Zaloguj się, aby obserwować  
saszavkrk

FIFA 2008 - temat ogólny (jaka będzie i co chielibyście aby w niej zmieniono?) [M]

705 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2007 o 14:21, TuśTuś napisał:

Gdzie mozna najtaniej kupic orginalną FIFE 08 ??

Ja w empiku za 99 kupiłem
Podobno to była promocja z okazji premiery (dwa tygodnie chyba mineły)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a zapomniałem sie spytać. CZy w fifie nadal sędzia ma inteligencje ziemniaka:/ liniowi niepokazuja ze jest aut tylko patrza sie na piłke i lataja po lini w te i zpowrotem , a sądzia głowny chodzi za nami krok w krok, i sam biega za piłkąO_o, jak jest faul to stoi obok nas w odległosci poł metra:/????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po szkole kupiłem se FIFA 08, bo nie chcę mi się czekać na PESa to raz. A dwa, że w FIFIE jest pełno orginalnych piłek, butów, strojów itp.
PS. Jak się robi triki w FIFIE 08?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawym analogiem jeżeli masz pad skonfigurowany z fifą, a i shiftem na klawiaturze :) A jeżeli nie masz pada skonfigurowanego z FIFą to poszukaj informacji na ten temat w google :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 18:00, Łeber napisał:

Prawym analogiem jeżeli masz pad skonfigurowany z fifą, a i shiftem na klawiaturze :) A jeżeli
nie masz pada skonfigurowanego z FIFą to poszukaj informacji na ten temat w google :)

No wiem że shift ale co dalej? Jaki guzik ( na klawiaturze ) trzeba nacisnąć żeby zrobić jakieś tgriki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 18:18, TuśTuś napisał:

a mozna gdzies kupic za 50 zł??

W normalnym sklepie nową to raczej nie. Może gdzieś w internecie jakąś używaną znajdziesz po 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Na moim sprzęcie ( AMD Athlon 2000 Mhz, Radeon 9500 128mb, 512 RAM) przy zbliżeniach i powtórkach, na piłkarzach pojawiają się błędy graficzne (nie widać twarzy, rozciągnięte tekstury). Podczas widoku "z góry" wszystko jest normalnie. W 07 nie miałem podobnych problemów. Proszę o pomoc i z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zakładkę w menu Start na pulpicie :D To masz tam EA Sports i FIFĘ 08 oraz skrót do uaktualnień fify.
Albo po prostu wejdź na ea.com i tam też masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 17:49, Łeber napisał:

Jak masz zakładkę w menu Start na pulpicie :D To masz tam EA Sports i FIFĘ 08 oraz skrót do
uaktualnień fify.
Albo po prostu wejdź na ea.com i tam też masz.


Ok,Dzięki wielkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować