota ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 16:06, Gofer31 napisał:

No coz... piractwo sie szerzy... Ale nawet jesli chodzi o piractwo... to rzeczywiscie dziwne bo bardzo duzo swietnych gier
w tym roku wyszlo co nie?

może gracze w końcu zmądrzeli i czekają aż taka czy inna gra w taniej seri wyjdzie (jesli jest naprawde dobra nic przez ten czas nie straci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten Smugller to pewnie kolejny antyfan CDA . Podpisuje sie Smugller a jak ktos spyta czy to ten Smuggler to wali teksta "I NIE ŻYCZĘ SOBIE BY MNIE Z NIM PORÓWNYWANO". Nowy sposób na zamanifestowanie odrazy to tego ochydnego, okropnego, żle wychowanego Smugllera, o przepraszam chodzilo oczywiscie o Smugglera ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu temat klawiatury i myszki... ostatniego bastionu obrony grających na PC ;) LOL

Rynek PC umiera bo na Xbox360 który ma dwa dni wszyło mniej więcej tyle samo "dużych" gier co na PC w ciągu dwóch ostatnich lat. No może troszke przesadziłem, ale niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 17:13, J.a.k napisał:

Znowu temat klawiatury i myszki... ostatniego bastionu obrony grających na PC ;) LOL

Rynek PC umiera bo na Xbox360 który
ma dwa dni wszyło mniej więcej tyle samo "dużych" gier co na PC w ciągu dwóch ostatnich lat. No może troszke przesadziłem,
ale niewiele.

a co ci przeszkadza na czym grają inni? ja np uważam że trzeba dobrać sprzęt do preferowanych gatunków gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 15:56, Ciechan napisał:

> > Nie, to nie ten Smugller. A jeśli umiesz uważnie czytać to zobaczysz różnicę między Smugller a Smuggler. I NIE
ŻYCZĘ
> SOBIE BY MNIE Z NIM PORÓWNYWANO.

Sam "wymyśliłeś" ksywę, od lat kojarzoną z jednym Człowiekiem, TWzaNM! (Tak
Wspaniałym, że aż Nie Mogę! Trafie do CDA? :P), a teraz jeszcze chcesz, żeby cie z Nim nie porównywano? ;/

>Ja też jestem jego fanem i mogę mieć taką ksywę jaka mi się podoba. To nie jest jego ksywa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładne bzdury tu momentami padły, ale nie chcę mi się wyszukiwać ;). Powiem tylko słówko co do klawierki i myszki: a to do konsol takowych nie ma? Aha, dobrze wiedzieć ;p. Teraz tylko czekać aż będzie ich większa możliwość zastosowania w grach i już (chociaż w takie FPSy NAPRAWDĘ da się nieźle grać na padzie). Zresztą, praktycznie wszędzie poza Polską (jak zawsze jesteśmy inni), to konsole są do gier, a PCty do pracy (wyjątkiem są jeszcze MMORPGi, np. WoW). No ale magiczne obniżanie ceny gier na PC u nas robi swoje (na świecie te kosztują tyle samo co konsolowe). Ciekawe jak to będzie, jak nowa generacja zadomowi się na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 18:41, Smugller napisał:

Ja też jestem jego fanem i mogę mieć taką ksywę jaka mi się podoba.


Oczywiście, że możesz. Tylko, że swoją ksywą wporwadzasz niemałe zamieszanie na forum. Ksywka fana Smg''a powinna wyglądać "Fan_Smugglera" itp. Piszesz, że nie chcesz, żeby was porównywano, ale jak można nie Cie nie porównywać, jak masz prawie identyczny login?

Dnia 23.11.2005 o 18:41, Smugller napisał:

To nie jest jego ksywa i tyle.


Moją nie jest "Ciechan", tylko "Fikata Małpa Bz Bz". Otóż poinfromuje Cię,ze ksywa Smuggler jest jego ksywą. Używa jej od stu-klikunastu nr CD-Action czyli przez prawie 10 lat, więc siłą rzeczy już się utarło, że Smuggler to odpowiadacz na listy w CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak,mentalnośc polaków nigdy sie nie zmieni szczególnie jesli mówimy o rynku gier(!) na konsolach i komputerach w Polsce.
Czy ta sytuacja nie wydaje sie wam wiekszosci kuriozalna? Posiadam konsole (PS2 i PSP) jak i równiez peceta i moim zdaniem argumenty jednych i drugich staja sie coraz bardziej beznadziejen,nieprzemyslane,i głupie(choc mimo ze konsolowych graczy tez sa włąsnei takie to trzymam ich strone ,czyli strne słuszna i prawdziwa).
Bo jak reagowac na komentarze w stylu" na pc jest wieksze zróznicowanie gier niz na konsolach czy na konsolach palnuje parwdziwa śmieciowa gadzetomania jak eye toy,i inne maty do tanczenia".Nie chce absolutnie przyciagac tutaj zadnych statystk ,liczb,
i innych pierduł ktore i tak niegdy nie przkonaja potencjalnego gracza obaracajacego sie w swiecie gier na oba rozniace sie diametralnie od siebei systemy ale prawda jest taka ze pecety i ch profesja growa się konczy i to już od dawna. Stagnacja nie trwa już rok czy 2 ale niemal od poczatku powstania playstation. I non stop panują dyskusje,kłutnie,wrzawy na temat sprzetu który jest lepszy. Pisze się ze komp słuzy głownie do pracy a pobaczna przyjemnoscia jest rozrywka czyli gry,muza,filmy itd. (świeta prawda). Natomisat profesja konsoli sa gry i tak zawsze będzie. Kłotnie już dawno zostały zastąpione bezmózgowiem i niezdolnoscią przyznania się do wyzszosci konsol(tylko co do gier).Wynika to rówzniez z faktu nieznajomosci tematu ,poniewaz sadze iż generalnie gracze powinni jako tako interesowac się,mieć wgląd w rynek konsolowy i komputerowy gier. Dopioero wtedy można zaczac dysputy o wyzszosci,a nie podsysac tylko klotnie kolejnymi statystykami i danymi.
Pecetowcy nie powinni przedstawiac argumentów o setkach przeróznych mozliwosci swojego „wypaisonego kompa” który ma 4 gigowy procesor i 2 giga ramu,i pozostałe funkcje które sa zbedne w grach . Na koniec napomkne jeszcze ,czy pecetowcy tak naprawde mają jakies wyscigi(nie liczyc need for speeda i colina),bijatyki,rpg(tego akurat jest zapewne duzo ale bazujace na niestartym wiecznie systemie hack and slasch no,i dodawaniem nowych statystyk), gry sportowe,fpp(tak, tak niestety ten gatunek pokazuje wam od dawan srodkowy palec a mysz i klawiatura stanowi na konsolach najmniejszy problem do zakupu) gry przygodowe,strzelaniny tpp,taktyczne,horrory,platformówki... Odpowiedz brzmi oczywiście nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 20:13, Oddy napisał:

A jednak,mentalnośc polaków nigdy sie nie zmieni szczególnie jesli mówimy o rynku gier(!) na konsolach i komputerach w
Polsce.
Czy ta sytuacja nie wydaje sie wam wiekszosci kuriozalna? Posiadam konsole (PS2 i PSP) jak i równiez peceta i moim
zdaniem argumenty jednych i drugich staja sie coraz bardziej beznadziejen,nieprzemyslane,i głupie(choc mimo ze konsolowych
graczy tez sa włąsnei takie to trzymam ich strone ,czyli strne słuszna i prawdziwa).
Bo jak reagowac na komentarze w stylu"
na pc jest wieksze zróznicowanie gier niz na konsolach czy na konsolach palnuje parwdziwa śmieciowa gadzetomania jak eye
toy,i inne maty do tanczenia".Nie chce absolutnie przyciagac tutaj zadnych statystk ,liczb,
i innych pierduł ktore i tak
niegdy nie przkonaja potencjalnego gracza obaracajacego sie w swiecie gier na oba rozniace sie diametralnie od siebei systemy
ale prawda jest taka ze pecety i ch profesja growa się konczy i to już od dawna. Stagnacja nie trwa już rok czy 2 ale niemal
od poczatku powstania playstation. I non stop panują dyskusje,kłutnie,wrzawy na temat sprzetu który jest lepszy. Pisze
się ze komp słuzy głownie do pracy a pobaczna przyjemnoscia jest rozrywka czyli gry,muza,filmy itd. (świeta prawda). Natomisat
profesja konsoli sa gry i tak zawsze będzie. Kłotnie już dawno zostały zastąpione bezmózgowiem i niezdolnoscią przyznania
się do wyzszosci konsol(tylko co do gier).Wynika to rówzniez z faktu nieznajomosci tematu ,poniewaz sadze iż generalnie
gracze powinni jako tako interesowac się,mieć wgląd w rynek konsolowy i komputerowy gier. Dopioero wtedy można zaczac dysputy
o wyzszosci,a nie podsysac tylko klotnie kolejnymi statystykami i danymi.
Pecetowcy nie powinni przedstawiac argumentów
o setkach przeróznych mozliwosci swojego „wypaisonego kompa” który ma 4 gigowy procesor i 2 giga ramu,i pozostałe
funkcje które sa zbedne w grach . Na koniec napomkne jeszcze ,czy pecetowcy tak naprawde mają jakies wyscigi(nie liczyc
need for speeda i colina),bijatyki,rpg(tego akurat jest zapewne duzo ale bazujace na niestartym wiecznie systemie hack
and slasch no,i dodawaniem nowych statystyk), gry sportowe,fpp(tak, tak niestety ten gatunek pokazuje wam od dawan srodkowy
palec a mysz i klawiatura stanowi na konsolach najmniejszy problem do zakupu) gry przygodowe,strzelaniny tpp,taktyczne,horrory,platformówki...
Odpowiedz brzmi oczywiście nie.



Z Twojego posta wynika ze na PC''eta nie ma zadnych gier:] RPG - hack ''n slash to widac ze malo widziales rpgow na PC :P Na PC''ta najwiecej jest FPP, RTS''ow i RPG''ow i ta tendencja na pewno sie utrzyma.

Wkurza mnie jedynie gadanie glupot ze PCtowy rynek umiera i niedlugo nei bedzie gier na blaszaki (atk mozna wnioskowac z Waszych postow), a gry beda zawsze. Gdyby wiekszosc firm sie przezucila na konsole to wtedy by inne zaobaczyly szanse na podboj rynku kompow bo konsolowy by sie stal przesycony i wtedy nawet takie Konami by sobei pomyslalo - dobra tu juz nie zarobimy teraz robimy tylko na blaszaki gry. I tak to sie bedzie toczyc bo zawsze beda ludzie ktorzy beda kupowali gry na kompy.

Zreszta problem jest taki ze komputer sluzy do wielu rzeczy poza graniem a wielu osob moze nie stac na kupowanie konsoli ktora sluzy jedynie do grania (mowie tu glownie o dzieciakach ktorych rodzice nei wyrzuca $$$ na maszynke do gier bo moga za ta sama kase kupic kompa i miec z tego dodatkowe korzysci). Pomimo ze konsole oferuja obecnie coraz wiecej funkcji porownywalnych do pecetow to jednak na razie pozostaje kilkadziesiat lat w tyle pod tym wzgledem. A z tego co mi sie obilo o uszy to chyba nawet Revolution ma nie miec polaczenia do netu (ale tego nie jestem pewien).

Rowniez w interesie samych producentow sprzetu i gier jest utrzymanie growego rynku pecetow, ktory oferuje duzo wiecej mozliwosci niz konsolowy. Producenci hardwaru moga sie przescigac w tworzeniu coraz bardziej zaawansowanych ukladow, a gry na pieca beda je wykorzystywac. A same konsole potem korzystaja z tego hardwaru co na peceta zostal wymyslony i gruntownie przetestowany.

Mowienie wiec ze rynek pecetowy sie konczy to tak jak mowienie ze w 2000r mial byc koniec swiata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"rpg(tego akurat jest zapewne duzo ale bazujace na niestartym wiecznie systemie hack and slasch no,i dodawaniem nowych statystyk), gry sportowe,fpp(tak, tak niestety ten gatunek pokazuje wam od dawan srodkowy palec"

Spadłem z krzesła jak to przeczytałem :D Jak można pisac takie farmazony. Na konsolach się nie znam dlatego się nie wypowiadałem ale akurat w grach na PC sie troszeczke orientuje. Jasne nie ma żadnych gier na peceta godnych uwagi. Wszyscy grają w sapera i pasjansa bo nie ma RPG , nie ma FPP nie ma nic :P Kurde fajne te konsole wszystko na nie jest a na PC nic, lipa ;) <sarkazm off> Dziękuje za uwage :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestańcie się kłucić co jest lepsze konsola czy PC... bo wiadomo że konsole :] Nie mogłem się powstrzymać.

Zamiast rzucać jakimiś statystykami dam przykład z życia:
Mam kolegę który twierdzi że PC roks, konsole to syf... i gra tylko w Diablo 2 już od kilku lat bo nic mu się nie podoba!!! I jak ja mam wierzyć jego słowom?!

PS Guild Wars i WoW rox. Ale pewnie cudownie by się było rozwalić na kanapie przed wielkim TV i posiekać padem w jakiegoś MMORPG''a :D

PS2 Mi chodzi w moich wywodach tylko o to byście PCtowcy, jeśli szukacie nowych gier które was wciągną, wyzbyli się przyzwyczajeń i uprzedzeń i spróbowali zagrać na konsoli. Jak się nie spodoba nic nie stracicie, a ile możecie zyskać! ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż tak to już jest, że gry teraz już nie wychodzą tak rewolucyjne, bo co tu kryć większość rozwiązań już wykorzystano. Już dawno minęły czasy, gdy wiele gier miało nowatorskie rozwiązania. Teraz coraz trudniej zaskoczyć czymś graczy. Na szczęście wciąż wychodzą perełki, na które warto wydać kasę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech jak się czyta ten topic to się dochodzi do wniosku, że jednak fanboye CDA są czasami gorsi od fanboyów CDP... "nie kupie gry dopóki jej nie zrecenzuja w CDA, blabla", tylko czekać aż w rybryce "listów", pojawią się min. prośby o zrecenzowanie dziewczyny, czy aby napewno dobrze ktoś wybrał...

Co do rynku PC, to on umiera już kilka lat, a mimo to agoni nie widzę :). Rynek PC nie umrze, z kilku powodów. Koszt produkcji gry na PC jest o wiele mniejszy niż na konsole, co daje np. dużą szansę na zabłyśnięcie małym developerom, którzy nawet nie mogliby wydać jednej gry. Inna sprawa, że zwiastunem tego, że rynek PC trzyma się dobrze, to ciągłe rozwijanie się sprzętu. No chyba, że ktoś twierdzi, że nVidia, ATi, Creative, Intel i AMD wydają grube miliony na tworzenie podzespołów pod graczy i swe reklamy w grach tylko po to by promować upadającą platformę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J.a.k -> Statystykę opierającą się na jednym z twoich kumpli, możesz sobie wsadzić już nie powiem gdzie. Zapewne znajdziesz jakiegoś amatora konsol, który też ciupa w jeden tytuł od kilku lat, bo nic nowego mu się nie podoba. I tak mam konsole (N64, GBA i PSP) i łącznie mam na 6 gier... PSP jest ciekawe, ale mimo to wolę pograć na PC.

Oddy -> Jak już wcześniej napisałem, też posiadam PSP i to co wygadujesz na temat "konsole są tylko do grania" to:
a) maksymalna głupota
albo
b) maksymalna niewiedza
A teraz tak... Weź swego PSP do rączki, włącz go i poszperaj po głównym menu. Pewnie zaniemówisz, bo tak, tak! Możesz na tej konsolce odtwarzać filmy, muzykę i przeglądac grafikę i internet! Cóż to za wspaniała nowina! Już od dawien dawna wiadomo, że konsole zmierzają w kierunku PC, pod względem wszechstronności, bo niby jak wytłumaczyć próbe odpalenia na PSP Windows 95 (pomyślną) i Linuxa na PS2 (też pomyślną)? Koło się zapętli niedługo. Gry na konsole są coraz mniej dopracowywane pod względem technicznym (czym przykładem jest np. Bournout Legends na PSP, gdzie czasami gra ostro zwalnia), a dzięki możliwości ściągania min. trailerów przez takie systemy jak Xbox Live! i chęci większego zysku, by pokryć koszty produkcji, to fani konsol mogą niedługo się spodziewać nowego działu w Xbox Live!, który będzie niósł piękną nazwe "Patch Your Game Now!" (czy jakoś tak :) ).

No i jeszcze jedna sprawa. Jeśli PC umierają, to czemu coraz częściej firmy konsolowe postanawiają przenieść swoje hity na PC? (np. Konami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 20:13, Oddy napisał:

A jednak,mentalnośc polaków nigdy sie nie zmieni szczególnie jesli mówimy o rynku gier(!) na konsolach i komputerach w
Polsce.
Czy ta sytuacja nie wydaje sie wam wiekszosci kuriozalna? Posiadam konsole (PS2 i PSP) jak i równiez peceta i moim
zdaniem argumenty jednych i drugich staja sie coraz bardziej beznadziejen,nieprzemyslane,i głupie(choc mimo ze konsolowych
graczy tez sa włąsnei takie to trzymam ich strone ,czyli strne słuszna i prawdziwa).


Hmmmmmm, kocham takie teksty. Po prostu uwielbiam. Halo, żyjemy w prawdziwym świecie, w którym nie ma czegoś takiego jak jedyna słuszna i prawdziwa strona. Tzn. według danego człowieka to jego strona jest zawsze słuszna i prawdziwa.

Dnia 23.11.2005 o 20:13, Oddy napisał:

Bo jak reagowac na komentarze w stylu"
na pc jest wieksze zróznicowanie gier niz na konsolach czy na konsolach palnuje parwdziwa śmieciowa gadzetomania jak eye
toy,i inne maty do tanczenia".


Cóż, Eye Toy może i jest fajny, ale pełnoprawny kontroler(?) do gier to raczej nie jest i nie bedzie, przynajmniej do czasu, w którym wyjdą normalne gry, które z niego skorzystaja. Mycie okien itp. to minigierki, a nie normalne produkcje.

>Nie chce absolutnie przyciagac tutaj zadnych statystk ,liczb,

Dnia 23.11.2005 o 20:13, Oddy napisał:

i innych pierduł ktore i tak
niegdy nie przkonaja potencjalnego gracza obaracajacego sie w swiecie gier na oba rozniace sie diametralnie od siebei systemy
ale prawda jest taka ze pecety i ch profesja growa się konczy i to już od dawna. Stagnacja nie trwa już rok czy 2 ale niemal
od poczatku powstania playstation.


Którego Playstation? Tego pierwszego? Nooooo, to niezłe, bo wynika z tego, że ten rynek "kończy" się już 10 lat i jakoś nie zamierza się skończyć. No i skoro od 10 lat jest stagnacja to chyba te 10 lat przespałeś.

Dnia 23.11.2005 o 20:13, Oddy napisał:

I non stop panują dyskusje,kłutnie,wrzawy na temat sprzetu który jest lepszy. Pisze
się ze komp słuzy głownie do pracy a pobaczna przyjemnoscia jest rozrywka czyli gry,muza,filmy itd. (świeta prawda). Natomisat
profesja konsoli sa gry i tak zawsze będzie. Kłotnie już dawno zostały zastąpione bezmózgowiem i niezdolnoscią przyznania
się do wyzszosci konsol(tylko co do gier).


Znowu jedyna słuszna prawda. Wiesz, w latach 30 jak Hitler dorwał władzę w swoje łapki to też wmówił milionom Niemców, że są nadludźmi, półbogami i w ogóle powinni rządzić światem i to jedyna słuszna prawda. Więcej, przebrał własnych żolnierzy w polskie mundury, zaatakowal własną radiostację i potem powiedział, ze to Polska ich napadła i oni tylko sie bronią. I dla Niemców to była prawda. I wiadomo, jak się skończyło.

Dnia 23.11.2005 o 20:13, Oddy napisał:

Wynika to rówzniez z faktu nieznajomosci tematu ,poniewaz sadze iż generalnie
gracze powinni jako tako interesowac się,mieć wgląd w rynek konsolowy i komputerowy gier. Dopioero wtedy > można zaczac dysputy
o wyzszosci,a nie podsysac tylko klotnie kolejnymi statystykami i danymi.


Prawda, proponuję abyś zaczął od siebie, bo na razie udowadniasz, ze o grach na PC nie masz bladego pojęcia.

Dnia 23.11.2005 o 20:13, Oddy napisał:

Pecetowcy nie powinni przedstawiac argumentów
o setkach przeróznych mozliwosci swojego „wypaisonego kompa” który ma 4 gigowy procesor i 2 giga ramu,i pozostałe
funkcje które sa zbedne w grach.


Czyli powinni przestać mówić prawdę, bo jest ona dla ciebie niewygodna?

Dnia 23.11.2005 o 20:13, Oddy napisał:

Na koniec napomkne jeszcze ,czy pecetowcy tak naprawde mają jakies wyscigi(nie liczyc
need for speeda i colina),


A czy konsolowcy mają jakieś bijatyki? (nie licząc Tekkena, Dead or Alive czy Soul Calibura)

bijatyki

Były, ale się zmyly. Przestały się sprzedawac, to i je zabrano. Jakoś po nich nie placzę.

Dnia 23.11.2005 o 20:13, Oddy napisał:

rpg(tego akurat jest zapewne duzo ale bazujace na niestartym wiecznie systemie hack
and slasch no,i dodawaniem nowych statystyk)


Jasne, i pewnie Baldur''s Gate i Planescape Torment to najlepsze przykłady ...

Dnia 23.11.2005 o 20:13, Oddy napisał:

gry sportowe,


Jasne że nie. Przecież NHL, FIFA, PES, NFL to shootery ...

Dnia 23.11.2005 o 20:13, Oddy napisał:

fpp(tak, tak niestety ten gatunek pokazuje wam od dawan srodkowy
palec a mysz i klawiatura stanowi na konsolach najmniejszy problem do zakupu)


A moze jakis dowód? Bo jakoś mamy Painkillera (wersja na Xboxa ciągle w produkcji), Half life 2 był skromny rok wcześniej niz na Xboxie, jest Quake 4, Doom 3, Far Cry, F.E.A.R, będzie UT 2007. Fakt, bieda straszna ... Co do myszy i klawiatury - wiesz, zdobycie pada do PC to żaden wyczyn. Ba, może być nawet identyczny jak ten z konsoli - wystarczy prześciówka na usb. Tylko malo kto go ma, bo i mało gier z niego korzysta. Teraz slowo pad zamień ana myszka i klawiatura, a PC na konsola i masz dokładnie to samo.

Dnia 23.11.2005 o 20:13, Oddy napisał:

gry przygodowe,


Ciesz sie że nie napisałeś tego na forum Gameloga - miałbyś na sumienu jednego człowieka, fana przygodówek - ze śmiechu by umarł. Post Mortem to co? Myst V to co? Still Life? Przygodówek wychodzi na PC od cholery - inna sprawa, ze mało sie ich do Polski sprowadza.

Dnia 23.11.2005 o 20:13, Oddy napisał:

strzelaniny tpp


Mniej ich niz kiedyś, fakt, ale wciąż są.

Dnia 23.11.2005 o 20:13, Oddy napisał:

taktyczne


Zdefiniuj gatunek. Jeśli za grę taktyczna uznamy taką, w ktorej nie ma budowania bazy i trzeba kończyć misję tym, co się dostało na początku - to mamy ich od cholery i wciąż robią nam nowe. No i taktyczne wchodzą w skład gatunku strategii - a tutaj PC nie ma sobie równych.

Dnia 23.11.2005 o 20:13, Oddy napisał:

horrory


Ogólnie nie, jednak takiego Silent Hilla dostajemy.

Dnia 23.11.2005 o 20:13, Oddy napisał:

platformówki...


Też znikneły, bo przestały sie sprzedawać. Jednak nowe Prince of Persia są.

Dnia 23.11.2005 o 20:13, Oddy napisał:

Odpowiedz brzmi oczywiście nie.


A potem się budzisz i odkrywasz, ze to był tylko piękny sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować