Zaloguj się, aby obserwować  
saszavkrk

FIFA 2008 - temat ogólny (jaka będzie i co chielibyście aby w niej zmieniono?) [M]

705 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2007 o 20:25, Łeber napisał:

A kto widział by grać w zręcznościówkę na klawiaturze? Do tego używa się pada jak już..

Gra nie może mieć w ogóle grywalności drogi kolego. Ona zawsze jest, czasami bardzo słaba,
znikoma. A czasami super. A to, że zawsze wygrywałeś spotkania miało jakiś sens? Po co grać,
jak zawsze wygrywasz. Trochę dramaturgi trzeba.


O matko... Pada nie mam bo PC to PC i pady to mi do niego za bardzo nie pasuja.

Jakbys nie zwrocil uwagi to napisalem w poprzednich postach na ile oceniam grywalnosc. Kolejna sprawa to ja nie zawsze wygrywam w tej FiFiE, ale kiedy wygrywam to nie odczuwam frajdy z wygrywania. Troche czytania ze zrozumieniem trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 07:34, Raukar napisał:

Mam pewien problem. Stwierdziłem że sprawdze tryb zostań gwiazdą. Miała być kamera za pleców
zawodnika ale tak nie jest. Dlaczego tak jest? Czy ktoś też tak miał?


Taka kamera w ogóle jest ?? O niczym takim nie słyszałem... Jest nowa kamera na trybie zostań gwiazda ale ona jest z góry i tak dziwnie nad stadionem lata... Być może jest mozliwość odblokowania tej kamery w sklepiku fana ale na razie tylko zbieram punkty więc nie wiem. Może się jeszcze czegoś dowiem to ci powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W recenzjach pisali że za plecami. Na hyperze jak pokazywali też pokazywali gre z za pleców zwodnika a tego nie moge znaleść. Może to była ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 10:36, goomis74 napisał:

O matko... Pada nie mam bo PC to PC i pady to mi do niego za bardzo nie pasuja.


Żałuj :) Pad to świetna sprawa. W wielu gierkach można go wykorzystać, a do takich jak Fifa czy PES jest wręcz stworzony i nie może być mowy o tym że nie pasuje :) Polecam Logitech Rumblepad 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę przewracał całego wątku w powyszukiwaniu tego, że nie podoba Ci się komputer z padem. Twój problem.
Trochę logicznego pisania, wtedy możesz się czepiać innych o zrozumienie tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 13:11, hehe napisał:

> O matko... Pada nie mam bo PC to PC i pady to mi do niego za bardzo nie pasuja.

Żałuj :) Pad to świetna sprawa. W wielu gierkach można go wykorzystać, a do takich jak Fifa
czy PES jest wręcz stworzony i nie może być mowy o tym że nie pasuje :) Polecam Logitech Rumblepad
2 :)

Nie powiedzialem ze nie pasuje, tylko ze MNIE nie pasuje bo PC to PC i gra sie z klawiatury lub mychy(przyzwyczajenia RTS`owe:P).

Łeber->

Dnia 08.10.2007 o 13:11, hehe napisał:

Nie będę przewracał całego wątku w powyszukiwaniu tego, że nie podoba Ci się komputer z padem.
Twój problem.
Trochę logicznego pisania, wtedy możesz się czepiać innych o zrozumienie tekstu.


A ja ci zadam pytanie czy ty umiesz czytac i logicznie myslec?? Po raz napisalem ze MNIE nie podoba sie gra padem OK, ale tez napisalem na ile oceniam grywalnosc tej gry. A ta dla mnie wynosi 2 w skali 10. Niestety ale fan ktory do tej pory odrzucal wszystkie PES`y musi przeniesc sie do konkurencji. Chyba ze PES bedzie jeszcze gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie powinny być zmienione ruchy po golu każy kto strzeli bramke po chwili podnosi reke do góry i tyle .... druga rzecz to jeśli ktoś chce stworzyc własna drurzyne... to najlepiej by było jak by była możliwosc narysowania własnego herbu albo poprostu niech więcej ich wgrają i trzecia żecz to fajniue by było jak by było widać sędzie jak biega po boisku ale to niejest aż tak potrzebne ale by był hartkor hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ja nie zaznaczyłem, że tobie się nie podoba? Tak więc do kogo tu masz pretensje. Może mam jeszcze to pogrubiać byś mógł nacieszyć się, że ktoś szanuje Ciebie, jako swojego adwersarza i mógł nacieszyć ego.

I proszę mnie nie obrażać, bo jak ja najadę na twoją inteligencje to będzie Tobie potrzebna pomoc specjalisty.

I jeszcze jedno może FIFA jest waszym zdaniem okropna, ale mnie bardzo cieszy, bardziej niż jakiś PES. Tak więc dla mnie jest PES shitem. Tak, jak Ci, którzy lubią Tibie mówią, że GW, WoW to szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 14:37, Łeber napisał:

A czy ja nie zaznaczyłem, że tobie się nie podoba? Tak więc do kogo tu masz pretensje.
Może mam jeszcze to pogrubiać byś mógł nacieszyć się, że ktoś szanuje Ciebie, jako swojego
adwersarza i mógł nacieszyć ego.

I proszę mnie nie obrażać, bo jak ja najadę na twoją inteligencje to będzie Tobie potrzebna
pomoc specjalisty.

Nie zaznaczyles tego dokladnie. Na pewno mnie nie bedzie potrzebna pomoc specjalistyczna gdy sie odezwe do ciebie.

Dnia 08.10.2007 o 14:37, Łeber napisał:


I jeszcze jedno może FIFA jest waszym zdaniem okropna, ale mnie bardzo cieszy, bardziej niż
jakiś PES. Tak więc dla mnie jest PES shitem. Tak, jak Ci, którzy lubią Tibie mówią, że GW,
WoW to szajs.

Coz to juz twoj wybor. Ja ta edycja PES bede mial stycznosc wogole po raz pierwszy z ta gra, wiec nie wiem czego sie po nim spodziewac, ale jesli ty twierdzisz ze PES jest jeszcze gorszy od FiFY to zaczynam szukac sensu, kupowania tej gry. COz zobaczymy jednak jesli okaze sie ze PES jest gorszy od FiFY nie bedzie mi nic innego pozostawalo, jak trzasnac pare razy bania w stol, wrocic do FiFY i... przyznac ci racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 13:57, goomis74 napisał:

Nie powiedzialem ze nie pasuje, tylko ze MNIE nie pasuje bo PC to PC i gra sie z klawiatury
lub mychy(przyzwyczajenia RTS`owe:P).

>

Wiem że napisałeś że "tobie nie pasuje" i dlatego napisałem żałuj :) Sam kiedyś miałem podobne podejście i dla zasady nie używałem pada. Do momentu kiedy go po raz pierwszy podłączyłem :) Moim zdaniem w Fife i PESa gra się znacznie łatwiej ( zaznaczam że to moje zdanie :))


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 15:38, hehe napisał:

> Nie powiedzialem ze nie pasuje, tylko ze MNIE nie pasuje bo PC to PC i gra sie z klawiatury

> lub mychy(przyzwyczajenia RTS`owe:P).
>

Wiem że napisałeś że "tobie nie pasuje" i dlatego napisałem żałuj :) Sam kiedyś miałem podobne
podejście i dla zasady nie używałem pada. Do momentu kiedy go po raz pierwszy podłączyłem :)
Moim zdaniem w Fife i PESa gra się znacznie łatwiej ( zaznaczam że to moje zdanie :))

Wiem ze gra sie latwiej. Moze jednak warto bedzie podlaczyc pada i zobaczyc. Ale to na pewno musze sie do tego przygotowac psychicznie:P. A na serio to sie zobaczy jak bedzie wygladac PES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 14:37, Łeber napisał:

I jeszcze jedno może FIFA jest waszym zdaniem okropna, ale mnie bardzo cieszy, bardziej niż
jakiś PES. Tak więc dla mnie jest PES shitem.


Fifa jest okropna - graficznie i temu zaprzeczyć się nie da. Co do samej rozgrywki to nie jest taka zła, ale to już rzecz gustu. Natomiast mówienie że PES jest shitem, tylko dlatego że to konkurencja dla Fify nie jest fair. Powiedz szczerze: rozegrałeś w demo PESa chociaz ze 4 mecze ? Rozmumie że lubisz Fife itd ale bądźmy obiektywni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiektywnie powiem to tak: PES jest grą dobrą, chociaż niektóre wizualizacje zawodników odstraszają. Grafika jest świetna. Grywalność niezła.
A co do FIFY. To grywalność moim zdaniem stoi na wysokim poziomie, ten menager itp... Grafika słaba jak z z roku 2005 innych gier. Co do sterowania, to można się przyzwyczaić, a po krótkim czasie dostrzega się jego plusy.

Generalnie wychodzi na to PES lepszy, bo liczy się głownie teraz grafika, a z samo grywalnością może nie jest tak dobry jak moim zdaniem FIFA, ale nie jest źle. Także gdybym był obiektywny wybrał bym PES''a

PS: Jeżeli została urażona przez ze mnie czyjaś duma. To bardzo przepraszam i zarazem chciałbym zakończyć konflikt. :) Kieruje to szczególnie do goomis74 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 16:10, mokra skarpeta napisał:

ja bym chcial zeby zmieniono cala fifa bo to dalej fifa 06


No bez przesady jest troche ulepszone,ale masz w pewnym sensie racje poniewaz ciagle sie opieraja na tym samym silniku,tak mi sie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 16:10, mokra skarpeta napisał:

ja bym chcial zeby zmieniono cala fifa bo to dalej fifa 06


To na pewno nie jest dalej fifa06
Bramkarze zaczeli myśleć.
Przeciwnik jest trudniejszy.
Już nie wygram meczy 15 golami. Na początku (gdy zaczynałem się oswajać z 08) gra wymusiła ode mnie robienie ciekawych akcji, z których padały gole (też nie zawsze).
Patrząc od strony futbolowej, teraz gra się łąniej i przyjemniej.
Mimo bardzo podobnej grafiki sięgam po fife 08.
Mimo, że 06 leży na biurku bliżej ręki;)
A jeszcze przerywniki są robione w "hd" ^^
Poza tym, bnawet na słabym kompie możesz mieć frajdę, że grałęś na max detalach^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować