Zaloguj się, aby obserwować  
saszavkrk

FIFA 2008 - temat ogólny (jaka będzie i co chielibyście aby w niej zmieniono?) [M]

705 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2007 o 07:43, Raukar napisał:

Mam podobny problem do Ciebie. Niestety nie za bardzo wiem jak zrobić własną konfiguraje kontrolera.
Możesz mi podpowiedzieć?


Wchodzisz w MOJA FIFA ---> STEROWANIE, i tam sobie zmieniasz sterowanie i klawiatury i game pada :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 08:18, jakoktochce napisał:

> Mam podobny problem do Ciebie. Niestety nie za bardzo wiem jak zrobić własną konfiguraje
kontrolera.
> Możesz mi podpowiedzieć?

Wchodzisz w MOJA FIFA ---> STEROWANIE, i tam sobie zmieniasz sterowanie i klawiatury i game
pada :))


Mam ustawione tak jak na screenie i mimo to prawa gałka nie działa. W systemie sprawdzałem i normalnie wszystko działa. Nawet kalibrowałem od początku i nic. W czym może być problem??

20071005083856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasne :)

Większość kontrolerów jest nie skonfigurowana z fifami, tylko są dobre Logitech, Sitek i Wind coś tam. Tak więc albo robisz samodzielnie taką konfiguracje albo ściągasz specjalny plik i wklejasz go do do C lub innego dysku na jakim masz zainstalowaną FIFE, folder nazywa się data, dalej masz folder input i tam zamieniasz pliki.

Poszukaj tego pliku w necie, bo nie wiem na jakiej stronie było, ale chyba na FIFAserwis.com na forum.

Pomoże na 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta FiFA to jest jedna wielka porazka. Co mi po 1 nowym trybie, zwiekszonym poziomie trudnosci, uaktualnionych skladach, jesli grywalnosc jest na 2 w skali 100?? Ja jestem wielkim fanem tej serii, ale od tej pory przerzucam sie na PES(bogu niech beda dzieki za Wiselke w nowej edycji). Bo po prostu na ten Crap nie da sie patrzec ani grac w niego. w skali 10 stopniowej ta edycja dostaje ode mnie 2+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie grywalność jest właśnie najwyższa od paru ładnych lat, czytaj od serii 2002.
Na czym opierasz swoją opinię, bo to było takie maślane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 14:32, goomis74 napisał:

Ta FiFA to jest jedna wielka porazka. Co mi po 1 nowym trybie, zwiekszonym poziomie trudnosci,
uaktualnionych skladach, jesli grywalnosc jest na 2 w skali 100?? Ja jestem wielkim fanem tej
serii, ale od tej pory przerzucam sie na PES(bogu niech beda dzieki za Wiselke w nowej edycji).
Bo po prostu na ten Crap nie da sie patrzec ani grac w niego. w skali 10 stopniowej ta edycja
dostaje ode mnie 2+.

PES lepszy od FIFY? Zgadzam się w 100%. Ale FIFA nie jest taka fatalna, a przynajmniej ta najnowsza w wersji konsolowej. Ale tak czy inaczej też kiedyś byłem fanem FIFY. Jednak gdy pierwszy raz włączyłem Pro Evo wszystko się zmieniło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 17:11, OloMax napisał:

Wg. mnie grywalność jest właśnie najwyższa od paru ładnych lat, czytaj od serii 2002.
Na czym opierasz swoją opinię, bo to było takie maślane...

Dla mnie grywalność najwyższa była w fifa 98xD. A dalej to już same syfy wychodziły...
A może tylko mi się tak wydawało bo byłem mały? W każdym razie prawda jest taka że nie grałem w żadną fifę od nie wiadomo jakiego czasu. Po prostu to szajs. Nie wciąga mnie w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 17:11, OloMax napisał:

Wg. mnie grywalność jest właśnie najwyższa od paru ładnych lat, czytaj od serii 2002.
Na czym opierasz swoją opinię, bo to było takie maślane...


Na czym?? Wygrywanie spotkan nie sprawia mi przyjemnosci. Jedynie ten nowy tryb daje jako taka frajde. Tak to niczym praktycznie nie rozni sie od poprzednich edycji.

Zeby nie bylo gram na Proffesionalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 17:26, OloMax napisał:

Żeby nie było- myślę ze grałes 5-6 godzin i nie grałeś w fify od paru lat. Ta gra to naprawdę
Wielki postęp w serii


Zeby ciebie nie wprowadzac w blad w FiFY gram od edycji 2001 nieprzerwanie. A ta tluke juz nie 5-6 godzin a 4 dni. I Naprawde dla mnie jest to gigantyczny krok wstecz jesli chodzi o grywalnosc. Aha ja gram na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 17:33, goomis74 napisał:

> Żeby nie było- myślę ze grałes 5-6 godzin i nie grałeś w fify od paru lat. Ta gra to naprawdę

> Wielki postęp w serii

Zeby ciebie nie wprowadzac w blad w FiFY gram od edycji 2001 nieprzerwanie. A ta tluke juz
nie 5-6 godzin a 4 dni. I Naprawde dla mnie jest to gigantyczny krok wstecz jesli chodzi o
grywalnosc. Aha ja gram na PC.

No to sie nie zgadzamy. Mi się nowa fifa podoba
@@@adrian B@@@
Ja gram. Moj nick to: OlomaxPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale dla mnie to są zupełne brednie:
1) Brak umotowywania
2) Wygląda jednak, że nie grałeś w tą grę

Dlatego uważam to za brednie

Gra jest bardzo fajna, a to, że się wypowiadają głównie anty fani FIFY i fani PES to już tak to wychodzi, że dostaje słabą ocenę. Bo przecież jakieś "g" nie może być lepsze od PES!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 18:22, Łeber napisał:

Gra jest bardzo fajna, a to, że się wypowiadają głównie anty fani FIFY i fani PES to już tak
to wychodzi, że dostaje słabą ocenę. Bo przecież jakieś "g" nie może być lepsze od PES!


Gra nie jest zla i milo nawet w nia mi sie gra,poki co w PES08 nie gralem wiec zobaczymy czy bedzie cos tam tez nowego :)

Mam pytanie do tych co graja w seasonie 1 graczem: Otoz jesli jest wolny,karny,rozny to pisze ze mozesz wykonac i pisze : 1,2,3 czy 4 zeby wcisnac (nie gram na padzie) i nie wiem ktoremu przyciskowi one odpowiadaja,jedynie wiem ze "8" - "c" tyle wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2007 o 18:22, Łeber napisał:

Wybacz ale dla mnie to są zupełne brednie:
1) Brak umotowywania
2) Wygląda jednak, że nie grałeś w tą grę

Dlatego uważam to za brednie

Gra jest bardzo fajna, a to, że się wypowiadają głównie anty fani FIFY i fani PES to już tak
to wychodzi, że dostaje słabą ocenę. Bo przecież jakieś "g" nie może być lepsze od PES!

Rozbawiles mnie tym postem strasznie. Jesli dla ciebie argument braku grywalnosci(czyt. braku frajdy z wygrywania spotkan) nie jest argumentem, to moze zastanowmy sie w takim razie jaki jest sens polemiki z toba. A ja jestem fanem FiFY. Ale teraz juz przegieli i mam jej po prostu serdecznie dosc. Jest nudna, i identyczna jak poprzednie edycje. Juz nie wspomne o denerwujacym sterowaniu(kto to widzial zeby zmieniac zawodnika klawiszem Q).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto widział by grać w zręcznościówkę na klawiaturze? Do tego używa się pada jak już..

Gra nie może mieć w ogóle grywalności drogi kolego. Ona zawsze jest, czasami bardzo słaba, znikoma. A czasami super. A to, że zawsze wygrywałeś spotkania miało jakiś sens? Po co grać, jak zawsze wygrywasz. Trochę dramaturgi trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde coś trudna nawet ta FIFA 08 jest :) Zagrałem sobie teraz na poziomie amator i ustawiłem długość połowy na 2 minuty i na trzy mecze dwa przegrałem :) Nie wiem jak to się stało...

A i głupie jest jeszcze to, że zawodnika zmienia się Q a nie S jak to dotąd było. Jakby ktoś wiedział jak to zmienić i czy w ogóle się da to pisać... nie krępujcie się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Stwierdziłem że sprawdze tryb zostań gwiazdą. Miała być kamera za pleców zawodnika ale tak nie jest. Dlaczego tak jest? Czy ktoś też tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować