Zaloguj się, aby obserwować  
oOreVenOo

Jakie gry polecacie? W co naprawdę warto zagrać?

379 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2007 o 09:50, Draxvoxdor napisał:

Powoli mi się gry kończą na tego złoma(laptop 1,6ghz, 512mb ram,128mb bez shaderów). Zna ktoś
jakieś dobre FPSy, RPGi i RTSy prócz tych które mam na gsie?


Spróbuj Space Rangers 2 (tak naprawdę miesznka gatunków - jest i RTS ;)). Ta gra wykluczyła mnie z życia publicznego na ponad 2 tygodnie :). Możesz też spróbować Star Wolves: Gwiezdne Wilki. Tylko ostrzegam - trudna. Jeśli natomiast lubisz niekonwencjonalne podejście do strategii, to zaopatrz się w Ghost Master''a. Wszystkie wyżej wymienione gry powinny całkiem przyzwoicie działać na tym laptopie. Z typowych RTS'ów możesz spróbować też Soldiers: Ludzie honoru - ale nie wiem, jakie to ma wymagania.

Z FPS'ów Ci raczej nic nie polecę, bo nie gram. No chyba, że Serious Sam - jeśli lubisz takie specyficzne poczucie humoru.

Wszystkim natomiast miłośnikom horrorów polecam Call Of Cthulhu: Mroczne Zakątki Świata, która to moim skromnym zdaniem, zmiata Silent Hilla pod względem straszności :). Ale również jest niezwykle trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 10:32, Draxvoxdor napisał:

Z tego co proponujesz wybiorę tylko far crya;] W resztę grałem ale mi do gustu nie przypadły:/

W porządku, podałem wg. własnych upodobań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 18:50, Draxvoxdor napisał:

Thx, jak w jakimś sklepie zobacze space rangers 2 to może kupie;]


Naprawdę polecam - gra (mimo żałośnie małych wymagań ;) ) zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Mi się udało ją nawet kupić za 10PLN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam gry:
Neverwinter Nights
Ubersoldier
Unreal Tournament (cała seria),
Supreme Commander
Test Drive Unlimited
Seria NFS
I wele innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka mam dylemat jaka gre kupic mam nadzieje ze mi doradzicie która lepsza ! Gears of War,Timeshift,Call of Duty 4, Medal of Honor Airborn,Hellgate London czy Unreal Turnament 3? Która z nich według was jest najlepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 10:34, rafekx 12 napisał:

siemka mam dylemat jaka gre kupic mam nadzieje ze mi doradzicie która lepsza ! Gears of War,Timeshift,Call
of Duty 4, Medal of Honor Airborn,Hellgate London czy Unreal Turnament 3? Która z nich według
was jest najlepsza?


Ja bym ci radził poczekać na Crisisa. A z tych to Timeshift.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 10:34, rafekx 12 napisał:

siemka mam dylemat jaka gre kupic mam nadzieje ze mi doradzicie która lepsza ! Gears of War,Timeshift,Call
of Duty 4, Medal of Honor Airborn,Hellgate London czy Unreal Turnament 3? Która z nich według
was jest najlepsza?

Ja bym polecał UT3 świetna strzelanka zaprojektowana do zmagań internetowych, do tego grafika jest oszołamiająca, grywalność wysoka, dźwięki są dobre, meldujące ze sobą boty w singlu, naprawdę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 10:36, Thalanthas napisał:

> siemka mam dylemat jaka gre kupic mam nadzieje ze mi doradzicie która lepsza ! Gears of
War,Timeshift,Call
> of Duty 4, Medal of Honor Airborn,Hellgate London czy Unreal Turnament 3? Która z nich
według
> was jest najlepsza?

Ja bym ci radził poczekać na Crisisa. A z tych to Timeshift.

a jak ktos ma już Crysisa a po Timeshifcie jaka jest druga najlepsza z tych gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 10:34, rafekx 12 napisał:

siemka mam dylemat jaka gre kupic mam nadzieje ze mi doradzicie która lepsza ! Gears of War,Timeshift,Call
of Duty 4, Medal of Honor Airborn,Hellgate London czy Unreal Turnament 3? Która z nich według
was jest najlepsza?

Ja bym wybrał Timeshift, albo CoD 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci napisze, że w żadną z tych gier nie grałem, ale tylko jeden z tych tytułow kupię w tym roku: CoD4. Reszta idzie na 2008 rok. Po prostu w tym roku przesadzono z liczbą strzelanek. Sam nie wiem co wybrać po CoD 4 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 10:34, rafekx 12 napisał:

siemka mam dylemat jaka gre kupic mam nadzieje ze mi doradzicie która lepsza ! Gears of War,Timeshift,Call
of Duty 4, Medal of Honor Airborn,Hellgate London czy Unreal Turnament 3? Która z nich według
was jest najlepsza?

tylko hellgate london. kapitalna gra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 19:29, Krystian-03 napisał:

Ja mam maly dylemat, jaką gre wybrać?? Unreal Tournament 3, Wiedzmin, Counter Strike-Source,
Half Life 2 Orange box??

Zależy jaki masz dobry komp. Spr wymogi i jesli spełnia wymagania gry wiedźmin i lubisz zabijac potwory to kupuj od razu bo mam tą gre jeśli trochę słabszy jak na wiedźmina to UT3 masz tam kampanie potyczkę orz gra przez neta(gorąco polecam;)) i to by było na tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kompa mam dobrego (looknij na mojego Gramsajta), od dawna zastanawiam sie na Wiedzminem i UT3 i szczerze, nie wiem jaki Wiedzmin będzie,a UT 3 gram w demko i jak narazie bardzo przyjemnie sie gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2008 o 19:41, Krystian-03 napisał:

No kompa mam dobrego (looknij na mojego Gramsajta), od dawna zastanawiam sie na Wiedzminem
i UT3 i szczerze, nie wiem jaki Wiedzmin będzie,a UT 3 gram w demko i jak narazie bardzo przyjemnie
sie gra :)

Zalezy co wolisz czy strzelanki czasu przyszłego czy walki starym dobrym orężem z odrobiną magi ja bym ci polecił UT3 bo ja np. lubie grac przez neta w niego przez cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować