Zaloguj się, aby obserwować  
saszavkrk

FIFA 2008 - temat ogólny (jaka będzie i co chielibyście aby w niej zmieniono?) [M]

705 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2007 o 22:02, crespo1 napisał:

tryb kariery jest ciekawsszy bo mozesz zmieniac kluby. A nie jak w PES ze zaczynasz Real i
do smierci nim grasz, a jak ci sie znudzi to musisz wszystko od nowa. a w fifie to zmieniasz
se klub po sezonie


Fakt, Fifa w tym aspekcie bije PESa na głowę. Nie ma jak prawdziwy sezon z prawdziwymi rozgrywkami i trochę zabawy w menedżera. Nawet świetna rozgrywka w PESie nie zrekompensuje braku licencji i radości gry np w LM. Wychodzi na to że najlepszą piłką na PCta byłaby hybryda Fify i PESa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 06:52, Łeber napisał:

Dla Ciebie PES jest dobry, a FIFA blee. A dla mnie FIFA good i rulez, a PES bleee. No cóż każdy
ma inne poglądy. :)


Wlasniem,zawsze powino sie uszanowac drugiej osoby zdanie ;) A dla mnie PES cool i FIFA tez cool ;D PES swietna realistyka,FIFA chociaz z zyciem komentuja te mecze Szaranowicz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2007 o 15:06, Infes napisał:

Wlasniem,zawsze powino sie uszanowac drugiej osoby zdanie ;)


Z tym się w 100% zgadzam i lubię inne osoby co także tak uważają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeżyje i tak bez takiej liczby licencji, bo i tak gram przez neta 2-3 zespołami ;)

crespo1---> z tego co widzę na twoim GS-ie to nie grasz po necie .... żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 16:27, adrian b napisał:

Ktore guziki naciskac zeby robic rozne triki


Zależy jakie tricki... Tak normalnie w grze to przytrzymujesz SHIFT i wciskając strzałki albo wychylając gałkę pada w różne strony robisz jakieś tricki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 16:33, jakoktochce napisał:

> Ktore guziki naciskac zeby robic rozne triki

Zależy jakie tricki... Tak normalnie w grze to przytrzymujesz SHIFT i wciskając strzałki albo
wychylając gałkę pada w różne strony robisz jakieś tricki...

A te lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 16:36, adrian b napisał:

> > Ktore guziki naciskac zeby robic rozne triki
>
> Zależy jakie tricki... Tak normalnie w grze to przytrzymujesz SHIFT i wciskając strzałki
albo
> wychylając gałkę pada w różne strony robisz jakieś tricki...
A te lepsze


Nie ma lepszych... jak biegasz z SHIFTEM i wciskasz strzałki to robią niezłe tricki... A mi chodziło jeszcze o takie, że przy rzucie wolnym można strzelać po ziemi, można zrobić zmyłkę przywołując kolegę z drużyny... przy rzucie rożnym można wkręcać i często się udaje. Gdy jest wolny dla przeciwnika można albo skoczyć murkiem albo wyjść jednym zawodnikiem z murku... Rzucając z autu również można rzucić do innego niż aktualnie jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Nie ma lepszych... jak biegasz z SHIFTEM i wciskasz strzałki to robią niezłe tricki... A mi

Dnia 04.10.2007 o 16:40, jakoktochce napisał:

chodziło jeszcze o takie, że przy rzucie wolnym można strzelać po ziemi, można zrobić zmyłkę
przywołując kolegę z drużyny... przy rzucie rożnym można wkręcać i często się udaje. Gdy jest
wolny dla przeciwnika można albo skoczyć murkiem albo wyjść jednym zawodnikiem z murku... Rzucając
z autu również można rzucić do innego niż aktualnie jesteś...


A jak strzelac po ziemi i wkrecac z roznego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w necie gdzie widzialem poradnik jak robicćtrickina klawiaturze i nierobi sie tricków tylko shiftem. Wpisz w google fifa 08 tricki i bedziesz miał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 16:49, adrian b napisał:

>
> >
> > A jak strzelac po ziemi i wkrecac z roznego ?
> >
>
> przy wolnych przytrzymujesz Q i D
A wkrecanie z roznego ?


niewiem, też gram na klawieturze i jescze do tego niedoszedłem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 16:44, adrian b napisał:

A jak strzelac po ziemi i wkrecac z roznego ?


Po ziemi strzela się przytrzymując Q. A z rogu wkręca sie dośc trudno za pierwszy razem... najpierw poćwicz w trybie treningu. Ja biorę najpierw trochę strzałkę w prawo żeby go ustawić a potem przytrzymuje D i wciskam strzałki do przodu i w lewo (lub w prawo zależy z której strony wykonywany jest róg)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak chcem pograc z kolega przez neta biore połączenie bezposredni to gdy dochodzi do meczu to pisze ze połączenie utracone.Wczoraj gralismy i wszystko chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 17:10, adrian b napisał:

I jeszcze jedno pytanie jak przywolac bramkarza w pole karne


Z tego co wiem to nie da się... ja przynajmnie nigdy nie przywołałem bramkarza w pole karne przeciwnika... Wiem, że da się wychodzić bramkarzem wciskając W ale dopiero jak przeciwnik przejdzie połowę boiska bo wcześniej jakoś nie chodzi :/

Dnia 04.10.2007 o 17:10, adrian b napisał:

Dlaczego jak chcem pograc z kolega przez neta biore połączenie bezposredni to gdy dochodzi do meczu to pisze ze połączenie utracone.Wczoraj gralismy i wszystko chodzilo


No nie wiem ja gram i jest normalnie... Może łącze jest zajęte przez coś np gg albo torrent XD Wtedy mogą być takie lagi, że samo się połączenie urywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2007 o 19:30, adrian b napisał:

Dlaczego jak chcem pograc z kolega przez neta biore połączenie bezposredni to gdy dochodzi
do meczu to pisze ze połączenie utracone.Wczoraj gralismy i wszystko chodzilo


Może akurat coś ci z netem robią lub tak jak napisał jakoktochce coś ściągasz i cię rozłacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 15:44, Łeber napisał:

Już zrobiłem, musiałem zrobić własną konfiguracje dla mojego kontrolera. Tylko mnie denerwuje
teraz, że zmiana zawodnika jest prawym analogiem, a nie jak było konsolowym X. No ale cóż trza
się przyzwyczaić.

PS: Nowa fifa jest naprawdę inna, dostałem w prezencie od ojca i to nie były obiecanki, które
są bajdą. Oni naprawdę zmienili nową fifę. Jest lepsza. Mogę powiedzieć, że lepsza nawet od
PES.


Mam podobny problem do Ciebie. Niestety nie za bardzo wiem jak zrobić własną konfiguraje kontrolera. Możesz mi podpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować