Zaloguj się, aby obserwować  
saszavkrk

FIFA 2008 - temat ogólny (jaka będzie i co chielibyście aby w niej zmieniono?) [M]

705 postów w tym temacie

Ja już mam swoją fifę 08 :). Zostań gwiazdą fajny tryb ale ja preferuje tryb menadżerski. I nowe piosenki są (i ta jedna z reklamy nooki). Trudniej teraz trafić w bramkę i łatwiej odebrać piłkę przez co jest mniej goli w meczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to przyszła pora na moją recenzje FIFY 08

Czytajac posty graczy(wiekszość fanów PES) co mówili że fifa 08 jest podobna do 07 niemartwilem sie, bo ta fifa była "dobra" lepsza od PES 6(wg. mnie). Odrazu zaznaczam że niejestem maniakiem FIFY!!! Lubie obydwie gry;). Dobra ale do rzeczy, zaczniemy od samej rozgrywki, ci co mówili że sie niezmieniła to chyba są ślepi. Już na pierwszy rzut oka widać że poprawili AI przeciwników, zawodnicy szpanuja trickami, wychodzą sobie na pozycje, pokazuja że są niekryci , jak napastnik jest sam na kilku obrańców to niebiegnie na pałe, tylko czeka na pomoc. Niestety tego niemożna powiedziec o naszych kompanach, dopóki nienaćiśniemy Q sami szybko niewyjda na pozycje, niewiem co panowie z EA zrobili, przecież w 07 było to bardzo dobrze zrobionie. Bardzo ładnie, wrecz wspaniale wygladają animacje zawodników, tricki, wślizgi(rewelka), przewracanie sie zawodników, wszystko to jest rewelacjyjne(PES powinnien sie uczyć tego, od fify bo w PES zawodnicy to straszne drewniaki). Sami zawodnicy wygladają ładniej graficznie od poprzednich wersji(twarze nadal mają jak ziemniaki), ale do reszty niemożna mieć zastrzezeń. NO jak już przy graficze jesteśmy do ona sama niewiele sie zmieniła, stadiony to jakby nadpisywane były, nawet te same błedy na teksturach widać co w 07, efekty rozmycia w powtórkach wygladają ładnie, ale wg mnie są to efekty niepotrzedne, zwiekszające tylko wymagania. Mogliby poświecic te pierdoły na race na stadionach, flagi i inne tła. Dźwiek jak w każde fifie rewelacjyny, prześpiewki stadionowe, gwizdy i brawa kibiców, jak w realu. Komentarz ten sam, chociaż panowie szpakowski i szaranowicz zaczeli czytać nazwiska nazwisk zawodników którzy strzelają bramki, itd. Nadal czytaja nazwy drużyn tylko klasyków(barca-real) Kariera nadal taka sama nawet niemam co pisać, oprócz rozegrania meczów towarzyskich i treningów(zapożyczonych z PES) nic sie niezmieniło. I dobrze^^. I czas na tryb Be A Pro, wszyscy czekali na ten tryb rozgrywki oczekując na rewolucje i jest. Granie jednym zawodnikiem jest fajne, sam komputer radzi sobie przyzwoicie, lepiej niż w zwykłej rozgrywce, tryb spelnia swoje oczekiwania, jednak niemoge znaleśc kamery za pleców zawodnika:/ Kariery w Be a PRo niezaczołem więc nieopiisuje^^. Multi niepisze, bo mam pirata:D

Podsumowanie,jako stary wymiatacz gier kopanych znam sie na rzeczy:D Nowa FIFA jest grą dobra, zmieniło sie AI, szybkosc rozgrywki, no i be a pro. Czekam na porównanie do PES 2008(niech będzie taki jak PES5)

Plusy
-Dźwiek!!!!!
-AI przeciwników
-Be a Pro
-Licencje jak zawsze:D
-Kariera
-możliwość szybki zmian taktyki
-grywalność

Minusy
-AI naszej druzyny
-grafika postaci(twarzy)
-Sędziowe
-brak niektorych stadionów(np:Realu)
-Błedy w grafice:/(nagle znikają zawodnicy z boiska)


ocena 8+/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa recka, nie powiem :)

Ale co do błędów w grafice, to ja nie zauważyłem żadnych u mnie :) Znaczy się nie znikają mi gracze z boiska. Ale co do sędziów to katastrofa czasami... Biegają w kółko jak jakiś marsjański krążownik, jak jest przerwa w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam fife i wg mnie 07 lepsza , poniewaz na 08 idzie banalnie odebrac pilke (na klasa swiatowa) za to co do umiejetnosci bramkarza to EA sie postarali. i widownia to totalna pomylka . oraz twarze niekórych zawodników są kompletnie niezrobione:/ i zmiana zawodnika na "Q" totalna pomylka (jak dla mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Pisz po polsku
2)Jak coś to twarze są niedorobione
3)Używaj przycisku Shift czasami, bo trudno się czyta twoje posty
4)I się nie zgodzę z tym, że banalnie im piłkę odebrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mały update do mojej recki;] duży plus dla fify 08 to bramkarze. Bramke im strzelic jest trudno, nawet jak umiejetnosći bramkarza ustawione są na poczakujący. To już niepoprzednie fify gra naciskałes strzal i sama piłka wlatuje do bramki. Wielki plus dla bramkarzy:) Minusem jest natomias zawyżone statystyki zawodników, Radovic z Legii ma staty 77O_o, błaszczykowski 78, to troche za wysokie, przynajmniej dla serba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 20:42, crespo1 napisał:

mały update do mojej recki;] duży plus dla fify 08 to bramkarze. Bramke im strzelic jest trudno,
nawet jak umiejetnosći bramkarza ustawione są na poczakujący. To już niepoprzednie fify gra
naciskałes strzal i sama piłka wlatuje do bramki. Wielki plus dla bramkarzy:)

Racja, a na wyższych poziomach trudności to już wszystko wyjmują ;)

Dnia 14.10.2007 o 20:42, crespo1 napisał:

Minusem jest
natomias zawyżone statystyki zawodników, Radovic z Legii ma staty 77O_o, błaszczykowski 78,
to troche za wysokie, przynajmniej dla serba

A Żurawski ma 84 bodajże ;) Nie za dużo? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak wygrałem na Klasie Światowej z Realem Madryt, chociaż oni grali w 10 i był karny, ja grałem Barceloną, a i tak wygrałem w 20 minutowym meczu 10:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 22:25, Łeber napisał:

Ale i tak wygrałem na Klasie Światowej z Realem Madryt, chociaż oni grali w 10 i był karny,
ja grałem Barceloną, a i tak wygrałem w 20 minutowym meczu 10:0


no na 20 min meczu to jeszcze możliwe, ale niektórzy piszą ze wygrywali 10:0 grając na 4 min połowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 16:43, crespo1 napisał:

no na 20 min meczu to jeszcze możliwe, ale niektórzy piszą ze wygrywali 10:0 grając na 4 min
połowa


To chyba na amatorze i w FIFE 07 bo w 08 jest trudniej :) Ja w 07 tak czasami wygrywałem na amatorze oczywiście... Bo jak grałem na legendarnym to najwyżej 4, 5 do 0 i połowa na 6 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta fifa powoli zaczyna mnie denerwowac:/ jak wychodze z kontratakiem to żaden z moich niepomyśli żeby wybiec razem ze mną, tylko wychodze sam na 4 obrońców,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 17:19, crespo1 napisał:

ta fifa powoli zaczyna mnie denerwowac:/ jak wychodze z kontratakiem to żaden z moich niepomyśli
żeby wybiec razem ze mną, tylko wychodze sam na 4 obrońców,


O właśnie... Tu masz rację... Też mnie to denerwuje, że muszę sam biec na 4 obrońców a reszta stoi i czeka na zaproszenie ;)

A powiedzcie mi co myślicie o soundtracku z FIFY?? Bo mi się bardzo podoba... Z resztą już w 07 były niezłe piosenki ale wydaje mi się, że w 08 sąlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2007 o 22:28, jakoktochce napisał:

A powiedzcie mi co myślicie o soundtracku z FIFY?? Bo mi się bardzo podoba... Z resztą już
w 07 były niezłe piosenki ale wydaje mi się, że w 08 sąlepsze.


jak w każdej grze EA, soundtrack jest zajebisty:) chociaż w FIFA world cup 2006 były większe hity np: black eye peace(niewiem czy dobrze napisałem), Mattafix-Big city life:) i jeszcze kilka dosyć znanych zespołów na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 17:19, crespo1 napisał:

ta fifa powoli zaczyna mnie denerwowac:/ jak wychodze z kontratakiem to żaden z moich niepomyśli
żeby wybiec razem ze mną, tylko wychodze sam na 4 obrońców,

a próbowałeś grać na wyższym poziomie trudności nie wiem jak na piecu ale na x''klocku im wyższy poziom tym mądrzejsi partnerzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 15:15, crespo1 napisał:

jak w każdej grze EA, soundtrack jest zajebisty:) chociaż w FIFA world cup 2006 były większe
hity np: black eye peace(niewiem czy dobrze napisałem), Mattafix-Big city life:) i jeszcze
kilka dosyć znanych zespołów na swiecie.


ja w FIFE 06 nie grałem... zacząłem od 2005 później 07 a tera 08 :) Więc nie wiem jakie piosenki były w dodatku...

A i rzeczywiście źle napisałeś :p "Balck Eyed Peas" ;) O i Mattafix - Big City Life też jest niezłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować